IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    На това твойто тук му казват 'чикен аут'

    Учудва ме обаче връзката която правиш. Много дилетантско, даже по-скоро популистко. Такива връзки правят т. нар. Фейк нюз. Снн, нй таимс, вашингтон пост...
    Но ще опитам да разясня доколкото някои могат да разберат...

    Първият път гласувах срещу хилъри. Против хората които са в 'говернмент' от по 30-40 години. Тези хора направиха така, че САЩ почти се превърнаха в аграрна държава. Изнасянето на производства в Китай стигна до там, че 2014 изнесоха производството на субстанции за антибиотици и други медицински продукти в... знаеш къде. И всичко това заради печалбите на много малък кръг хора. Във уикипедия има даже едни картинки на които се вижда какъв е износа на САЩ например 2008. Има и за 2016. Сигурно ще те мързи да гледаш. Години в които този същият беше вицепрезидент. И ще ми разправяте да гласувам за него?!?
    Гласувах за промяна. А Тръмп направи промяната. Дали е изперкал или е луд, или там каквото казвате вашата група изобщо не ми влияе. А от двамата Тръмп е по-добрият избор за мен.
    Вашият приятел иска да върне САЩ в споразумението за климата. Никой обаче от вашата група не знае защо Тръмп го напусна. То за вас всичко е толкова просто и на повърхността.
    Е, вече ме домързя да пиша (ех как завиждам на начев в такива моменти) а и предполагам че повдигнах леко завесата защо смятам че Тръмп е по-добрият избор за САЩ. Но ако има неясноти по-късно може пак да ви дам някои насоки и виждания по въпроса.

    Абе, Факи!
    Ти си бил голяма пушка, бе!
    Толкова години се бием и ритаме и най-накрая се оказваме в един отбор
    Баси, ква шавлива кучка е тоА живот!

    Само да не вземеш да ги свършиш нещата като Барбата!
    Аз взех да му се "подмазвам" и исках да ставам приятел с него (след години на смертелна омраза), щото той ме заблуди, че е бил антиГеппард и в решителния момент ми заби ножа. Оказа се, че моето затриване му е по-ценно от изваждането на ДБ от фризера.

    Естествено, Тръмп е далеч по-добият избор!
    Дори и заради една единствена, дори и заради формална причина.
    С избора на ТРъмп ние даваме предпочитание на една личност, която е субект в политиката. Ние избираме НЯКОГО конкретно.
    Да, с всичките му странности, дивотии, известна арогантност, известна агресивност.
    Човек реалист и реалполитик, американски патриот.
    Той няма да пожелае война в никаква форма, още по-малко вътрешна война. Няма смисъл - това пречи на бизнеса.
    Неговият свят е светът на сделките и търсенето на делови компромиси.
    Да, може да е аутсайдер, може да е обиден от обстоятелството, че DS категорично се разграничава от него и не го желае в редовете си, демонстративно и грозно затвори входа към Бохемиън Гроув, но той няма да иска безумна битка, а реванш със средствата на бизнеса и политиката, която работи в полза на по-широк кръг от хора.
    Не е за подценяване, че след като 4 години го спъваха и му пречеха по всевъзможни начини, вече има и необходимия опит и дори успя в известен смисъл да формира екип за летящ старт.
    Мога още много да изпиша.
    Обстоятелството, че по-образованите не са го предпочели като цяло не е чак такава драма. Освен съпротива срещу характеровите му особености, става въпрос и за естествена човешка реакция в защите на групови, съсловни и "кастови" интереси.

    В мига, в който сам усетих, че белият, хетеросексуален, здраво работещ мъж бива номиниран, а в последствие и издигнат за главен враг на системата, в мен нещо прищрака. Писал съм дори фермани по тази тема, но сега ще съм кратък: всичко, буквално всичко на този свят е резултат от гения, таланта и труда на белия, хетеросексуален мъж.
    Никак не е случайно, че в един момент той беше видян и осмислен и посочен като пръв и потенциално най0голям враг н а някаква нова система, която се опитват да ни нахлузят тайно и криминално.
    Простичко е - той е главната опасност и реална сила, която би могла да се опълчи на тези гнусни планове.
    Никога не подценявайте белия мъж и се вслушвайте в желанията и избора му!
    На генетично, клетъчно ниво, реднекът от ръстбелт избира Тръмп.
    Аз харесвам този избор.
    Малко нестандартен стана анализът ми, ама такъв съм си аз - нестандартен.
    А и не исках да пиша вече казвани и познати неща!

    Байдън всъщност не го познавам. Ако по някаква причина съм несправедлив към личността му, ще му поднеса извинения. Предполагам, че нито моята несправедливост, нито извиненията ми го интересуват )
    Байдън е един много възрастен, уморен, амортизиран ... приключен човек.
    Би могъл да има още 10 -15 години спокоен и щастлив живот до камината и сред внуците си. Би могъл да им чете приказки и да придремва междувременно.
    Екстремната геронтофилия в управлението знаем до какво води.

    Не мога да с и представя, че ще води някого и занякъде. По време на кампанията съм го виждал многократно тотално дезориентиран. Той има видими проблеми на моменти с личната си персонификация, да не говорим за визионерство, концептуалност, лидерство, воля, упорито съзидаване.
    Той не може да е субект на политика, а само нечий обект, чрез който ще се върши политика.
    Кой и за чия сметка и в чия полза - мога само да се досещам.

    Бързичко - толкова!
    Last edited by nachev; 12.11.2020, 20:48.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
      А ето ви още нещо което няма да могат байдъните тъй лесно да прескочат:
      Speaking of Election Day, federal law seems clear that the key results were supposed to be decided on … Election Day. Here is one of the relevant statues:
      The electors of President and Vice President shall be appointed, in each State, on the Tuesday next after the first Monday in November, in every fourth year succeeding every election of a President and Vice President. 3 U.S. Code § 1
      Indeed, on Tuesday, the president had the votes to win the presidency...
      Мммм? Кво мислите?
      Гледам, боравиш със английския, там си бил, върнал си се 2018, ама фабриката на Ст Продев как я откри?
      И, защо ДПС ? Помаче ли си ? Или Шиши плаща най-много ?
      Да, на прав път си, либерастията в САЩ е проказа.
      Относно вота след 3ти, ами че във всеки щат има най-различни правила и конкретни срокове.
      В случая, местния закон е върховен.
      Виж, в Тексас за забранени наркотиците, имат и смъртно наказание, а в Орегон даже и гъбите са разрешени вече.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
        ...
        Вашият приятел иска да върне САЩ в споразумението за климата. ..
        Че точно това споразумение отключи огромните инвестиции, които сега докарват по-евтин ток.
        Ама разбрах де.

        Какво мислиш за това, че тръмпешките разговори с жужи са единствено тет-а-тет ?

        пп
        дай ги и картинките

        Коментар


        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
          Свърши то, публичен форум...

          Обаче за мен си изненада, защо си тръмпист и в същото време антиПу

          пп
          по това де си пуснал, вече имат прецеденти, та не е проблем.
          На това твойто тук му казват 'чикен аут'

          Учудва ме обаче връзката която правиш. Много дилетантско, даже по-скоро популистко. Такива връзки правят т. нар. Фейк нюз. Снн, нй таимс, вашингтон пост...
          Но ще опитам да разясня доколкото някои могат да разберат...

          Първият път гласувах срещу хилъри. Против хората които са в 'говернмент' от по 30-40 години. Тези хора направиха така, че САЩ почти се превърнаха в аграрна държава. Изнасянето на производства в Китай стигна до там, че 2014 изнесоха производството на субстанции за антибиотици и други медицински продукти в... знаеш къде. И всичко това заради печалбите на много малък кръг хора. Във уикипедия има даже едни картинки на които се вижда какъв е износа на САЩ например 2008. Има и за 2016. Сигурно ще те мързи да гледаш. Години в които този същият беше вицепрезидент. И ще ми разправяте да гласувам за него?!?
          Гласувах за промяна. А Тръмп направи промяната. Дали е изперкал или е луд, или там каквото казвате вашата група изобщо не ми влияе. А от двамата Тръмп е по-добрият избор за мен.
          Вашият приятел иска да върне САЩ в споразумението за климата. Никой обаче от вашата група не знае защо Тръмп го напусна. То за вас всичко е толкова просто и на повърхността.
          Е, вече ме домързя да пиша (ех как завиждам на начев в такива моменти) а и предполагам че повдигнах леко завесата защо смятам че Тръмп е по-добрият избор за САЩ. Но ако има неясноти по-късно може пак да ви дам някои насоки и виждания по въпроса.

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Ми що поне веднъж да не направим нещо незаконно? Я виж, президентски избори извъртяха незаконно а ти за някакво облогче се дърпаш,
            Свърши то, публичен форум...

            Обаче за мен си изненада, защо си тръмпист и в същото време антиПу

            пп
            по това де си пуснал, вече имат прецеденти, та не е проблем.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Това че не мое разбèреш казва всичко за тебе.
              абе приемам че си с особено чувство за хумор и много умен и леко луд и още повече се праиш на луд , но то всички сме така, тъй че всичко е ок, ток и жица по доста въпроси мислим еднакво

              иначе съм си неуко просто и неграмотно момче от село , едва завърших 8 клас, даже 2 пъти го повтарях

              Коментар


              • А ето ви още нещо което няма да могат байдъните тъй лесно да прескочат:

                Speaking of Election Day, federal law seems clear that the key results were supposed to be decided on … Election Day. Here is one of the relevant statues:

                The electors of President and Vice President shall be appointed, in each State, on the Tuesday next after the first Monday in November, in every fourth year succeeding every election of a President and Vice President. 3 U.S. Code § 1
                Indeed, on Tuesday, the president had the votes to win the presidency...

                Мммм? Кво мислите?

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                  Ми пише си го долу бре, първото ми предложение

                  А това дето го искате с коефициентите е подстрекаване за незаконен хазарт
                  Ми що поне веднъж да не направим нещо незаконно? Я виж, президентски избори извъртяха незаконно а ти за някакво облогче се дърпаш,

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                    Имхотепе ... пич ... начи не моа да разбера от много време кат те чета дал си толкова умен и кога се праиш на луд или наистина си много умен и съвсем леко луд
                    жив и здрав
                    Това че не мое разбèреш казва всичко за тебе.
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Това е есенцията на поста.
                      Не един път споменавах че не всичко е приключило и че всичко "броено" след 12 часа нощта на 11.3 е невалидно.
                      Предполагам че ще има доста самоубийства на много високопоставени служители на щатско ниво.
                      Имхотепе ... пич ... начи не моа да разбера от много време кат те чета дал си толкова умен и кога се праиш на луд или наистина си много умен и съвсем леко луд
                      жив и здрав

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Айде пак условия, но защо само за Джорджия?
                        Ми пише си го долу бре, първото ми предложение

                        А това дето го искате с коефициентите е подстрекаване за незаконен хазарт
                        Last edited by satz; 12.11.2020, 17:21.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                          от мен 100 и от тебе 100 - който спечели е удвоил,
                          туй де го искаш, щи го предложа само ако депозираш кинтите за глобата де ще трябва да я плащам (та не излизат сметките)
                          Айде пак условия, но защо само за Джорджия?
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                            Дори трябва да предложи повече от 10 коефицент, защото за 10 ще си го пусна през приятел в чужбина и на 100% ще си взема парите от букмейкъра, а той кой го знае каква е мишка и да имаш запис на заповед може и да няма какво да му вземеш... Така,че трябва да предложи дори и по-добър коефицент спрямо букмейкъра ако е убеден за победата на Байдън, че се поема допълнителен риск за несъбиране на задълженията при печалба...
                            Не разбрах защо пък изведнъж само за Джорджия?
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Ами едно към десет е справедливо?

                              от мен 100 и от тебе 100 - който спечели е удвоил,
                              туй де го искаш, щи го предложа само ако депозираш кинтите за глобата де ще трябва да я плащам (та не излизат сметките)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Тва много правилно.
                                Май ще се откаже...

                                Дори трябва да предложи повече от 10 коефицент, защото за 10 ще си го пусна през приятел в чужбина и на 100% ще си взема парите от букмейкъра, а той кой го знае каква е мишка и да имаш запис на заповед може и да няма какво да му вземеш... Така,че трябва да предложи дори и по-добър коефицент спрямо букмейкъра ако е убеден за победата на Байдън, че се поема допълнителен риск за несъбиране на задълженията при печалба...

                                Коментар

                                Working...
                                X