IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.youtube.com/watch?v=xJ1BVJB0Ht8

    Тръмпизмът тепърва набира сила и ще е основната идеология на следващото десетилетие-

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Включително и Фокс Нюз

      Интересно е също и че при избирането на Тръмп същите медии казаха, че той е избраният




      Нали това казах, че само медии обявяват кой спечелил.
      Фокс нюз също обявиха.
      Единствено значение има щатите да обявяват официално кой е спечелил.
      Картофа обаче е много горещ в момента.
      Снощи мернах по телевизията че има проблем с машините за гласуване и софтуера им.
      Ми да не се окаже че дори и във вашите щати има измами с броенето, имаш ли виждания какво може да стане?

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
        Новите не са много по-стока, че нов бардак със стари кадри.., но поне са цивилизовани и със сигурност доста по-компетентни!
        Вица на деня...

        Коментар


        • Да, това имам предвид и аз

          Няма начин да работиш на свястно място и да те търпят ако показваш расистки уклони, особено пък към колеги. Направо те изхвърлят и точка

          Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          И какъв да му е проблема ако колегите и съседите са реднеци като него..?

          Коментар


          • Включително и Фокс Нюз

            Интересно е също и че при избирането на Тръмп същите медии казаха, че той е избраният



            Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Най-интересното е че досега няма нито един щат който официално да е казал кой печели.
            Всичко това за Байдън идва най-вече от фейк медии, снн, Ню Йорк Таймс... Все медии с определено леворезбови наклонности.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Мнението ти струва колкото и когато нямаше време за кафе за да си купнеш евроински по шеснайсе лева

              Радвам се че ти е интересно какво мисля, и го следиш в толкова дълъг период (над десетилетие), направо ме ласкаеш! Апропо нямам нищо общо с групата, но явно се развиват добре, ако така съм предвидил, е то бил съм бил прав
              Все пак какво общо има с това че Тръмп е по голям палячо и от Буш младши и нанесе огромни вреди на САЩ със егоцентричното си поведение ?!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Интересно ми е там където си ти можеш ли явно да изразиш расистките си възгледи, примерно на работа или в квартала, в който живееш? В симисъл без да те е срам после от колегите или съседите?
                И какъв да му е проблема ако колегите и съседите са реднеци като него..?

                Коментар


                • Интересно ми е там където си ти можеш ли явно да изразиш расистките си възгледи, примерно на работа или в квартала, в който живееш? В симисъл без да те е срам после от колегите или съседите?

                  Това ще даде много ясна представа за средата, в която си в щатите

                  Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Ми те тия между 67% и 85% са на уелфеър, искат да не спира.
                  А аз бях около бей ридж. Там няма от твоите хора щото не им е по джоба. А около Линкълн център може само да си се разхождал, то там е свободно за всички да ходят. За твоите 'хора' също.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                    и после нямало конспирации , а ?? Айде да не са конспирации да го кажем договорки с некви обещания за фармата на най- високо правителствено ниво
                    Най-интересното е че досега няма нито един щат който официално да е казал кой печели.
                    Всичко това за Байдън идва най-вече от фейк медии, снн, Ню Йорк Таймс... Все медии с определено леворезбови наклонности.
                    Също любопитно е че за Байдън гласуват все щати с голяма нелегална имиграция.
                    Очевидно че ден партията няма шанс ако не привлече електорат от средите на ЛГБТ, социалисти, нелегални и всякакви други ментално увредени.

                    А за отделните щати... Не бързат да обявяват защото ако има измами, доста народ ще пострада. Пари писалката, пари, нажежена е до... червено,
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                      Не разбирам за какво точно се дърлите, но Доналд е бивш президент!
                      Съвсем накратко плюсовете му се характеризират с това че не започна нова война, дори напротив.
                      Минусите за американските граждани са доста по-пространни в дългосрочен план, но да обобщим че след него САЩ са доста по-малко обични в света (тоест е копал надолу от кота нула). Закрепи фирмата САЩ с цената на яки заеми (тоест поставя под съмнение долара, което е предпоставка за трета световна война).
                      Народа е повече с Ал Бънди мислене, което едва ли е „похвално“ и не на последно място не му дреме за екологията, ако отсреща има келепир вместо природа! То с неговото мислене е нормално де - няма той да носи последствията я, все пак е на възраст
                      Новите не са много по-стока, че нов бардак със стари кадри.., но поне са цивилизовани и със сигурност доста по-компетентни!
                      Мнението ти струва колкото и когато нямаше време за кафе за да си купнеш евроински по шеснайсе лева

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                        не ме кефи зеро хедж, но ... това си е така
                        https://www.zerohedge.com/geopolitic...-dhhs-confirms

                        пуснаха новината за ваксината точно в понеделника когато тръмплина щеше да ръкомаха и жали изборите...пуснаха и сякаш го отнесе цунамито на глобалния оптимизъм... просто тайминг направен от най-големите хиени в планирането.

                        не го жаля тръмп (сам си го направи с идиотско-арогантното си поведение), но не може да им се отрече, че са страшни хиени тези.
                        и после нямало конспирации , а ?? Айде да не са конспирации да го кажем договорки с некви обещания за фармата на най- високо правителствено ниво

                        Коментар


                        • не ме кефи зеро хедж, но ... това си е така
                          https://www.zerohedge.com/geopolitic...-dhhs-confirms

                          пуснаха новината за ваксината точно в понеделника когато тръмплина щеше да ръкомаха и жали изборите...пуснаха и сякаш го отнесе цунамито на глобалния оптимизъм... просто тайминг направен от най-големите хиени в планирането.

                          не го жаля тръмп (сам си го направи с идиотско-арогантното си поведение), но не може да им се отрече, че са страшни хиени тези.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Не разбирам за какво точно се дърлите, но Доналд е бивш президент!
                            Съвсем накратко плюсовете му се характеризират с това че не започна нова война, дори напротив.
                            Минусите за американските граждани са доста по-пространни в дългосрочен план, но да обобщим че след него САЩ са доста по-малко обични в света (тоест е копал надолу от кота нула). Закрепи фирмата САЩ с цената на яки заеми (тоест поставя под съмнение долара, което е предпоставка за трета световна война).
                            Народа е повече с Ал Бънди мислене, което едва ли е „похвално“ и не на последно място не му дреме за екологията, ако отсреща има келепир вместо природа! То с неговото мислене е нормално де - няма той да носи последствията я, все пак е на възраст
                            Новите не са много по-стока, че нов бардак със стари кадри.., но поне са цивилизовани и със сигурност доста по-компетентни!
                            Last edited by prodigal; 14.11.2020, 18:51.

                            Коментар


                            • Aма я кво четем тук:

                              14,099 Maricopa County AZ Voters Did Not Prove Citizenship

                              Even more evidence came in today, suggesting that illegal non-citizen predominantly Democrat voters are the biggest threat to the integrity of US elections, yet 99% of the American media remains silent.

                              A Republican Arizona state representative Kelly Townsend is warning the nation that there are 14,099 voters in Maricopa County alone who did not prove they are US citizens when registering to vote as required by a little known Arizona state law passed as Proposition 200 in 2004....

                              ​​​​​​​
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Точно там съм бил където са моите хора, около Линкълн Център и защо така там между 67% и 85% гласуват за демократите

                                Чудя се обаче ти къде си


                                Ми те тия между 67% и 85% са на уелфеър, искат да не спира.
                                А аз бях около бей ридж. Там няма от твоите хора щото не им е по джоба. А около Линкълн център може само да си се разхождал, то там е свободно за всички да ходят. За твоите 'хора' също.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X