IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Догодина по около това време. Шут в анусите и на обонго и на плевню - проклетидаса.



    Хм-хм... ако се кандидатирам за президент, после има ли начин да стана Дуче? Той и Императорът пръво беше канцлер.
    ++++++++++++++

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Защо да им помагаш, те си решават. Обонго така или иначе повече не може да е, но кога беше датата на която ставаше ясно кой ще е следващия обонго ?
      Догодина по около това време. Шут в анусите и на обонго и на плевню - проклетидаса.



      Хм-хм... ако се кандидатирам за президент, после има ли начин да стана Дуче? Той и Императорът пръво беше канцлер.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бат Минко Разгледай мнение
        Миташки квой й туй чудо честен американец????Тоя е клоун и циркаджия нещо кат наш Буци
        Не бъди дете.

        Аз зная, че и в Америка, и в Русия, а и туканка - и дето и да е - мнозинството хора са честни и свестни. Надали някой прилича на обикновеният руснак повече от обикновеният американец. Най-големият проблем на честните хора е умората и примиренчеството пред демоните в политически образи. Отдавна, отдавна в цивилизованите страни не е имало кървава революция и сечене на тимберици на продажни и подли политици и това е трагедията.

        А Доналдът не е като бойкоборисов - нищо общо между единия и между другия. Единият строи наистина и цял свят го знае като строител - а другият не става за нищо, само се пърчи.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бат Минко Разгледай мнение
          На тия вече никой не може да им помогне.Бог да ги прости
          Защо да им помагаш, те си решават. Обонго така или иначе повече не може да е, но кога беше датата на която ставаше ясно кой ще е следващия обонго ?
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Ще видим дали парите на евреините ще бъдат по-силни от свободната воля на честните американци. Аз обаче се боя за животът на Доналдът, ако стане президент - нищо чудно да се опитат да убият този велик човек.
            Миташки квой й туй чудо честен американец????Тоя е клоун и циркаджия нещо кат наш Буци

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
              Да ,но големите пари са зад него,само братята Кох са дали 900 милиона за кампанията му

              Ще видим дали парите на евреините ще бъдат по-силни от свободната воля на честните американци. Аз обаче се боя за животът на Доналдът, ако стане президент - нищо чудно да се опитат да убият този велик човек.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Трудно - тоя стои ного по-ниско от Доналдът.
                Да ,но големите пари са зад него,само братята Кох са дали 900 милиона за кампанията му

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                  Доналд е добрия избор ,но Джеб Буш ще стане президент
                  Трудно - тоя стои ного по-ниско от Доналдът.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Кога ще сменят о'бонго, кога е решителната дата ?
                    След година Обонго ще чуе в Овалният кабинет: "Ти си уволнен, нигър !!!"


                    Е, после Доналдът може да се смили и да го тури градинар - да подрязва дръвчетата около Белият дом - предполага се, че обонго разбира от дървета.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Кога ще сменят о'бонго, кога е решителната дата ?
                      На тия вече никой не може да им помогне.Бог да ги прости

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                        Доналд е добрия избор ,но Джеб Буш ще стане президент
                        ...Ако го избира кой? Това, че има кръгове против, е ясно. Да видим изборите.

                        Коментар


                        • Доналд е добрия избор ,но Джеб Буш ще стане президент

                          Коментар


                          • Кога ще сменят о'бонго, кога е решителната дата ?
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                              Кандидатът на републиканците за президент на САЩ Доналд Тръмп заяви, че е започнал бизнеса си със скромен заем от баща си в размер на 1 милион долара, предаде Би Би Си.

                              На среща с избирателите в Ню Хемпшир екстравагантният бизнесмен бе помолен да покаже има ли допирни точки със средния американец. Тръмп отговори, че често шофира сам и наскоро се е хранил в "Макдоналд'с".

                              Баща му Фред е бил успешен строителен предприемач, който му дал семейни пари, за да започне собствен бизнес.

                              "Не беше лесен период за мен. Започнах в Бруклин. Баща ми ми даде скромен заем от 1 милион долара и се преместих в Манхатън. Но трябваше не само да му върна заема, а и да му платя лихвите".

                              Модераторът на срещата коментира, че повечето хора не биха определили тази сума като "скромна". Жена в залата заяви, че Тръмп ще си спечели много повече подкрепа, ако показва смиреност от време на време. Ексцентричният милиардер отогвори, че така би демонстрирал слабост пред врагове като президента на Русия Владимир Путин.

                              Мите, доналдът, що така говори за императорчето? Нали щеше да се разбира с него?
                              Изгубили са се в превода.
                              Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                              Добре си описал.....всеки един ЗАТВОР!
                              Вероятно. Но, затворът удържа на малка територия и сравнително безопасно за обществото /вкл.останалите страни/ много не само опасни, ами и вредни елементи. Вътре, помежду си, може да се избиват. важното е, че навън се живее нормално. Освен това, и за тях, има светли перспективи: Да излязат навън. Това, да пукнат вътре, ама изобщо, НЕ Е проблем. Пък ги и отЪрва от останалите грижи на Свободата. Аз не смятам, че някога съм живял в затвор и винаги съм се чувствал свободен, дори и у нас, дори и при бай Тошо. Свободен съм от комплекси и не съм чувствал нужда тогава да променям системата. Вписвах се спокойно. Виж, това, до което сега си докарахме страната, е срам и позор в много повече отношения ала крадците и бандитите, за сметка на това, харесват да са навън. За тях, дойде раят на Земята. Чудиш ли се, тогава, защо обикновените българи все по-често се оглеждат с носталгия по "затвора"?

                              Коментар


                              • Кандидатът на републиканците за президент на САЩ Доналд Тръмп заяви, че е започнал бизнеса си със скромен заем от баща си в размер на 1 милион долара, предаде Би Би Си.

                                На среща с избирателите в Ню Хемпшир екстравагантният бизнесмен бе помолен да покаже има ли допирни точки със средния американец. Тръмп отговори, че често шофира сам и наскоро се е хранил в "Макдоналд'с".

                                Баща му Фред е бил успешен строителен предприемач, който му дал семейни пари, за да започне собствен бизнес.

                                "Не беше лесен период за мен. Започнах в Бруклин. Баща ми ми даде скромен заем от 1 милион долара и се преместих в Манхатън. Но трябваше не само да му върна заема, а и да му платя лихвите".

                                Модераторът на срещата коментира, че повечето хора не биха определили тази сума като "скромна". Жена в залата заяви, че Тръмп ще си спечели много повече подкрепа, ако показва смиреност от време на време. Ексцентричният милиардер отогвори, че така би демонстрирал слабост пред врагове като президента на Русия Владимир Путин.

                                Мите, доналдът, що така говори за императорчето? Нали щеше да се разбира с него?

                                Коментар

                                Working...
                                X