IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
    ако беше до мене бих ти бил една в тъпата мутра честно без да ми се сърдиш .... много си прос копеле верно ... тука с еврейна нема нищо общо руснака ама нищо този го знаем още преди "руската пропаганда" и за Демокрацията в България която сътвори ...... за наше огромно съжаление

    Каква точно демокрация е сътворил в България. Да не би той да е гласувал скапанати ни конституция. Гласуваха я руските подлоги дето са още на власт - срещу всякакви доводи на хора които мислят като Сорос. Да не би Сорос да е корумпирал съдебната ни система - не - корумпираха я отново хора свързани с Русия. Да не би Сорос да вкарва ДПС на власт, не никоя от партиите подържани от Москва не иска да промени изборното законодателство така че да не могат да се фалшифицират избори.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Ходят едни руски подлоги насам натам - псуват срещу Сорос - без да дават никаква конкретика. И след това стадото ей така без да мисли и то срещу него. По инерция - щото мрази да мисли и обича руски подлоги да му дават наклон на оная работа.
      Да бе, те затуй родните му унгарците наскоро се канеха жив да го дерат, щото всички са руски подлоги, налЕ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Какво се чудиш - повтаряш като папагал откровено руска пропаганда. На Путин ясно що Сорос му бърка в здравето - ама ти какво печелиш от това Путин да е доволен.
        ако беше до мене бих ти бил една в тъпата мутра честно без да ми се сърдиш .... много си прос копеле верно ... тука еврейна нема нищо общо с руснака ама нищо този го знаем още преди "руската пропаганда" и за Демокрацията в България която сътвори ...... за наше огромно съжаление

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
          Абе Кастро тоя Балансьора наред ли е управлението на 2 рия етаж или си е тъп по рождение
          Продължаваш да мразиш да мислиш а зарязвай пазарите и хващай таксито - на пазара такива дет оне мислят могат да бъдат само донори.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Сорос може да е знаков инвестиционен гуру, но е политбоклук отвсякъде.
            Включително и българофоб.

            За такива неща - не го давай за пример, точно обратния ефект има...

            А за IQ--то на латиносите и неграта спрямо средното да не говорим - можеш да си сигурен че няма да гласуват за Тръмп.
            Абе Кастро тоя Балансьора наред ли е управлението на 2 рия етаж или си е тъп по рождение

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
              ?!?!?!?!
              Какво се чудиш - повтаряш като папагал откровено руска пропаганда. На Путин ясно що Сорос му бърка в здравето - ама ти какво печелиш от това Путин да е доволен.

              Коментар


              • На американците на коя дата са им изборите?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                  или си на 20йси или си мега идиот аз друго обяснение нямам ..... жалко наистина ....
                  Всеки знае за сорос що за олигофрен е и за неговите ЦРУ спонсорства обаче Равния незнае ми ей има в нета достатъчно аз фермани няма да пиша защо при нас е така и какво е станало в Украйна .....
                  Кажи де, кажи, хайде образовай ни

                  Какво е станало в Украйна - изгониха един крадлив диктатор детоси направил златен кенеф - и Путин нахлу. Сорос какво точно лошо там е направил, освен да подържа хората които изгониха крадливия диктатор. Нещо което всеки честен човек би трябвало да подържа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Ходят едни руски подлоги насам натам - псуват срещу Сорос - без да дават никаква конкретика. И след това стадото ей така без да мисли и то срещу него. По инерция - щото мрази да мисли и обича руски подлоги да му дават наклон на оная работа.
                    ?!?!?!?!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Кой точно е страдал и как по точно. Не се заяждам но хайде кажи - дай пример където директно Сорос да е причинил нещо лошо - или неговата фондация.

                      Украйна страда заради руските войски в източна Украйна - тях не Сорос ги е вкарал там.
                      или си на 20йси или си мега идиот аз друго обяснение нямам ..... жалко наистина ....
                      Всеки знае за Сорос що за олигофрен е и за неговите ЦРУ спонсорства обаче Равния незнае ми ей има в нета достатъчно аз фермани няма да пиша защо при нас е така и какво е станало в Украйна .....

                      Коментар


                      • Ходят едни руски подлоги насам натам - псуват срещу Сорос - без да дават никаква конкретика. И след това стадото ей така без да мисли и то срещу него. По инерция - щото мрази да мисли и обича руски подлоги да му дават наклон на оная работа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                          Равновесов ти падладел ли си ми каи ?!? Нормален ли си съвсем сериозно ?!?

                          Благодарение на тоя некролог и Отровеното му общество ни се еба путката лелина и храниме мангалите ......... грехота е да псуваш некой ама тоя дано се гътне по-бърже, че що страни са страдали заради него мамицата му еврейска долна и Украйната и те, еба им се майката тотално ......
                          Кой точно е страдал и как по точно. Не се заяждам но хайде кажи - дай пример където директно Сорос да е причинил нещо лошо - или неговата фондация.

                          Украйна страда заради руските войски в източна Украйна - тях не Сорос ги е вкарал там.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Единствената причина Сорос да се приема зле е руската пропаганда срещу него. И е разбираемо защо Путин не го харесва - все пак Сорос се бори срещу всичко което Путин олицетворява.

                            Но много ми е интересно всички тук плюещи Сорос могат ли да кажат и едно нещо което той е направил и да не е от полза за България. Очевидно съществува мнение че той вреди - но поне един пример за нещо вредно някой може ли да даде.
                            Равновесов ти падладел ли си ми каи ?!? Нормален ли си съвсем сериозно ?!?

                            Благодарение на тоя некролог и Отровеното му общество ни се еба путката лелина и храниме мангалите ......... грехота е да псуваш некой ама тоя дано се гътне по-бърже, че що страни са страдали заради него мамицата му еврейска долна и Украйната и те, еба им се майката тотално ......

                            Коментар


                            • IQ то е нормално разпределено между хората. Все едно от каква раса са. Идиотите сред латиносите и негрите са абсолютно еднакъв процент като идиотите сред белите. Но когато белите са 8-9 пъти повече от латиносите и негрите е съвсем нормално да има 9 пъти повече бели идиоти в САЩ.

                              И съвсем нормално 12% от населението - все едно дали бели, черни или други са си морони. Чиста статистика. И това е горе долу и частта която гласува за идиоти.

                              Тръмп няма никакъв шанс д аспечели - росто защото за всеки американец с над средна интелигентност - все едно дали демократ или републиканец Тръмп е ходеща обида за демокрацията. И огромен фал за семейното планиране от преди 70 години

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Сорос може да е знаков инвестиционен гуру, но е политбоклук отвсякъде.
                                Включително и българофоб.

                                За такива неща - не го давай за пример, точно обратния ефект има...

                                А за IQ--то на латиносите и неграта спрямо средното да не говорим - можеш да си сигурен че няма да гласуват за Тръмп.
                                Единствената причина Сорос да се приема зле е руската пропаганда срещу него. И е разбираемо защо Путин не го харесва - все пак Сорос се бори срещу всичко което Путин олицетворява.

                                Но много ми е интересно всички тук плюещи Сорос могат ли да кажат и едно нещо което той е направил и да не е от полза за България. Очевидно съществува мнение че той вреди - но поне един пример за нещо вредно някой може ли да даде.

                                Коментар

                                Working...
                                X