IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение
    Популизмът продължава - Доналд Тръмп би орязал разходите на САЩ за НАТО
    http://dnes.dir.bg/news/rusia-nato-t...delka-22072870
    като го прочетох тва колко и да иска за съжаление този няма да стане президент или ако стане то тва тряя да е чудо после ако не го утрепат след първата 1 год. след като е президент то тогава ше е прецедент

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Че ти ако си корумпиран много ясно, че "успяваш" (ако имаш предвид че успех=кинти) Тия дето се фукат,(както ги наричаш) може повече да са постигнали, точно като са останали некорумпирани !!!
      Правиш некоректно сравнение - сравняваш материалното с нематериалното !!!
      Precakanoto, искам да напиша няколко изречения за корупцията."Всяка власт покварява, абсолютната власт-абсолютно"!Тази римска сентенция е съвсем вярна и в днешно време и показва, че корупцията съществува от най-дълбока древност и няма нищо ново под Слънцето.Само че в модерните държави се нарича Лобизъм .Има и други наименования.Кажи ми , когато един Джордж Сорос прави дарение от 6 млн долара на Хилари Клинтън за изборите-това какво е?Дарение или висша форма на корупция!?Всички знаем, че Бай-Георги Шорош не дава пари просто ей така и ще иска нещо в замяна!Когато Обамата реши да ограничи носенето на оръжие след Сан Бернардино се оказа, че почти цели Конгрес е "Купен" в буквалиния смисъл на думата!Това сега какво е?И колко десетки милиони трябват за да се "Купи" един Конгрес?Така че.....!?

      Коментар


      • Популизмът продължава - Доналд Тръмп би орязал разходите на САЩ за НАТО
        http://dnes.dir.bg/news/rusia-nato-t...delka-22072870

        Коментар


        • без да разбирам от политики, влияния, намеси, илюминати етц.


          никога не бих казал, че Тръмп е идиот, гледайки го как и какво говори в youtube.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            Доналд е един арогантен идиот ... с бизнес усет..но идиот. За мен големият проблем, е че той ще провали надеждите на нормалните истински американци за мислещ президент.... ще поднесе президентството на оня боклук Клинтън дето освен да лае и лъже и прави войни друго не може.

            Ако републиканците бяха изкарали някой наистина смислен кандидат щеше да има голяма надежда, но сега тоя Жорж Ганчев Тръмп успя да насъска всичкото цветнокожи (а те са много), всичкото женски (че е един нахакан ама дъртак) и в резултат ще се окаже, че Клинтън ще я изберат техните цигани + кухите лейки...

            жалко
            Берти, не смяташ ли, че американците сами си се докараха до тази дилема? Да се видят колко неограничени възможности представят, убавци ненагледни.

            Коментар


            • Тръмп не е глупак, той много добре знае че контра-пропагандата работи за него. Ако ще трябва да го избират "техните цигани + кухите лейки" с какво променя нещо?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                ще се окаже, че Клинтън ще я изберат техните цигани + кухите лейки...

                жалко

                Toва е най-вероятният и сигурно планираният изход.

                Коментар


                • Доналд е един арогантен идиот ... с бизнес усет..но идиот. За мен големият проблем, е че той ще провали надеждите на нормалните истински американци за мислещ президент.... ще поднесе президентството на оня боклук Клинтън дето освен да лае и лъже и прави войни друго не може.

                  Ако републиканците бяха изкарали някой наистина смислен кандидат щеше да има голяма надежда, но сега тоя Жорж Ганчев Тръмп успя да насъска всичкото цветнокожи (а те са много), всичкото женски (че е един нахакан ама дъртак) и в резултат ще се окаже, че Клинтън ще я изберат техните цигани + кухите лейки...

                  жалко
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                    Аз съм голям Противник на подобен род Мислене!Още в началото, когато тя се Появи на Политическата сцена-Ние бяхме обзети от някакъв Патриотизъм....!?После стана ясно, че тя е по-голям Комунист и от Бай -Тодор!Обаче...как се става Президент една 200 милионна Бразилия?Ае Вие станете де?Дето се Фукате колко сте Велики!?Не можете-нямате Качествата на Дилма Русеф!Сега е лесно да я плюете!Била Корумпирана!Ми Вие , дето не сте Корумпирани-какво постигнахте?
                    Че ти ако си корумпиран много ясно, че "успяваш" (ако имаш предвид че успех=кинти) Тия дето се фукат,(както ги наричаш) може повече да са постигнали, точно като са останали некорумпирани !!!
                    Правиш некоректно сравнение - сравняваш материалното с нематериалното !!!
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Oт червена бабичка какво можеш да очакваш...особено пък с бг корен...
                      Аз съм голям Противник на подобен род Мислене!Още в началото, когато тя се Появи на Политическата сцена-Ние бяхме обзети от някакъв Патриотизъм....!?После стана ясно, че тя е по-голям Комунист и от Бай -Тодор!Обаче...как се става Президент една 200 милионна Бразилия?Ае Вие станете де?Дето се Фукате колко сте Велики!?Не можете-нямате Качествата на Дилма Русеф!Сега е лесно да я плюете!Била Корумпирана!Ми Вие , дето не сте Корумпирани-какво постигнахте?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                        Едно леко лирично отклонение!"Нашата" Дилма Русеф май ще я отсвирят заради корупция, заедно с нейният ментор Лула да Силва!Ех мама му стара, една българка имахме, голямата ни гордост-тук с червени килими я посрещнахме..Сега всички мълчат и никой журналист не смее да напише и дума за нея!
                        Oт червена бабичка какво можеш да очакваш...особено пък с бг корен...

                        Коментар


                        • Едно леко лирично отклонение!"Нашата" Дилма Русеф май ще я отсвирят заради корупция, заедно с нейният ментор Лула да Силва!Ех мама му стара, една българка имахме, голямата ни гордост-тук с червени килими я посрещнахме..Сега всички мълчат и никой журналист не смее да напише и дума за нея!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                            Не се пали, Груйо. Онова там е Хамериката, страната на неограничените възможности. Докато е там, той има /някакъв/ шанс. Дойде ли тук едва тогава, пиши го бегАл.
                            А баш ме брига мен - аз Обонго, Зелката Зелев, Гея и, надявам се, Тиквун и Плевню ще съм преживял, ти ми говориш за Доналд Дък Както се казва в една реклама - щом си ял кренвирш, значи всичко си опитал
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Какво да ви кажа - Даналд Дък никой не го кльопа в сащианско, изключая белите реднеци, а те вече са малцинство. Единственият му шанс е, че срещу него е баба Хилари, дето семейството си не може да върти, пък те очакват държавата да оправи, но пък хамериканите (особено младите) си падат по различията и след като избраха Обонго, сега е ред на следващото нещо, което не са виждали, т.е. жена Президент.

                              Иначе говоря си с млади хамерикани и за тях е голям позор, че Тръмп печели номинацията на републикаците. Считат го за динозавър, който няма място в сегашната политика. Така че ако предположим, че демократи и републиканци са с равни шансове, не виждам кой от неутрланите би гласувал за Доналд Дък (макар аз да му симпатизирам), т.е. шанс - 0, отделно, че и в партията му всички отпаднали, дето се надяваха на нещо, но бяха премазани от него, хич не му се кефят и започва да разчита само на твъдите ядра, т.е. бели, хетеросексуални мъже и малка част от жените, които я имат 25-30% общо, я не. Тръмп няма да спечели нито един глас нито от црънките, нито от латиносите, т.е. Маккейн от предишните избори, с малката разлика, че сега и почти ни една жена няма да гласува за него по сексистки причини и улетя...

                              П.С. Някой ако иска бас, готов съм да се обзаложим, че Тръмп няма шанс да спечели, без значение кой ще е срещу него
                              Не се пали, Груйо. Онова там е Хамериката, страната на неограничените възможности. Докато е там, той има /някакъв/ шанс. Дойде ли тук едва тогава, пиши го бегАл.

                              Коментар


                              • Какво да ви кажа - Даналд Дък никой не го кльопа в сащианско, изключая белите реднеци, а те вече са малцинство. Единственият му шанс е, че срещу него е баба Хилари, дето семейството си не може да върти, пък те очакват държавата да оправи, но пък хамериканите (особено младите) си падат по различията и след като избраха Обонго, сега е ред на следващото нещо, което не са виждали, т.е. жена Президент.

                                Иначе говоря си с млади хамерикани и за тях е голям позор, че Тръмп печели номинацията на републикаците. Считат го за динозавър, който няма място в сегашната политика. Така че ако предположим, че демократи и републиканци са с равни шансове, не виждам кой от неутрланите би гласувал за Доналд Дък (макар аз да му симпатизирам), т.е. шанс - 0, отделно, че и в партията му всички отпаднали, дето се надяваха на нещо, но бяха премазани от него, хич не му се кефят и започва да разчита само на твъдите ядра, т.е. бели, хетеросексуални мъже и малка част от жените, които я имат 25-30% общо, я не. Тръмп няма да спечели нито един глас нито от црънките, нито от латиносите, т.е. Маккейн от предишните избори, с малката разлика, че сега и почти ни една жена няма да гласува за него по сексистки причини и улетя...

                                П.С. Някой ако иска бас, готов съм да се обзаложим, че Тръмп няма шанс да спечели, без значение кой ще е срещу него
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X