IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Blowout Victory For Donald Trump In New York Primary; Hillary Defeats Bernie: Live Stream
    http://www.zerohedge.com/news/2016-0...w-york-primary

    на ташак на бъзик и кво ли още не го наричаха Тръмплина обаче как е тръгнало верно ше си стане президент .... Дали обаче всичко което е говорил ще направи (поне ще опита да направи) или пак старата песен на нов глас предстои да разберем .....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
      Хич не харесвам Хилари!Дончо е много по -креативен, комбинативен ....!Но Хилари има до себе си едно момче -Уилям Джеферсън/Бил/ Клинтън, човек с опит и мъдрост, с два успешни мандата като Президент на САЩ, който като "Първа Дама" или Първи "Принц"-не знам как ще го кръстят Медиите...истинстки се надявам да бъде Реалният Президент на САЩ!Той ще бъде Главният Идеолог и Архитект и Коректор в Белия дом!Хилари ще го слуша, защото Той , може би е най-опитния Политик в САЩ!Тя изпада в паника, няма мисъл в нея, даже оня Бърни-комуниста е по-добър в дебатите, но Бил, .....Той ми е Любимец!Най -важното е, че Тя е Предвидима, за разлика от Дончо, който , ако Мелания не му пусне вечерта, може да си го изкара на Половината Свят!
      Аз мисля, че баба, която не може да оправи подобаващо един нищо и никакъв саксофонист, не става за нищо - камо ли за президент на.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Нефалирал.

        Ха-ха-ха - сещам се Доналдът как разказваше разни случки от времето, когато бе фалирал:

        "Не мога да разбера защо когато бях ного богат и на върхът на славата, във всеки ресторант, в който влезех в моите приятели, веднага се появяваше собственикът или управителят и казваше: "Добре дошъл, мистър Тръмп: обядът ви е за сметка на заведението" - а когато бях във фалит и наистина се нуждаех от един безплатен обяд, навсякъде държаха да си плащам?"

        "Веднъж, когато бях най-затънал, един злочест просяк протегна ръка към мен и рече: "Моля ви, мистър Тръмп, дайте ми някой долар ! "Бръкнах машинално в своят джоб и в тоя момент се сетих, че тия просяк е с 9 МБ по-богат от мене, просто защото не дължи никому нищо !!! Но все пак му дадох 10 кинта."


        Доналдът е голям, бе-е-е-е - няма да говорите лошо за бъдещият президент.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          Ти от къде знаеш кой го финансира, на този бизнесите му всичките са луксозни - хотели, голф игрища..все скъпи неща които много се търсят и вървят във всички времена. Той е фалирал по рождение и винаги стария кредит го закърпва с нов, нищо не става от него.
          е добре кат нищо не става от тоя как се е добрал там до тая президентска кампания, че и джитка със самолета си нали е фалирал ? Щом му дават пари начи е убедителен, ако моеж и ти да убедиш някой да ти даде "някви си милиони" там за да си джиткаш да ставаш президент - ми ок .....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
            ми и аз незнам колко са му пълни сметките, но като го гледам не е тръгнал гол и бос или да го финансират Банките за кампанията му. Може зад завесите и това да правят и всичко друго да е цирк за пред публиката, за да се хване всеки на въдицата както и аз и всички останали, но това ще разберем едва когато се случат нещата за сега няма как да предвидим какво ще стане след 3-4г.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Ти от къде знаеш кой го финансира, на този бизнесите му всичките са луксозни - хотели, голф игрища..все скъпи неща които много се търсят и вървят във всички времена. Той е фалирал по рождение и винаги стария кредит го закърпва с нов, нищо не става от него.
              Не виждам защо завистта трябва да взема решения вместо избирателите /му/, Дани.

              Коментар


              • michaelis12

                Ти от къде знаеш кой го финансира, на този бизнесите му всичките са луксозни - хотели, голф игрища..все скъпи неща които много се търсят и вървят във всички времена. Той е фалирал по рождение и винаги стария кредит го закърпва с нов, нищо не става от него.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Pyramid

                  Никой няма интерес от палячо президент на САЩ, какво сте му харесали ? Желателно е да е отговорна личност, която и да има и малко страх и респект от работата която се наема да върши. Този се пука и там където не го чукат - мексиканците оправя, арабите оправя набързо и лесно. В действителност не е толкова просто и да се изолирали там и да си живеят в изолация. Ти виждаш технологиите дърпат напред, те така или иначе ще имат възможност да се движат и въпроса е от какво ниво ще тръгнат. Те и китайците бяха диваци пък стана така че правят компютрите, сега този Китай всички се страхуват да го изолират пак и да не вземе да му пада икономиката.Това са дисбаланси, този говори за това тепърва да създава нови и огромни дисбаланси.Не е разумно.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                    дали са му добре напълнени н знам, но знам че е алчен. да си алчен не е лошо, даже е добре!!! всеки знае защо
                    ми и аз незнам колко са му пълни сметките, но като го гледам не е тръгнал гол и бос или да го финансират Банките за кампанията му. Може зад завесите и това да правят и всичко друго да е цирк за пред публиката, за да се хване всеки на въдицата както и аз и всички останали, но това ще разберем едва когато се случат нещата за сега няма как да предвидим какво ще стане след 3-4г.
                    Last edited by michaelis12; 19.04.2016, 15:42.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                      ми те сметките му са пълни той и сам може да си ги напълни не е нужно банкерите да му правят сделките и после да им е длъжен. Предпочитам него отколкото тая пастърмата Килърито или оня другия Круз, като няма друго в склада избираш по-малкото зло. Тръмполината не иска да се заяжда с руснаците и китайците, а да прай бизнес с тях и е правил неведнъж. Ако стане първо президент тогава ше видим като не стане тогава ше видим и другите какво ше сътворят
                      дали са му добре напълнени н знам, но знам че е алчен. да си алчен не е лошо, даже е добре!!! всеки знае защо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Абе той Данито е изключително добронамерен, което не го прави по-ориентиран. вЕрва си човекът, и това е.
                        Аз илюЦии по Донча нямам, просто, е по-малкото зло, и това опитвам да обясня...аме все тая, Дани го замита под килима, оти си знае своето.
                        - Чест и почитания за което, Твърд в убежденията е
                        И аз тва казвам, кат няма няма нищо друго в склада кво да се прай? Иначе и той е бая луд, но поне там да извлича ползи за търговия и да не прай войни останалото не ме интересува, че тоя негрото е безхарактерно мекотело, дрънка едно прибира се и ония му дават нови наставления и се почват с глупостите .... няма никакво съпротивление ама 0 за кво има тея права на президент де да го знам
                        Типичен пример ей са с Камилите. Ходил Обозо при тях онея му давали някви медали там за "братска дружба" прибира се в къщи и каа "Ем те тея Бараби финансираха 9/11, те са виновни за тероризма". И това обвинява Камилите благодарение на които Сашш съществуват още с тоя долар. Като ше си с тях то поне стой с тях не само някви курвачката да им играе. На Чаршафите ше им писне и ше има бесни разпродажби на зеленото и Сашш ше бълбукат като са такива дяволи .... Тръмпа още на предизборните кампании им каза на Камилите, че ше ядат дървото ако стане президент без да ходи за медали там при тях

                        Obama Responds To Saudi Threat To Dump Treasuries If Its Role In Sept 11 Is Probed
                        http://www.zerohedge.com/news/2016-0...sept-11-probed

                        Last edited by michaelis12; 19.04.2016, 12:26.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                          напълнят ли му сметките и на родата му, ще танцува и прави и, каквото му кажат.
                          Тръмп е харизматична личност, а много-милионното бедно съсловие обожава да се води от личности с харизма! даже и да са чепати.
                          ми те сметките му са пълни той и сам може да си ги напълни не е нужно банкерите да му правят сделките и после да им е длъжен. Предпочитам него отколкото тая пастърмата Килърито или оня другия Круз, като няма друго в склада избираш по-малкото зло. Тръмполината не иска да се заяжда с руснаците и китайците, а да прай бизнес с тях и е правил неведнъж. Ако стане първо президент тогава ше видим като не стане тогава ше видим и другите какво ше сътворят

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                            да верно е ше си спретнем тогава една мини 3 световна ... А за Тръмп незнам кой е заблудения абе ти къде живееш бе в кой свят Нали за тва е пропагандата срещу него щото малко е чепат и няма да могат да си го джиткат като негъра, хои бомби тук, хои бомби там, дай са на банките пак, дай са на оръжейния сектор пак .... с Тръмпа малко нема се получи защото на никой не е длъжен както Килъри и Негрото Обозо .... също и най-важното е, че тоя Тръмп е бил против войните им на тея неоконсервативни убийци, той иска да има алъш вериш да има далавера, да има търговия да има бачкане да се въртят парите, като хората имат поне малко мангизи и богатите ше имат още повече, а са американецо ходи с дупки в джобовете щото треа си плати целия бербат за Ирак, Афганистан, Либия и Сирия тея войни не струват 2 лв. само тва щи каа .......
                            напълнят ли му сметките и на родата му, ще танцува и прави и, каквото му кажат.
                            Тръмп е харизматична личност, а много-милионното бедно съсловие обожава да се води от личности с харизма! даже и да са чепати.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                              да верно е ше си спретнем тогава една мини 3 световна ... А за Тръмп незнам кой е заблудения абе ти къде живееш бе в кой свят Нали за тва е пропагандата срещу него щото малко е чепат и няма да могат да си го джиткат като негъра, хои бомби тук, хои бомби там, дай са на банките пак, дай са на оръжейния сектор пак .... с Тръмпа малко нема се получи защото на никой не е длъжен както Килъри и Негрото Обозо .... също и най-важното е, че тоя Тръмп е бил против войните им на тея неоконсервативни убийци, той иска да има алъш вериш да има далавера, да има търговия да има бачкане да се въртят парите, като хората имат поне малко мангизи и богатите ше имат още повече, а са американецо ходи с дупки в джобовете щото треа си плати целия бербат за Ирак, Афганистан, Либия и Сирия тея войни не струват 2 лв. само тва щи каа .......
                              Абе той Данито е изключително добронамерен, което не го прави по-ориентиран. вЕрва си човекът, и това е.
                              Аз илюЦии по Донча нямам, просто, е по-малкото зло, и това опитвам да обясня...аме все тая, Дани го замита под килима, оти си знае своето.
                              - Чест и почитания за което, Твърд в убежденията е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Заблуждаваш се - ако изберат Хилъри промяната ще е огромна. Във финансовия сектор бързичко ще се осъзнаят защото тя няма да се впусне да ги защитава прекомерно при задаващите се поредни техни "несполуки". Те затова предпочитат Тръмп на който могат да му дърпат конците, нищо че дори някоя от "идеите" си ако тръгне да прилага ще стане пълен бардак.
                                да верно е ше си спретнем тогава една мини 3 световна ... А за Тръмп незнам кой е заблудения абе ти къде живееш бе в кой свят Нали за тва е пропагандата срещу него щото малко е чепат и няма да могат да си го джиткат като негъра, хои бомби тук, хои бомби там, дай са на банките пак, дай са на оръжейния сектор пак .... с Тръмпа малко нема се получи защото на никой не е длъжен както Килъри и Негрото Обозо .... също и най-важното е, че тоя Тръмп е бил против войните им на тея неоконсервативни убийци, той иска да има алъш вериш да има далавера, да има търговия да има бачкане да се въртят парите, като хората имат поне малко мангизи и богатите ше имат още повече, а са американецо ходи с дупки в джобовете щото треа си плати целия бербат за Ирак, Афганистан, Либия и Сирия тея войни не струват 2 лв. само тва щи каа .......
                                Last edited by michaelis12; 19.04.2016, 10:28.

                                Коментар

                                Working...
                                X