IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
    Тръмп предложи САЩ да сваля руските изтребители, ако се приближат опасно
    http://www.blitz.bg/news/article/409386

    Ето и на български за мурзетата последното "прозрение" на тръмпа.

    Ми сега?!?!?! Още ли го подкрепяме за президент на шаш?
    незнам квот такова ако искат патаклама ше има независимо кой е .... ше видиме в края на годината .....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
      Тръмп предложи САЩ да сваля руските изтребители, ако се приближат опасно
      http://www.blitz.bg/news/article/409386

      Ето и на български за мурзетата последното "прозрение" на тръмпа.

      Ми сега?!?!?! Още ли го подкрепяме за президент на шаш?
      разбира се, по-добре да си уреждаш сметките с мъжкар, отколкото с м@стия

      Коментар


      • Тръмп предложи САЩ да сваля руските изтребители, ако се приближат опасно
        http://www.blitz.bg/news/article/409386

        Ето и на български за мурзетата последното "прозрение" на тръмпа.

        Ми сега?!?!?! Още ли го подкрепяме за президент на шаш?

        Коментар


        • мммм май нещо уж беше против войните този Тръмплин, но явно същата раота кат останалите начи няма значка кой ше го боднат за ватман в Сашшш пак ше има патаклама ......

          Gotta shoot ‘em, Trump says – as Pentagon downplays Russian warplane encounters
          https://www.rt.com/usa/341653-russia...es-shoot-down/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
            тази пача не трябва да се допуска да става президент.

            Тръмп каквато и игра да играе, с добър екип може да направи повече. аз поне вярвам, че е по-добрият избор за жалкият американски народ.
            Като стане президент, от Козяк ще те поканят на среща и ще "предложат" да си върнеш визата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
              Още една интригуваща статия по повод на противничката на Д. Тръмп. Дали пък няма да ме баннат заради писане за персонаж, който няма връзка със заглавието на темата.

              В общи линии авторът няма и капчица милост към Х. Клинтън, което е някак си странно, като се има предвид, ме нещата вървят към нейно президентство.
              Не мога да определя действителната причина, но при четенето на тази статия постоянно ми изникваха картини от филма на Клинт Ийстууд "Непростимо" (Unforgiven). Някакъв емоционален мост ще да е било, не мота да си го обясна по друг начин.

              По повод на кандидатурата на Х. Клинтън се споменават и много други факти и обстоятелства, свързани със съмнителни резултати и откровени провали недоделки на водената американска външна политика, с директното или косвено участие на Х. Клинтън и/или други лица.
              Странно наистина, но действително няма никаква милост в оценките.

              Anything Trumps Hillary

              Нашенските ФОБи да не бързат да униват обаче, нито да започват с плюене на жлъч срещу явни и скрити комунета и причината е, че в статията има оценки, които не без някакво основание ще мотивират радостния им полет, като например:

              Е, пропуснал съм, кога е оприличила Путин с Хитлер, ама така пише.
              Не е подходящо в един амбициозен анализ по повод на кандидат през. кампания на една велика държава, да се нарича президента на друга (също велика държава) - мошеник, ама така си пише.
              Виж, това за бвп си е по-скоро вярно (с известни особености), пък за водката - баш.
              тази пача не трябва да се допуска да става президент.

              Тръмп каквато и игра да играе, с добър екип може да направи повече. аз поне вярвам, че е по-добрият избор за жалкият американски народ.

              Коментар


              • Още една интригуваща статия по повод на противничката на Д. Тръмп. Дали пък няма да ме баннат заради писане за персонаж, който няма връзка със заглавието на темата.

                В общи линии авторът няма и капчица милост към Х. Клинтън, което е някак си странно, като се има предвид, ме нещата вървят към нейно президентство.
                Не мога да определя действителната причина, но при четенето на тази статия постоянно ми изникваха картини от филма на Клинт Ийстууд "Непростимо" (Unforgiven). Някакъв емоционален мост ще да е било, не мота да си го обясна по друг начин.

                По повод на кандидатурата на Х. Клинтън се споменават и много други факти и обстоятелства, свързани със съмнителни резултати и откровени провали недоделки на водената американска външна политика, с директното или косвено участие на Х. Клинтън и/или други лица.
                Странно наистина, но действително няма никаква милост в оценките.

                Anything Trumps Hillary

                Нашенските ФОБи да не бързат да униват обаче, нито да започват с плюене на жлъч срещу явни и скрити комунета и причината е, че в статията има оценки, които не без някакво основание ще мотивират радостния им полет, като например:
                And then there is the ultimate proof that Hillary is an unreconstructed warfare statist who would bury America deeper in foreign quagmires and fiscal chains. To wit, she has become so blinded by the parochial delusions of Imperial Washington that she actually likened Vladimir Putin to Adolf Hitler.

                C’mon. The man’s a monumental crook and no model citizen of the world, but he is no threat to American security whatsoever.

                He presides over a third rate economy no larger than the GDP of the New York SMSA that essentially consists of a complex of petroleum fields, grain farms and metal mines and a lethargic work force with a fondness for Vodka.
                Е, пропуснал съм, кога е оприличила Путин с Хитлер, ама така пише.
                Не е подходящо в един амбициозен анализ по повод на кандидат през. кампания на една велика държава, да се нарича президента на друга (също велика държава) - мошеник, ама така си пише.
                Виж, това за бвп си е по-скоро вярно (с известни особености), пък за водката - баш.

                Коментар


                • Ясно и прегледно обяснено как Д. Тръмп разбира международната политика, която трябва да води Америка.

                  Краят е интересен:

                  “We’re getting out of the nation-building business,” says Trump.

                  “The nation-state remains the true foundation for happiness and harmony.” No more surrenders of sovereignty on the altars of “globalism.”

                  Is that not a definition of a patriotism that too many among our arrogant elites believe belongs to yesterday?

                  Коментар


                  • michaelis12

                    Изпята песен ще са ако Китай ги отреже изненадващо. Схемата им е в един момент да си обезценят долара много и това ще е скоро. При обезценка на долара се получава така че инвестициите които са направили навън в Китай ще поскъпнат в долари точно толкова колкото е обезценката му и ще струват в пъти повече в тяхната валута.Това е много сериозен капан който ще им донесе богатства в бъдеще, разбира се ако Китай не възроптае срещу изтощителното източване на което ще бъде подложен. Не че китайците са светци и те много лъжеха и превръщаха лъжата повторена много пъти в реален възход за икономиката си и така превличаха инвестиции. Икономиката им, растежа и е понци схема а индустрията им е фабрика за 90% нискокачествени стоки , като чисто китайската стока е 100% негодна а само тази на компаниите с имена - брандове става. Т.е. кой знае какво голямо производство което трябва да защитават за да оцелее нямат, то е ясно че това с ниското качество е обречено все някога да пропадне. Не виждам защо трябва да се натискат да изплатят инвестициите и то с печалба в пъти само от обезценката на парите с които са направени.Освен това съм 100% сигурен че не могат да ги изплатят защото дори при инвестирането им тези пари са били жестоко прахосвани при китайската липса на организация на работа и кадри с квалификация. Мисля че е невъзможно да върнат парите дори 1 към 1.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Спомням си като избираха Ципурата у гръцко пак каква еуфория беше.

                      Ко стана - Ципурата кат предните.




                      Що си мислите че Тръмп ще направи революция. Президентът на САЩ да не е кат Путя - кот каже и става. Нали в крайна сметка президентът трябва да работи с конгреса, за да прокарва някакви закони.

                      Коментар


                      • [QUOTE=v_tin;1059980568]Импе - все си мисля че е театър. На сватбата на ДТ са били и Клинтънови, е вярно, богат човек, може да си позволи да ги покани, но нали не каниш първия срещнат на сватбата си. По вероятно е да са платили на всичките. Някъде четох че играят ротшилд срещу рокфелер[/QUOTE]

                        Тя тази игра е на 200 г....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Интересно: тази в продължение на 22 години все самолет ли е имала в устата, че чак сега се обажда? Тръмп от вчера ли е баси богатият, че чак сега се сеща да му иска 100 КБ? Утре ще го обвинят, че е боднал и Обонго - направо в Овалният кабинет !!! Други ден - че е масов убиец и е застрелял лично поне 38 нигъра и латиноси !!! В навечерието на изборите ще го изкарат канибалин и прототип на д-р Лектър !!! Напълни гащите от страх цялата олигархическо-политическа сган в Америка, заедно с всевъзможните мизерници и паразити, че Доналдът ще стане президент и ще им скъса задниците после... ама само го настървяват така... боя се само да не го убият - че тогава ще стане ного страшно !!! Защото огромната част от честните и работещи здраво хора в Америка - и то тия с непромитите тимберици, го подкрепят безрезервно. Революция ще избухне - ако тъмните субекти посегнат на великият мъж !!!
                          Импе - все си мисля че е театър. На сватбата на ДТ са били и Клинтънови, е вярно, богат човек, може да си позволи да ги покани, но нали не каниш първия срещнат на сватбата си. По вероятно е да са платили на всичките. Някъде четох че играят ротшилд срещу рокфелер

                          Коментар


                          • Full Event: Donald Trump Speaks at California Republican Convention
                            https://www.youtube.com/watch?v=Jxkw...ature=youtu.be
                            Last edited by michaelis12; 30.04.2016, 00:44.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                              Докъде ще стигнат за да го спрат
                              http://www.blitz.bg/news/article/408769
                              Кандидатът за президент на САЩ Доналд Тръмп е обвинен, че е изнасилил 13-годишно момиче. Жена е завела срещу него дело за 100 милиона долара.
                              иябаааа .... тея фашистите ше измислят всичко само и само да не го пуснат тоя на власт, че случайно ако нещо да се обърка и Тръмпа стане президент ше ги изтрови ....
                              А не пише ли, че е излял някой или някоя нещо 5 годишно такова ?!? ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                                Докъде ще стигнат за да го спрат
                                http://www.blitz.bg/news/article/408769
                                Кандидатът за президент на САЩ Доналд Тръмп е обвинен, че е изнасилил 13-годишно момиче. Жена е завела срещу него дело за 100 милиона долара.
                                Интересно: тази в продължение на 22 години все самолет ли е имала в устата, че чак сега се обажда? Тръмп от вчера ли е баси богатият, че чак сега се сеща да му иска 100 КБ? Утре ще го обвинят, че е боднал и Обонго - направо в Овалният кабинет !!! Други ден - че е масов убиец и е застрелял лично поне 38 нигъра и латиноси !!! В навечерието на изборите ще го изкарат канибалин и прототип на д-р Лектър !!! Напълни гащите от страх цялата олигархическо-политическа сган в Америка, заедно с всевъзможните мизерници и паразити, че Доналдът ще стане президент и ще им скъса задниците после... ама само го настървяват така... боя се само да не го убият - че тогава ще стане ного страшно !!! Защото огромната част от честните и работещи здраво хора в Америка - и то тия с непромитите тимберици, го подкрепят безрезервно. Революция ще избухне - ако тъмните субекти посегнат на великият мъж !!!
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X