IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от THE BEST KING Разгледай мнение
    Мога да се басирам ,че няма да стане президент.
    Не знам освен импето с кой друг ще се басираш

    Коментар


    • Мога да се басирам ,че няма да стане президент. Или поне SIMPSON го гарантират.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Как се променят нагласите на хората, ърм? Преди година и нещо - когато Доналдът обяви своята кандидатура, аз казвах, че това е основният претендент за - и всички ми се смееха... що никой вече не се смее?
        Хахахаха (ето смея ти се), Тръмп е претендент само за лудницата - за да отърве гранд фалита! Той затова се напъва толкова да прави политическа кариера, между другото.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
          Да ти кажа, взех да избягвам темата, защото наистина "Рибата е още в морето...", т. е . не се знае какво ще стане до ноември, а ние тук вече описахме всички последствия от Президенството на Тръмп!?Много тъпо ми изглежда всичко това, въпреки ентусиазма на много форумци !А най-важното е, че всъщност ...нищо не зависи от нас, които пишем тук!Все едно сме седнали на по бира и "Бистрим Политиката"!
          Абсолютно си прав, но все пак сме хора и нищо човешко не ни е чуждо. Какво лошо да "бистрим политиката". Просто си казваме мнението, не че на някой му пука за нас
          Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен

          Коментар


          • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
            Да ти кажа, взех да избягвам темата, защото наистина "Рибата е още в морето...", т. е . не се знае какво ще стане до ноември, а ние тук вече описахме всички последствия от Президенството на Тръмп!?Много тъпо ми изглежда всичко това, въпреки ентусиазма на много форумци !А най-важното е, че всъщност ...нищо не зависи от нас, които пишем тук!Все едно сме седнали на по бира и "Бистрим Политиката"!
            Как се променят нагласите на хората, ърм? Преди година и нещо - когато Доналдът обяви своята кандидатура, аз казвах, че това е основният претендент за - и всички ми се смееха... що никой вече не се смее?
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vsic4ko_e_otnositelno Разгледай мнение
              На мен лично ми прилича на Жорж Ганчев, с тази разлика, че ние все пак проявихме разум и не го избрахме.... Все пак предстои да видим какво ще се случи
              Да ти кажа, взех да избягвам темата, защото наистина "Рибата е още в морето...", т. е . не се знае какво ще стане до ноември, а ние тук вече описахме всички последствия от Президенството на Тръмп!?Много тъпо ми изглежда всичко това, въпреки ентусиазма на много форумци !А най-важното е, че всъщност ...нищо не зависи от нас, които пишем тук!Все едно сме седнали на по бира и "Бистрим Политиката"!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                Хареса ми това, което прочетох, че Тръмп е започнал редовно да се допитва и среща с Хенри Кисинджър-Доайен и Гуру във Външната и Международна политика.Това означава , че не е само популист , националист , Хитлер, Наполеон или Луи 14 и тнт., в някаква Модерна версия, а бъдещ Президент, който търси най-добрите решения за САЩ и нейната глобална роля в Международните отношения.
                На мен лично ми прилича на Жорж Ганчев, с тази разлика, че ние все пак проявихме разум и не го избрахме.... Все пак предстои да видим какво ще се случи
                Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен

                Коментар


                • Хареса ми това, което прочетох, че Тръмп е започнал редовно да се допитва и среща с Хенри Кисинджър-Доайен и Гуру във Външната и Международна политика.Това означава , че не е само популист , националист , Хитлер, Наполеон или Луи 14 и тнт., в някаква Модерна версия, а бъдещ Президент, който търси най-добрите решения за САЩ и нейната глобална роля в Международните отношения.

                  Коментар


                  • Американските прецеденти са ебаси пичовете .... ако иска Джапанките да му се извинат на Маймунчев, че тва е японска територия да го ева ..... престаам си после с Килърица или с другия Тръмплина как ше е ....

                    Obama to visit Hiroshima, will not apologize for World War Two bombing
                    http://www.reuters.com/article/us-us...-idUSKCN0Y11KC
                    Last edited by michaelis12; 17.05.2016, 13:56.

                    Коментар


                    • precakanoto

                      И да ти сваршат гъбките мен не ме бърка. Когато Китай се опитваха да строят самолетоносачи бандата във Вашингтон подскачаше като ужилена - защото знаят много добре че по този начин ги държат в ръцете си и китайците не могат да им играят по тъч линията.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        и след това и гъбките ще свършат и какво ще правиш без гъбки !?!?
                        1. На магарето Йори не му пука за нищо, реакциите му са забавени и демонстрира силна липса на мотивация - Марихуана.
                        2. Прасчо се бои от всеки и страда от мания за преследване - Гъби.
                        3. Зайо си бута носа навсякъде, от всичко има нужда - Кокаин.
                        4. Тигърът не може да стои спокоен на едно място, скача, вика, никога не се уморява - Екстази.
                        5. Кристофър Робин може да разговаря с животните - Халюциногени.
                        6. Мечо Пух обича сладко и има безгранична фантазия - LSD.
                        7. Бухалът винаги се притича на помощ на всеки, който има проблем - Дилър...


                        Остава да се разпределим: кой кое жувотно е. Според теб Супертрейдъров е Прасчо.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Зетят на Хилъри Клинтън закри грандиозно губещия си хедж фонд http://investments.dir.bg/_wm/librar...a-si-hedzhfond

                          Бащата на Мезвински е бивш американски конгресмен (демократ като Клинтънови), който е лежал 5 години в затвора за 419 банкови измами и кражби (за $ 10 милиона). Бивш посланик в Комисията по правата на човека в ООН. Майка му е бивш журналист от NBC.


                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • MZ/X

                            Странно че не се е засилил към Япония, нека я посети.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Айдее и Тръмп се предаде на толерастите и соросидите

                              Тръмп бил склонен да направи изключение за новия кмет на Лондон Садик Хан
                              http://www.dnevnik.bg/sviat/2016/05/...nie_za_noviia/

                              Утре може да достигне до еретичната мисъл, че е по добре да разделя хората на престъпници и нормални хора, а не да ги дели по етнически или религиозен принцип!
                              Last edited by MZ/X; 10.05.2016, 12:56.

                              Коментар


                              • Екшън обаче китайците много отдавна са наясно че така ще се развият събитията и се опитваха да строят техни самолетоносачи, но нещо не им се получи както с турбините на Боинг. Те се опитаха да построят самолетоносачи, но безуспешно.
                                Last edited by supertrader; 09.05.2016, 21:31.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X