IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=ratten;1060033582]
    Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
    Хитлер също е бил такъв. ...или Сталин.....или путлер
    Това не променя факта, че всички те не са добре с главата и света го чакат само беди ако се докопат до власт.[/QUOTE]

    то и до сега, последните 70 години хубаво от там не е дошло,
    от щатите имам предвид.
    През последните 70 г. всичко прогресивно е дошло основно от САЩ!Сега нямаше да си говорим с вас по Интернет, ако няколко умни глави от Пентагона и Силициевата долина не бяха го измислили и предоставили на света.Това важи и за почти всички високи технологии, авиация, медицина и тнт.Какво е дала Русия, освен петрол, газ, военни технологии и....диктатури, които нямат аналог в света?

    Коментар


    • [QUOTE=4ervenasgan;1060033221]Хитлер също е бил такъв. ...или Сталин.....или путлер
      Това не променя факта, че всички те не са добре с главата и света го чакат само беди ако се докопат до власт.[/QUOTE]

      то и до сега, последните 70 години хубаво от там не е дошло,
      от щатите имам предвид.
      препоръка е

      Коментар


      • Пък заплатите няма да се увеличават до време и ще съберат потенциал изведнъж да хвръкнат. Винаги става така.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • power grid

          Дълговете ще дойде време ще се изтрият, по важно е какво ще е наследството а него го определят раздаваните детски за развъд и колко още " качествен" материал ще се е промъкнал през границите ни.Там нещата зависят от закона и не зависят чак толкова от това дали той се спазва, защото 90% винаги се спазва каквото и да ни убеждават някои.Като четеш закона сега и в него си пише че ги пускат да влязат.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
            Доста неграмотно, наизуст и невежо определяш мен, моите хора, не че ги знаеш и като цяло ситуацията в страната, не че това е темата.
            Ми явно съм се объркал външния дълг спада заплатите растат няма арапи в София въобще цъфтим под ръководството на хора прочели Винету

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
              Ми твоите хора са от Банки.Затова ще ти вдигат дълга и ще ти заселват арапи докати ти с телешко въодушевение им се кефиш на кирливите няколко километра пътища за никъде.Тия и РБ продават и съсипват България агресивни невежи и клиптомани.Това сте десните
              Доста неграмотно, наизуст и невежо определяш мен, моите хора, не че ги знаеш и като цяло ситуацията в страната, не че това е темата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                Десни в България? А кажи кои са, да ти кажа от къде идват...
                Ми твоите хора са от Банки.Затова ще ти вдигат дълга и ще ти заселват арапи докати ти с телешко въодушевение им се кефиш на кирливите няколко километра пътища за никъде.Тия и РБ продават и съсипват България агресивни невежи и клиптомани.Това сте десните

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                  Че отдясно са още по големи дебили и клептомани.Докато им лижеш клептоманските ръчички дългът ти расте заселват арабели тука а малоумните соросоиде се кефят на няколко километра некачествени пътища.Никой не мое надпростачи десните в България лумпени и клептомани и агресивни невежи.
                  Десни в България? А кажи кои са, да ти кажа от къде идват...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                    Каза човек, който след месец ще гласува на изборите за негов президент за радошишарката, митюпищова и жожржганчев. това без да броим откровените дебили в ляво.
                    Че отдясно са още по големи дебили и клептомани.Докато им лижеш клептоманските ръчички дългът ти расте заселват арабели тука а малоумните соросоиде се кефят на няколко километра некачествени пътища.Никой не мое надпростачи десните в България лумпени и клептомани и агресивни невежи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                      Възможно. Въпросът е КОЙ щеше да го помни......и КОЙ нямаше въобще да го има.

                      П.П. А ...да де, баш жирик е рушкия доналд! Смятай какво ги чака хамериканците, а покрай тях и целия свят, ако тоя лумпен се докопа до арсенала на най-могъщата страна в света.
                      Лумпенка е дъртачката, тя спомогна за разрушаването на цели държави, без една кочина да е сковала в животът си. Доналд е СТРОИТЕЛ, не разрушител !!!!!
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Едното няма връзка с другото. А и Хитлер - ако не бе започнал война, днес щяха да го помнят като велик държавник.
                        Възможно. Въпросът е КОЙ щеше да го помни......и КОЙ нямаше въобще да го има.

                        П.П. А ...да де, баш жирик е рушкия доналд! Смятай какво ги чака хамериканците, а покрай тях и целия свят, ако тоя лумпен се докопа до арсенала на най-могъщата страна в света.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                          Хитлер също е бил такъв. ...или Сталин.....или путлер
                          Това не променя факта, че всички те не са добре с главата и света го чакат само беди ако се докопат до власт.
                          Едното няма връзка с другото. А и Хитлер - ако не бе започнал война, днес щяха да го помнят като велик държавник. Путин е могъщ лидер и истински държавник, направо не ми се мисли ако някой не толкова хладнокръвен и уравновесен бе на негово място... например Жириновский.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            За мен от 26 години буди недоумение защо Големият човек, види ли камера, се държи като палячо.

                            Бил съм свидетел как се среща с 20-тина видни интелектуалци, обзети от тотално недоверие към него, за един час си ги слага в джоба и си излиза... обзалагам се, че от тия интелигентни и учени хора на следните избори минимум 68% са гласували за него. Невероятно харизматически е.
                            Хитлер също е бил такъв. ...или Сталин.....или путлер
                            Това не променя факта, че всички те не са добре с главата и света го чакат само беди ако се докопат до власт.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                              Каза човек, който след месец ще гласува на изборите за негов президент за радошишарката, митюпищова и жожржганчев. това без да броим откровените дебили в ляво.
                              За мен от 26 години буди недоумение защо Големият човек, види ли камера, се държи като палячо.

                              Бил съм свидетел как се среща с 20-тина видни интелектуалци, обзети от тотално недоверие към него, за един час си ги слага в джоба и си излиза... обзалагам се, че от тия интелигентни и учени хора на следните избори минимум 68% са гласували за него. Невероятно харизматически е.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • За мен бабето се представи неочаквано добре (не пукна), а Доналдът се изложи. Допусна грешката той да се води по нейната игра и по нейния акъл - макар отначало тактиката на дъртата бе ядна: да напада и обвинява Доналдът, защото просто няма какво друго да каже. Все пак е явна манипулация твърдението, че клинтънова е "навряла Тръмп в ъгълът", че го е унизила и "накарала да хленчи и да се оправдава", поне аз никъде - в гледаните откъси, не видях подобно нещо. CNN обявиха, че бабата печели категорически дебатът, ама си признаха, че правили допитване основно сред нейни привърженици. Ми да бяха го направили сред семейството и, слугите и, лелите и, братчедите и - около 19 галоша и за цвят да питат и Мелани Тръмпова - а после да кажат, че Бабето печели 95% поддръжка след дебатът !!! Независимите медии смятат, че Тръмп печели, истината по средата може би е.

                                Съветвам Доналд другия път да не обръща внимание въобще какво говори тая жалка старица, но да бъде градивен и позитивен и да каже на народът какво възнамерява да стори. На бабето само да благодари, че не го е изкарала и канибал, но само расист и сексист - и: дотам. Единственият начин да унижиш и обезсилиш простакът - е да не му обръщаш внимание.

                                Апропо - чел съм доста негови книги, никъде не съм видял и намек за расизъм, камо ли за сексизъм.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X