IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дончо сбъдна нещо, което се надявам да не е за последно: Доведе баланса на интересите. Ако успее и да го наложи, все тая колко го харесват и колко - не. А ген.Радев остава обран откъм думи.
    - Какво ли следва?
    The Mumy is alive, do not care about it !!!

    Коментар


    • Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

        Пиронов, съжалявам само, че Доналдът е законоуважаващ почтен човек, щеше ми се да е някой като дон Майкъл Корлеоне... щеше да е весело да намерят след 3-4 дена старият гноясал рептил шорош със слузесто-кървясалите очички, разпарчетосан с лупара в коприненото му креватче... да не изброявам други изроди, които също би трябвало да бъдат очистени по най-бръзия начин....
        Верно ...мама им отровна на Буш стария/па и младия/, Кисинджър , и трижди Сорос !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение

          Да, първо трябва да извади големият скалпел и да изчисти гнойта!
          Пиронов, съжалявам само, че Доналдът е законоуважаващ почтен човек, щеше ми се да е някой като дон Майкъл Корлеоне... щеше да е весело да намерят след 3-4 дена старият гноясал рептил шорош със слузесто-кървясалите очички, разпарчетосан с лупара в коприненото му креватче... да не изброявам други изроди, които също би трябвало да бъдат очистени по най-бръзия начин....
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Ето:

            ВЕЛИКИЯТ МЪЖ СЕ ЗАКЛЕ !!!


            Желая Ви ного здраве, сили и решимост, мистър президент - за една по-добра Америка, за един по-добър свят !!! Не жалете нито за миг враговете си, смажете ги безжалостно в името на човечеството !!!
            Да, първо трябва да извади големият скалпел и да изчисти гнойта!

            Коментар


            • Честито! Който не вярва, че Тръмп ще бъде най успешният президент да си закачи това над кревата с един Пирон и да си го повтаря всеки ден.

              Коментар


              • Браво ще смени портретите на стените нищо повече

                Коментар


                • Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Ето:

                    ВЕЛИКИЯТ МЪЖ СЕ ЗАКЛЕ !!!


                    Желая Ви ного здраве, сили и решимост, мистър президент - за една по-добра Америка, за един по-добър свят !!! Не жалете нито за миг враговете си, смажете ги безжалостно в името на човечеството !!!
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • majnata - Тръмп е служител на Пентагона от 19 годишен, това как службите го разследват го пробутват на който им върже.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Ма сериозно ли?Само да не са дърти и грозни та да ги олупка.Кат му гледам вкусът е бая изискан
                        И аз това си рекох: ясно е какво им се ще, но Доналдът не може да уважи всички жени на света. Впрочем протестиращите ще са най-вероятно извратенячки, които не могат да простят на този велик мъж, че харесва жени, а не мъже, че е пич, а не плужек.

                        Мишкуняков - аз рядко влизам в целият форум - не допускаш ли напримерно, че може да имам ного работа?
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                          Щяло да има женски марш против Доналд Тръмп и в София, в събота. Дотук, като гледам са се записали в него около 60 левичарски активистки и джихадистки булки, а още около 150 са съпричастните. https://www.facebook.com/events/1733340890317415/
                          Ма сериозно ли?Само да не са дърти и грозни та да ги олупка.Кат му гледам вкусът е бая изискан

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                            Истерията е пълна, а нашите псевдодесни (всъщност дори не комунисти, а хунвейбини) са в паника, защото може да им резнат парите които над 25 години получават от левицата в САЩ - демократите.
                            Туй ме кефи у Доналда , казва , ако искаш нещо американско - плащаш ! За 'орицата , дето се изхранваха с валута "второ" направление ич не ми дреме , да се изхранват сега с валута първо !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                              На морето дупка !
                              Истерията е пълна, а нашите псевдодесни (всъщност дори не комунисти, а хунвейбини) са в паника, защото може да им резнат парите които над 25 години получават от левицата в САЩ - демократите.
                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • [QUOTE=barbaron;n3161507]NYT: "Президент Трамп оказался под следствием разведки США из-за его связей с Россией"

                                На морето дупка !

                                Коментар

                                Working...
                                X