IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Путин призова за край на търговския протекционизъм

    ".....Позицията на Путин по отношение на протекционизма го изправя срещу американския му колега Доналд Тръмп и неговата икономическа политика за „Америка на първо място“. Двамата лидери ще проведат двустранна среща в петък. САЩ също така са и част от санкциите срещу Русия, въведени след анексирането на полуостров Крим и подкрепата за проруските сепаратисти в Източна Украйна. Москва от своя страна отговори с контрасанкции, включващи забрана за внос на западни храни..."


    Тоя ще се окаже най-големиО глобалист на света. Къ шъ са разберат сеги с тръмпо незнам!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
      Като това гальовно "фашаги" си е одобрително от твоя страна нали?
      за съжаление ние не сме фашаги като Дания или Австрия иначе кьорав мангал нямаше да имаме на територията си, а имаме бол и то със сякви религии щото ние сме в такъв район на кръстопът, но виж например Карловци и Калоферци са си направо "фашисти и популисти" в тоя смисъл дет пишеш ти, отиди там и намери някой кюмур или бежанец и ще черим квото каеш ....

      Коментар


      • Като това гальовно "фашаги" си е одобрително от твоя страна нали?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kubrat
          Майкъле, ти колко пъти си бил в Дания? Тия са запазили викингското хиляда пъти повече от шведските педали и изобщо не им дреме, че ще ги изкарат ксенофоби и расисти.
          не съм бил в Дания нито веднъж, но знам че са си фашаги и то доста големи от познати които са били там .... Също и Дания бяха първите които прекратиха приемането на бежанци по разни квоти на ООН ето даже от правителствен сайт е инфото, но беше принципа на фашивите новини на Инвестора чрез Блумбърга дет разпространяват тука и ни праят на маймуни за тия мангасари и поне моя език е доста остър и гаден за тва ме трият сакън някой "не вишист" да прочете какво съм написал и да попагне под "фашивите разпространения" от моя страна, макар че аз не съм новинарска агенция.....

          Denmark: Admission of Quota Refugees Stopped, Additional Measures Taken to Limit Asylum Seekers
          https://www.loc.gov/law/foreign-news...sylum-seekers/

          (Nov. 10, 2016) On August 30, 2016, the Danish Government announced a temporary halt of its acceptance of quota refugees. Although Denmark has continuously received quota refugees since 1972, this move comes as one of many recent measures intended to stem the number of immigrants into Denmark. Denmark has typically received approximately 500 quota refugees annually through the United Nations Refugee Agency (UNHCR) by establishing three-year quotas for acceptance of 1,500 refugees. The current quota has 491 slots available, slots that will now not be immediately filled following last year’s increase in asylum seekers. However, the quota slots are saved and may be used in later years. (GOVERNMENT OF DENMARK, ET STÆRKERE DENMARK – STYR PÅ FLYGTNINGESTRØMMEN [A STRONGER DENMARK – CONTROL OF THE REFUGEE FLOW] 7 (Aug. 2016), SMT.DK.)

          P.S. Затова и пропагандаторите не харесват Тръмпа щото и той мисли като нас за мангалското съсловие, но ето дори и в Сашш май ше им теглят една майна на "refigees welcome" ....
          Last edited by michaelis12; 27.06.2017, 12:56.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            Е па с тая статия направо убиха коня с правата лопата , баси клакьорите ...
            Да бе, точно е крадеца вика дръж крадеца работата, 80-90% от външните политновини тук са си фейк.
            А относно темата в която сме - 100%.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12



              Че кво кат изтрият те си мислят, че некой ги чете нали скивам аудиторията е една и съща ... а като бях в София в махалата никой не ги знаеше Инвесторот, парадокс е че хората са образовани ....

              За тия с фалшивите новини, а аз забелязвам тука всеки ден фалшификати и новините са им поне 80% такива, но за техно огромно съжаление имам вишо на сичкото и отгоре, кофти че и чужди езици разбирам, така че не могат да ме боднат в една графа с останалите дет попадали по ударите на фалшиментосите или нещо да ме ментеросат ....

              Близо 25% от българите забелязват фалшиви новини всеки ден

              Младото поколение, хората от малки населени места и ниско образованите българи са най-силният обект на въздействие на неистинните новини
              http://www.investor.bg/medii/455/a/b...ki-den-241945/
              Е па с тая статия направо убиха коня с правата лопата , баси клакьорите ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                и после са безработни .....

                Three CNN Employees 'Resign' Over 'Russia Collusion' Fake News Retraction
                http://www.zerohedge.com/news/2017-0...ews-retraction

                Чичо ти печрчем много ги обича тия педдали от CNN ....

                Last edited by michaelis12; 27.06.2017, 11:33.

                Коментар


                • https://www.youtube.com/watch?v=jdP8TiKY8dE

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                    Saudi Prince Mohammed bin Salman:I won't 'go soft' on Putin anymore,our millitary capabilities will be enough to destruct Russian forces in Syria in 3 days

                    http://www.awdnews.com/political/sau...yria-in-3-days

                    без коментар от филма "Мангалите сигур са падладели" ....

                    P.S. мож пък и да изчезне камиския свят в най-скоро време ...
                    Хашишът е дошъл в повечко .

                    Коментар


                    • Saudi Prince Mohammed bin Salman:I won't 'go soft' on Putin anymore,our millitary capabilities will be enough to destruct Russian forces in Syria in 3 days

                      http://www.awdnews.com/political/sau...yria-in-3-days

                      без коментар от филма "Мангалите сигур са падладели" ....

                      P.S. мож пък и да изчезне камиския свят в най-скоро време ...

                      Коментар


                      • импичмънта нема да го бъде скоро нале ????))))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                          Кво стана сега.

                          Върховният съд (или както там се води) в САЩ се произнесъл, че забраната на Тръмп за пътуване на чужденци от 6 държави от Близкия Изток си е абсолютно валидна.

                          Човека си действа по план.

                          Сега остана и стената да почне.

                          И прави показно как се изпълняват предизборни обещания. Политиците в Европа да се учат.
                          Много готин. С един гол туитър разпределя повече блага отколкото Ротшилдови и Рокфелерови с цялото си влияние.
                          Малко ме беше притеснил с отношението си към соларките, но ето, че една сутрин се събудил и решил, че е добре за Америка да построи стената от соларки.
                          Колкото до външната му политика, не вярвам да се окаже по различна от познатата ни досега :
                          https://www.youtube.com/watch?v=5BiQGaE5j2k

                          Коментар


                          • Кво стана сега.

                            Върховният съд (или както там се води) в САЩ се произнесъл, че забраната на Тръмп за пътуване на чужденци от 6 държави от Близкия Изток си е абсолютно валидна.

                            Човека си действа по план.

                            Сега остана и стената да почне.

                            И прави показно как се изпълняват предизборни обещания. Политиците в Европа да се учат.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                              Другарят Кимче ревнува, че губи приза за психопат номер едно
                              Няма начин. Предава се по наследство.

                              Коментар


                              • Другарят Кимче ревнува, че губи приза за психопат номер едно

                                Коментар

                                Working...
                                X