IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Срив разбира се няма да има. Няма как да има такъв в абсолютни стойности.

    Обаче... съзнавам, че имам една съществена слабост на втория етаж. Винаги подценявам наглостта; докъде са готови да стигнат психопатите. Винаги си казвам, че граница няма и въпреки това се изненадвам.

    Сега ме изненадаха в Джорджия. Мислех, че ще дадат заден, след като се отърваха от Тръмп и няма да прибегнат до нови фалшификации, за да успокоят поне малко ситуацията. Грешка, тези нямат спирачка. И как да имат, когато се оказва, че американските мъже са се изджендърили дори повече, отколкото съм си представял. Толкова да няма опит за отпор, че е направо жалка картинка.

    ---

    Чудно ми е кога ще се присетят и за нас и ще ни "изберат" Ицо Реформата за джендър неутрален фюрер. Ето, дори в момента си мисля, че чак толкова нагли и тъпи не са от посолството.
    Last edited by terziеv; 06.01.2021, 11:02.

    Коментар


    • Още във вторник (на теория) ще има срив (със месеци), ако двамата Демократи спечелят в Джорджия (единия е половин руски евреин по баща, другия е афроамериканец).
      На практика, решението може да се забави, както изборите през ноември, поради обвинения, обжалвания и т.н.

      Гледам, единия от Републикански кандидати е във карантина, контактувал е със заразен от Ковид.
      Дали са го купили или някой заразен предател се е навирал при него, не се знае.
      Шиб....ка Мич МакКонъл, продължи със предателския си тренд, като не потвърди подкрепа за $2000 чекове, което ще разгневи по-бедните ребубликанци в Джорджия, гласуващи за сенаторите там.
      Естествено, след изборите, Мич ще склони да подкрепи стимулите.
      Демократите имат нужда от двамата си представители да спечелят, единия не е достатъчен.
      Last edited by hazard; 01.01.2021, 12:23.

      Коментар


      • Няма никаква измислица. Хора от екипа на Тръмп са коордирирали медийната (тролска) кампания с хора от режима на Путин. Едниствено под въпрос остава дали самият Тръмп е знаел что там творится И честно говоря, я уверен, чот он все знал. Просто доказательств нету


        Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Мда, супер са си, първо скалъпват измислени компромати, а после специален прокурор да разследва след като отлично знаят че няма нищо. Това няма значение, важното е години наред 24/7 да лаят медиите измислици.
        Е, сега пък има назначен специален прокурор да разследва точно обратното, измислицата.
        Ще има и прокурор и за дедо куку елект и синчето му, ако случайно забрави поради деменцията да се оттегли скоро по здравословни причини както е обещал. Държат го за топките. Неслучайно преди изборите тотално заглушаваха всичко за това фбр разследване ( уж било руска пропаганда), а сега медиите охотно вече публикуват/говорят по въпроса.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          Ясно,
          и на мен ми се струва че е механичен проблема, окъсяване или пък липса на контак от време на време. Тук копат и спират тока често от 6 месеца , незнам дали нещо не се бъгнало от там
          Загледай внимателно, може некъде и некоя хлебарчица да дава полукъсо, те се врат на топло по електрониката.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

            Случвало ми се е на настолен компютър, ако е много запрашЕн вътре. Някоя от хилядите прашинки някъде шунтира.
            И сега даже е така на него, щото ме мързи да го чистя, продухвам. Но ме спасява по-ниската стайна температура, защото тези проблеми го прави при по-висока стайна температура. Даже по този дефект мога да кажа, че температурата в стаята е под или над 23 градуса

            То ест най-накрая казвам първо да го отвориш и издухаш прахта вътре.
            И които контакти могат да се отсъединяват, отсъедини и пак съедини.
            Ясно,
            и на мен ми се струва че е механичен проблема, окъсяване или пък липса на контак от време на време. Тук копат и спират тока често от 6 месеца , незнам дали нещо не се бъгнало от там
            Last edited by Todor Sabev; 17.12.2020, 16:16.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

              Я да изпозвам намалението и да питам, лаптопа ми гасне без причина кога си иска. Така, имах съмнения за батерията поне издухала и се държи неадекватну ту на 100 процента ту на 0 процента. Махнах я и гледах един филм към края на филма пак почна да гасне. Да не от контакта да прави некви мизери от време на време смених и него няма проблеми после пак го вънах работи. Гасненото е когато си иска и като почче да гасне се повтря няколко пъти след тва спира. Незнам какво е, може да се задейстава няква защита , лоши сектори на твърдия , или някъкъв софтуерен проблем. Сигурно трябва да се пусне някъква програма за да се тества. Имах подобен проблем с предишният лаптоп при натоварване захранването не подаваше достатъчноно ток и гаснеше мисля че сега проблема не такъв.
              Случвало ми се е на настолен компютър, ако е много запрашЕн вътре. Някоя от хилядите прашинки някъде шунтира.
              И сега даже е така на него, щото ме мързи да го чистя, продухвам. Но ме спасява по-ниската стайна температура, защото тези проблеми го прави при по-висока стайна температура. Даже по този дефект мога да кажа, че температурата в стаята е под или над 23 градуса

              То ест най-накрая казвам първо да го отвориш и издухаш прахта вътре.
              И които контакти могат да се отсъединяват, отсъедини и пак съедини.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                А, Пип, това само по себи си е твоя фабрикация, за да се самоуспокоиш

                Тръмп е безкрупулен опортюнист и социопат, но не мисля сериозно, че е агент на Путин


                Не ме карай да ровя, една от 10те заповеди май беше - не лъжи.

                Той определено искаше в началото сближаване с Русия за да изолира враг номер 1 - Китай и май дедо Хенри К му даваше тия акъли. Даже Крим се канеха да признаят в замяна. Помня мрънкаха и двамцата нещо от рода че то по принцип там руснаци....
                Добра и правилна стратегия би било, огледална на сполучливата ссср/китай такава на ХК преди десетилетия, ама дипстейта и разказа играта още в началото, никакъв шанс нямаше.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                  За разлика от конспираторите подклаждани от руски сайтове като зирохедж, куанон и прочие, които само лаят по нета, "либерастията" някак си накара Конгреса да назначи специален прокурор, който да го разследва именно за руски връзки.
                  Мда, супер са си, първо скалъпват измислени компромати, а после специален прокурор да разследва след като отлично знаят че няма нищо. Това няма значение, важното е години наред 24/7 да лаят медиите измислици.
                  Е, сега пък има назначен специален прокурор да разследва точно обратното, измислицата.
                  Ще има и прокурор и за дедо куку елект и синчето му, ако случайно забрави поради деменцията да се оттегли скоро по здравословни причини както е обещал. Държат го за топките. Неслучайно преди изборите тотално заглушаваха всичко за това фбр разследване ( уж било руска пропаганда), а сега медиите охотно вече публикуват/говорят по въпроса.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    прегрява ли? едно почистване може да помогне, ако не е заминало нацяло видеото

                    Къде да погледна тепературата с Уиндоус 10 съм
                    Мисля че не прегрява.
                    И аз това се чудя затова махнах батерията и гледах дълаг филм , но филма не беше с голямо качество и почна да гасне в края на филма така че сигурно трябва да се тества.
                    Иначе гасне и в нормален режим на браузване , но това не е гаранция. Мих разклонители те преди време да не не е от там .
                    Работи с дни и повече от седмица без да гасне после влиза в режим на гаснене няколко пъти и след това се оправя.
                    Явно ще се ходи на чичо доктор, проблема е че при него може нищо да не покаже и явно ще трябва да чака да се скапе съвсем.


                    ПП из един форум.

                    От: Компютърът гасне сам, когато си пожелае

                    Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                    ...Втори вариант - вирусясал си, с ХР не е трудно



                    Toва със сигурност не е.

                    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                    Коко погледни дали му въртят вентилаторите, смени му термо пастата на професора.
                    В EVENT Viewer обикновенно се записва нещо, но ако гасне внезапно може и да няма грешки, все пак провери.
                    Сложи си ръката и на охладителя на процесора след като поработи - трябва да можеш да си държиш ръката на него.

                    Според мен прегрява !!!



                    Въртят се вентилаторите и температурата на радиатора е нормална уж.

                    Първоначално публикуван от DimitarNikolov Преглед на мнение
                    Рестартира ли се или гасне?
                    Ако гасне по-скоро е захранване. Съхнат електролитни кондензатори и сработват защити от които ATX-a гасне.

                    Ако е CPU-то по-скоро ще се рестартира. Но и там е хубаво да сменя термопастата наопределен период.



                    Гасне все едно си му дръпнал шнЮра.

                    Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                    Имах подобен случай преди години.На един разклонител бяха включени една духалка и компа.И когато включеше духалката компа се рестартираше.Идваха майстори,искаха дъното за сменят,харда,видеокарти и прочие и накрая един обикновен електричар с акъла си откри къде е заровен сабака.Отвори ел.таблото и стегна кабела за бушона,който се беше нагрял до червено.Те така......



                    Може и да има някаква такава възможност, защото съм се уплел с 4-5 удължителя, но не се рестартира а гасне тотално.

                    Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                    Едно ново захранване е 20-30 лв. Не е толкова скъпо, щом държиш на стария хардуер. Можеш да огледаш и за надути кондензатори по самото дъно. Ако има такива - носиш на сервиз и ти ги сменят.



                    Ами на мене ми казаха, че читавите захранвания са от 100 нагоре и задължително с не'къв сингъл 12 волта за по-голяма сигурност и безаварийност.

                    Първоначално публикуван от С_Колев Преглед на мнение
                    Аз имах същия проблем с един лаптоп и след смяна на охлаждането всичко се оправи.



                    Освен да метна още един вентилатор на капака...


                    Първоначално публикуван от Justif Преглед на мнение
                    Охлаждане(включая термопасти, вентилатори) или по вероятното е надути кондензатори.

                    На мен преди година ми казаха за един стар комп, че не си струва да се сменят кондезатори на дъното и аз го зарезах.



                    Утре на светло ще го огледам по-обстойно. Сега го загасих след 4-часова безаварийна работа с пуснати филми за гледане. Не знам филмите дали натоварват достатъчно системата, но не се самоизключи за това време.


                    Искам винаги да съм най-бързия, дори и на паркинга!
                    Колин Макрий
                    Last edited by Todor Sabev; 17.12.2020, 14:14.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Я да изпозвам намалението и да питам, лаптопа ми гасне без причина кога си иска. Така, имах съмнения за батерията поне издухала и се държи неадекватну ту на 100 процента ту на 0 процента. Махнах я и гледах един филм към края на филма пак почна да гасне. Да не от контакта да прави некви мизери от време на време смених и него няма проблеми после пак го вънах работи. Гасненото е когато си иска и като почче да гасне се повтря няколко пъти след тва спира. Незнам какво е, може да се задейстава няква защита , лоши сектори на твърдия , или някъкъв софтуерен проблем. Сигурно трябва да се пусне някъква програма за да се тества. Имах подобен проблем с предишният лаптоп при натоварване захранването не подаваше достатъчноно ток и гаснеше мисля че сега проблема не такъв.
                      прегрява ли? едно почистване може да помогне, ако не е заминало нацяло видеото
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                        За разлика от конспираторите подклаждани от руски сайтове като зирохедж, куанон и прочие, които само лаят по нета, "либерастията" някак си накара Конгреса да назначи специален прокурор, който да го разследва именно за руски връзки.
                        Я да изпозвам намалението и да питам, лаптопа ми гасне без причина кога си иска. Така, имах съмнения за батерията поне издухала и се държи неадекватну ту на 100 процента ту на 0 процента. Махнах я и гледах един филм към края на филма пак почна да гасне. Да не от контакта да прави некви мизери от време на време смених и него няма проблеми после пак го вънах работи. Гасненото е когато си иска и като почче да гасне се повтря няколко пъти след тва спира. Незнам какво е, може да се задейстава няква защита , лоши сектори на твърдия , или някъкъв софтуерен проблем. Сигурно трябва да се пусне някъква програма за да се тества. Имах подобен проблем с предишният лаптоп при натоварване захранването не подаваше достатъчноно ток и гаснеше мисля че сега проблема не такъв.
                        Last edited by Todor Sabev; 17.12.2020, 12:55.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                          Е то конспиративни фенове си има по целия спектър.
                          Примерно Мишо 5 години вече приглася на либерастията по света че ДТ бил агент на джуджака.
                          За разлика от конспираторите подклаждани от руски сайтове като зирохедж, куанон и прочие, които само лаят по нета, "либерастията" някак си накара Конгреса да назначи специален прокурор, който да го разследва именно за руски връзки.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение
                            Това с анулирането на спорните щати не го знаех и ще се смея 4 години без прекъсване, ако се случи.
                            Интересно при злощастно събитие относно Пенс, дали не му се прехвърлят правомощията към Пелоси и дали сега не са го покрили в някой по-сигурен периметър от обичайния.
                            Аз вече плащам на тоя де го знае
                            Колкото пъти поискам текстовете/прецедентите по които ще се случи - следва партизанско мълчание. (явно е колко са много такива прецеденти )

                            Коментар


                            • А, Пип, това само по себи си е твоя фабрикация, за да се самоуспокоиш

                              Тръмп е безкрупулен опортюнист и социопат, но не мисля сериозно, че е агент на Путин

                              Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Е то конспиративни фенове си има по целия спектър.
                              Примерно Мишо 5 години вече приглася на либерастията по света че ДТ бил агент на джуджака.

                              Коментар


                              • При сегашния Генерален щаб (Joint Chiefs of Staff) няма шанс наистина. Но теоретично ако беше сложил повече подлизурковци можеше

                                Трябваше му втори мандат за това

                                Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                                Само не разбрах как ще прави преврат като военните не го понасят. За тях той е п_тка, избягал от военна служба с фалшиви медицински диагнози, обиждал уважавани ветерани като Маккейн, МадДог Матис и т.н.

                                Коментар

                                Working...
                                X