IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Може ли някой от феновете на Тръмпа тука да обясни, освен че е върл ксенофоб и расист, друго какво му харесвате? Сериозно питам?
    Я кажи, откъде разбра, че е такъв?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

      Остави ги тия етикети, ксенофобите и всички анти уайт расисти ( вкл. и към историята), както и всичката марксоидна и друга лумпенска утайка на обществото са по улиците.
      Както споменах, само това че споменаването на Тръмп им образува пяна на устите - го прави симпатичен.
      И аз така с Обама. Ама жалко, че не съм знаел какви низки страсти буди у расистите и колко им е болно

      Ех, ако можеше сега ByeDon да стане черен и той, че да заболи пак

      А Тръмпа като го тикнат в затвора трябва с трима снажни нигъра в една тясна килия... мисля, това е най-подходящото наказание за рижавия Той и сега се пръска от злоба за няма и нищо, а в панделата с негрите ще получи инфаркт, особено като го подхванат
      Last edited by Money; 26.07.2020, 20:08.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

        Аха, значи те кефи, че е каенофоб + ...ъъъ

        И аз така мислих
        И аз съм ксенофоб. Нещо лошо да има?
        Казваш го така все едно е нещо лошо?
        ​​​​​​

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

          Аха, значи те кефи, че е каенофоб + ...ъъъ

          И аз така мислих
          Остави ги тия етикети, ксенофобите и всички анти уайт расисти ( вкл. и към историята), както и всичката марксоидна и друга лумпенска утайка на обществото са по улиците.
          Както споменах, само това че споменаването на Тръмп им образува пяна на устите - го прави симпатичен.

          Коментар


          • Два дни преди изборите през 2016 букмейкърите даваха коефициент от 1.05 за кандидата на Демонократическата партия , или 95% шанс за победа, и видяхме резултата, тоест още тогава се видя че тия социологически екзит полове не чинят пукната пара.
            Тръмп означава коз, козът който ще бъде изваден в последния момент ще обърне не само мача, но и ще изпрати неотроцкистите в небитието.

            Ето го финалния RCP average в последния ден- 3.2 милиона, е и ? Kакво стана ??

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

              Камон, сиенен...
              А и цифрите вече сме ги виждали такива преди 4г, само че вместо Бидън пишеше Клинтън.
              ByeDon

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                Само това че им къса нервите ( ти си пример ) и прави луди всякакви леваци и либерасти е предостатъчно да ми стане симпатичен.
                Отделно че немалко от политиките му ми харесват.
                Аха, значи те кефи, че е каенофоб + ...ъъъ

                И аз така мислих

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  #DealWithIt


                  New cnn polls this morning:

                  Florida:
                  51% Biden
                  46% Trump

                  Arizona:
                  49% Biden
                  45% Trump

                  Michigan:
                  52% Biden
                  40% Trump
                  Камон, сиенен...
                  А и цифрите вече сме ги виждали такива преди 4г, само че вместо Бидън пишеше Клинтън.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Може ли някой от феновете на Тръмпа тука да обясни, освен че е върл ксенофоб и расист, друго какво му харесвате? Сериозно питам?
                    Само това че им къса нервите ( ти си пример ) и прави луди всякакви леваци и либерасти е предостатъчно да ми стане симпатичен.
                    Отделно че немалко от политиките му ми харесват.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение
                      Наистина много приличат на комунета, разчитат на многократните повторения на отделни думички и изрзи, за да превърнат лъжата в "истина".
                      Те мразят истината защото тя е нещо с което трябва да се съобразяваш.
                      А сегашните са научени да се съобразяват само и единствено със себе си, те даже и не знаят какво е да се съобразяваш с нещо друго.
                      Не знам какво и защо направи последното получитаво поколение Generation Х, родени 1965-80, но то започна с изкривяванията на децата си, създавайки милениалите Gen Y наричани снежинки не напразно, защото са толкова нежнички, и от там започна пандемониума с Gen Z и най-новото, наречено алфа. Всички те, ако са политически активни и са от големите градове и университети, ся яростни поддръжници на Демократичната партия и правят новата революция по улиците на градовете с управление на ДП.

                      Поколение Х
                      https://en.m.wikipedia.org/wiki/Generation_X

                      Поколение Y, милениали, снежинки
                      https://en.m.wikipedia.org/wiki/Millennials

                      Поколение Z
                      https://en.m.wikipedia.org/wiki/Generation_Z


                      Поколение Алфа
                      ​​​https://en.m.wikipedia.org/wiki/Generation_Alpha
                      Last edited by Артудиту; 26.07.2020, 18:45.

                      Коментар


                      • Click image for larger version

Name:	676.jpg
Views:	1
Size:	9.4 КБ
ID:	3631019



                        Тия синове на Луцифер със полуавтомати (АНТИФА) са отишли на един ужким мирен протест на братския BLM в Кентъки.
                        Да, ама сега има 3-ма простреляни бели граждани.
                        Голяма грешка, в Кентъки има 86% бели и 62% републиканци.
                        Някой май търси поляризацията и кръв.
                        И тука ли има ръка Тръмп ???????
                        Last edited by hazard; 26.07.2020, 18:42.

                        Коментар


                        • Може ли някой от феновете на Тръмпа тука да обясни, освен че е върл ксенофоб и расист, друго какво му харесвате? Сериозно питам?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                            Сигурно имаш друго предвид, но веднага се сещам за клипа със спъването дето Мишо го качи 5-6 пъти
                            И това плюс деменция, расист, ксенофоб, хомофоб, ислямофоб, малоумен, агент на Русия и тн, всичкото шоу за баламурници.
                            Наистина съжалявам, че ми се иска такъв човек да спечели, защото срещу него се пъчи ордата на безчестието и лицемерието. Сякаш нарочно нагласят и нагнетяват нещата, така че нормалните хора да се мобилизират около една точка.

                            Коментар


                            • Тръмптардите

                              https://twitter.com/projectlincoln/s...519025152?s=21

                              Коментар


                              • #DealWithIt


                                New cnn polls this morning:

                                Florida:
                                51% Biden
                                46% Trump

                                Arizona:
                                49% Biden
                                45% Trump

                                Michigan:
                                52% Biden
                                40% Trump

                                Коментар

                                Working...
                                X