IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Crimate Clisis

    Уникално кукуригу...
    И ако то вземе че спечели наесен, от тая държава вече чеп за зеле не става, ще се превърнат в една голяма дупка. Ще си реве за здраво кеширане.

    https://www.breitbart.com/politics/2...rimate-clisis/





    Коментар


    • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

      Ако това е африкаанс, то аз съм черен негър. (жална им майка на холандците)
      Ми използвах гугълския преводач.
      Но точката си е моя.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Артудиту Разгледай мнение

        Начи това на африкаанс е

        hou op om jouself te verduidelik.

        (точката е на български)
        Ако това е африкаанс, то аз съм черен негър. (жална им майка на холандците)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Артудиту Разгледай мнение

          Начи това на африкаанс е

          hou op om jouself te verduidelik.

          (точката е на български)
          Ценна информация.

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Стига се обяснява.
            Начи това на африкаанс е

            hou op om jouself te verduidelik.

            (точката е на български)

            Коментар


            • Стига се обяснява.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Артудиту Разгледай мнение

                А как е правилното произнасяне?
                Чувам го на английски така по този начин.

                Ps. А да бе Илън е сега си го възпроизведох.

                ​​​
                Грешката ми е просто защото съм много умен и го произнасям на африкаанс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


                  Това на някакъв роботски диалект ли е? За "Елън" питам
                  А как е правилното произнасяне?
                  Чувам го на английски така по този начин.

                  Ps. А да бе Илън е сега си го възпроизведох.

                  ​​​
                  Last edited by Артудиту; 29.07.2020, 14:21.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Артудиту Разгледай мнение

                    Елън Мъск

                    Това на някакъв роботски диалект ли е? За "Елън" питам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      По-скоро мокри сънища на Мъска. Байдън води в социологическите проучвания с около 10%

                      Това, че Тръмп и феновете му постоянно твърдат как ще се повтори 2016 единствено мобилизира анти-тръмп агидката да отидат и да гласуват този път


                      Тя и хилъри водеше 2016 и ей кво стана...

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • По-скоро мокри сънища на Мъска. Байдън води в социологическите проучвания с около 10%

                        Това, че Тръмп и феновете му постоянно твърдят как ще се повтори 2016 единствено мобилизира анти-тръмп агидката да отидат и да гласуват този път

                        Първоначално изпратено от Артудиту Разгледай мнение

                        Е, Елън Мъск е протръмп струва ми се, но би било добре да е прав.
                        Last edited by Money; 29.07.2020, 07:43.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Средната класа никога не е била лява. Още по-малко лгбт.
                          Ха ха ха голтаци ама десни.
                          Last edited by RUBLA; 29.07.2020, 09:20. Причина: Спазвайте добрия тон!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Aко е прав - ДТ няма да има проблем и за 2-я мандат.
                            Естествено, в средните щати са бели хора със червени вратове от жежкото слънце, не лежат на помощи.

                            П.П. Едно интересно филче гледах за Мърдок наскоро (за падането на империята му)
                            Той е причината (финансова и медийна със жълтите му популистки медии) Брексита да успее.
                            Мърдок и Тръмп са приятели иначе.
                            Фох Нюз сега е на единия му син, който го поддържа и идеологически.
                            Втория му син е отвратен от покварата на западния свят (и на баща си) и живее в Северна Канада във ранчо със самозадоволяваща се енергия.
                            Иначе стареца се е пенсионирал, сина и дъщеря му имат по една медия и другото е продал на Дисни.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение



                              Aко е прав - ДТ няма да има проблем и за 2-я мандат.
                              Средната класа никога не е била лява. Още по-малко лгбт.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение



                                Aко е прав - ДТ няма да има проблем и за 2-я мандат.
                                Е, Елън Мъск е протръмп струва ми се, но би било добре да е прав.

                                Коментар

                                Working...
                                X