IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Ама тия проценти са от броя подадени гласове, които те могат да еstimate-ват сравнително точно

    Инак как така в Уест Вирджиния са 98%, да не би букитата там да са зарибили цялото население с игра на комар


    Да да - и аз това си казах, невъзможно е да са 98%, евала на букитата ако са успели, да гласуваме за тях при това положение ))
    пс. В невръсtни ученически готини исках да си направя тото и да давам много по-добри печалби, ама тогава не беше разрешено

    Коментар


    • Рекох да погледна пак какво става в Мичиган

      При 79% преброени 51.5% за Тръмпича и 46.8% за Джото. Няма изненади, резултатът върви към посиняване


      Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      В [COLOR=#0000CD]
      В Мичиган от 54.4% на 43.8% сега сме на 51.8% на 46.4%. За мене това е рязко влошаване на изгледите да Мистър Дък, а остават още 23% непреброени гласове по пощата А там са заровени цели 16 електорални гласа

      Коментар


      • Ама тия проценти са от броя подадени гласове, които те могат да еstimate-ват сравнително точно

        Инак как така в Уест Вирджиния са 98%, да не би букитата там да са зарибили цялото население с игра на комар

        Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Да Уисконсин се засиня ... Ама се гледа и мощността на бройката
        А защо казваш. че остват 23%, ами ако има негласували, те няма да са пускали писма. Не вярвам 100% да гласуват, но те освен беизбола, ръгбито баскетбола и изборите май нямат друго мега шоу, може да се включат и почти 100%, -както са се изпоразделили на сини и червени ... )) А и букитата наливат масло в рекламата ... - Пари да се вадят от всяко събитие, включително и ходене до урните.Който е заложил, отива да гласува, да помага за резултата ))))

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          В Уисконсин обаче Джо поведе. В Милуоки каунти яко се пуска синята бюлетина Лошото е, че Уисконсин носи само 10 електорални гласа

          В Пенсилвания също има леко посиняване. По-рано днес беше 56.6% на 42.1%. Сега е 55.7% на 43% при 74% преброяване

          В Мичиган от 54.4% на 43.8% сега сме на 51.8% на 46.4%. За мене това е рязко влошаване на изгледите да Мистър Дък, а остават още 23% непреброени гласове по пощата А там са заровени цели 16 електорални гласа

          Пенсилвания остава key battleground с 20 електорални гласа. Много важно да се спечелят и за двамата
          Да Уисконсин се засиня ... Ама се гледа и мощността на бройката
          А защо казваш. че остват 23%, ами ако има негласували, те няма да са пускали писма. Не вярвам 100% да гласуват, но те освен беизбола, ръгбито баскетбола и изборите май нямат друго мега шоу, може да се включат и почти 100%, -както са се изпоразделили на сини и червени ... )) А и букитата наливат масло в рекламата ... - Пари да се вадят от всяко събитие, включително и ходене до урните.Който е заложил, отива да гласува, да помага за резултата ))))

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
            Според мен кандидата на Кремъл отново ще спечели - което няма да промени "политиката".

            https://ria.ru/20201104/vybory-1582259414.html

            Пенсилвания почти сигурно е негова,Уйсконсин,Мичиган - също!

            Бай дан е по-слаб кандидат от килърито и демс трябваше да заложат на чернокож като с обамата,а не на откровен корумпак-дъртак.
            Кремъл вече стана 5та глуха, никой не го брои
            Евентуално ако слипиДжо загуби, очакваме аспирации към Кремъл

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

              Kaкво съм те подвел бе, да съм коментирал че е сигурна Аризоната ?
              Само постнах на каквото попаднах в нета. Бери си сам гайлето

              Ти па си баси маркототевеца, един единствен щат да успеят магаретата да флипнат и ти ще заложиш на него...
              Епа, аз винаги съм си екстремум - кога на минимума, кога на максимума, та така Ти губиш, щях да те почерпя за подсказката, пък и баш Аризона, дето винаги ред сокс са били в последните 30 години, без втория мандат на Бил Моника-та. Как да е, важното в тръмплина да спечели
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • В Уисконсин обаче Джо поведе. В Милуоки каунти яко се пуска синята бюлетина Лошото е, че Уисконсин носи само 10 електорални гласа

                В Пенсилвания също има леко посиняване. По-рано днес беше 56.6% на 42.1%. Сега е 55.7% на 43% при 74% преброяване

                В Мичиган от 54.4% на 43.8% сега сме на 51.8% на 46.4%. За мене това е рязко влошаване на изгледите да Мистър Дък, а остават още 23% непреброени гласове по пощата А там са заровени цели 16 електорални гласа

                Пенсилвания остава key battleground с 20 електорални гласа. Много важно да се спечелят и за двамата

                Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Вече са 76 % гласувалите в Мичиган. 74% са гласувалите в Пенсилвания. Разликата се запазва същата като при 64%. Ако доналд дък задържи при съизмерими отношения до края на гласуването в двата щата.... може да изравни мача, после ще има караници за писмата ))
                Имам добър приятел в Охайо. Каза, че мощно са гласували за Доналд Дък
                Last edited by Money; 04.11.2020, 12:06.

                Коментар


                • Според мен кандидата на Кремъл отново ще спечели - което няма да промени "политиката".

                  https://ria.ru/20201104/vybory-1582259414.html

                  Пенсилвания почти сигурно е негова,Уйсконсин,Мичиган - също!

                  Бай дан е по-слаб кандидат от килърито и демс трябваше да заложат на чернокож като с обамата,а не на откровен корумпак-дъртак.

                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Няма да подадат оставки, защото понеже, обаче, защото - дума дупка не прави, нали - поне така се пееше в една песен преди 30 години Ти кажи що ме подведе за Аризона, мискинино, та не ми каза за Пенсилвания, хем и коеф беше по-добър
                    П.С. Виж нашата джендърско-либерастка медия Дневник какви ги твори, а са от малкото, дето са полунезависи, и си прави сметката за останалите...
                    Сериозни сте пък и вие с тези джендърски и либарастки глупости на крайните десници дето от това живеят , все се дъв4ат а никой не ги е виждал освен великите конспиратори на приказки Q и певицата Емануела .....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                      Kaкво съм те подвел бе, да съм коментирал че е сигурна Аризоната ?
                      Само постнах на каквото попаднах в нета. Бери си сам гайлето

                      Ти па си баси маркототевеца, един единствен щат да успеят магаретата да флипнат и ти ще заложиш на него...
                      Това е готиното на хазарта, че чак накрая разбираш резултата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Мхм, Аризона вече със сигурност е синя

                        В Пенсилвания са преброени само 64% от гласовете. Остават тези по пощата и те са предимно от районите около Филаделфия

                        Същата работа е и в Мичиган. Уж изглежда червен, но без да се преброени гласовете по пощата

                        А за Невада, какво да ти кажа, щом Хилари я спечели и сега изглежда е синя... какъв е шансът да почервенее

                        Сметни го сам, Аризона + Невада + Пенсилвания + Мичиган са достатъчни

                        За сега сме 238 на 213
                        Вече са 76 % гласувалите в Мичиган. 74% са гласувалите в Пенсилвания. Разликата се запазва същата като при 64%. Ако доналд дък задържи при съизмерими отношения до края на гласуването в двата щата.... може да изравни мача, после ще има караници за писмата ))
                        Имам добър приятел в Охайо. Каза, че мощно са гласували за Доналд Дък

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Няма да подадат оставки, защото понеже, обаче, защото - дума дупка не прави, нали - поне така се пееше в една песен преди 30 години Ти кажи що ме подведе за Аризона, мискинино, та не ми каза за Пенсилвания, хем и коеф беше по-добър
                          П.С. Виж нашата джендърско-либерастка медия Дневник какви ги твори, а са от малкото, дето са полунезависи, и си прави сметката за останалите...
                          Kaкво съм те подвел бе, да съм коментирал че е сигурна Аризоната ?
                          Само постнах на каквото попаднах в нета. Бери си сам гайлето

                          Ти па си баси маркототевеца, един единствен щат да успеят магаретата да флипнат и ти ще заложиш на него...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                            Май не си даваш сметка за противоречията, на които е подложен твоят "фараон".
                            Четеш какво е казал импотент и правиш наобратно. Гаранция че ще спечелиш. Преди време каза - ще гласувам за 2 дами- килъри и цецка. Къде са те сега??

                            Коментар


                            • Няма да подадат оставки, защото понеже, обаче, защото - дума дупка не прави, нали - поне така се пееше в една песен преди 30 години Ти кажи що ме подведе за Аризона, мискинино, та не ми каза за Пенсилвания, хем и коеф беше по-добър
                              П.С. Виж нашата джендърско-либерастка медия Дневник какви ги твори, а са от малкото, дето са полунезависи, и си прави сметката за останалите...
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • 49.8% от вота за куку срещу 48.5% за ДТ. Това е 1.3% и е двойно по малко отколкото преди 4 години бе за Хилари.
                                Къде са великите полстъри дето предричаха 8-10% разлика ? Изложиха се като кифладжии преди 4г, сега още повече станаха за смях.
                                Ще си подадат ли оставките тия корумпирани платени некадърници, ще се сврат ли в ъгъла от срам ? Няма, щото са дървени чутури, същите фейк боклуци като масмедиите.

                                Click image for larger version

Name:	image_15205.jpg
Views:	2
Size:	37.1 КБ
ID:	3672026

                                Коментар

                                Working...
                                X