IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Достатъчно е да вземеш за чиста монета само това, което казва самият Роджър, Доналд и другите "консерватори", интервюирани във филма. Това само стига. А те нагло си казват точно какво и как правят. Без никакво притеснение или неудобство

    Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
    Този филм е ОБЕКТИВНО представяне на "истината" само...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Таман от втора икономика да я направят първа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Ще ги внесат от Китай.
        Таман от втора икономика да я направят първа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Еми няма да е зле за разберат кой е Роджър Стоун

          Лицето на корупцията, инсинуацията, разврата (човекът е суингър) във Вашингтон. "Консерватор" до мозъка на костите още от времето на Никсън

          На всички, които имат Нетфликс препоръвам филма Get Me Roger Stone
          Ти си съвсем нагъл...

          Сега ще ни накараш и да четем СОЦИАЛИСТИЧЕСКИТЕ манифести на демократите, за да сме запознати до последната запетая...

          Този филм е ОБЕКТИВНО представяне на "истината" само...

          Мао едно време е карал всички да носят книжки в джоба, да ги четат и да им вЕрват...

          А случайно да ти се намират и филми на Майкъл Мур? Може и през тях да минем, да се облъчим съвсем от "ИСТИНАТА"

          Само като видиш издателя на този филм и трябва да му става на човек ясно, що за пасквил и пропаганда е!
          А нали знаеш, демократите ядат деца...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Еми няма да е зле за разберат кой е Роджър Стоун

            Реално, без него Тръмп нямаше да е президент. А цялата му кампания на омразата и простотията е конструирана от този виден стратег на съвременния американски консерватизъм

            То това е проблема, че хората без да знаят кой е Роджър овчо повтарят лозунгите на Стоун, чути през устенцата на палячото

            Лицето на корупцията, инсинуацията, разврата (човекът е суингър) във Вашингтон. "Консерватор" до мозъка на костите още от времето на Никсън

            На всички, които имат Нетфликс препоръвам филма Get Me Roger Stone




            Те са отскоро консерватори как да знаят ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
              Правилно ли разбирам, че издигаш лозунга "Америка за индианците" и призоваваш всички, които не са местни да се върнат по родните си места? Негрите в Африка, Латиносите някъде на юг а белите в Европа, с което ще и оправят демографията, а в САЩ лова на бизони ще стане основно препитание.
              Рано или късно се опира на расова основа или п...и. А акоо тидеш в GOOGLE има пет американеца 2ро поколение другото е ...То тоя капитализъм и мощ не стават току така ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                не става, няма бизони
                Ще ги внесат от Китай.

                Коментар


                • Еми няма да е зле за разберат кой е Роджър Стоун

                  Реално, без него Тръмп нямаше да е президент. А цялата му кампания на омразата и простотията е конструирана от този виден стратег на съвременния американски консерватизъм

                  То това е проблема, че хората без да знаят кой е Роджър овчо повтарят лозунгите на Стоун, чути през устенцата на палячото

                  Лицето на корупцията, инсинуацията, разврата (човекът е суингър) във Вашингтон. "Консерватор" до мозъка на костите още от времето на Никсън

                  На всички, които имат Нетфликс препоръвам филма Get Me Roger Stone





                  Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                  Лишен си от състоятелност с подобна просташка снимка! Роджър Стоун, много хора, дори не знаят кой е! А повечето, които знаят не им дреме за него!

                  Реално твоето ниво на ПРОПАГАНДА е толкова ниско, че ако искаш може да търсиш подобни снимки, а другите да ти качват снимки от Прайдове в САЩ, начело с демократски представители....

                  Ще бъде чудничко изпростяване, но явно това може само да ти измисли главата!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    Правилно ли разбирам, че издигаш лозунга "Америка за индианците" и призоваваш всички, които не са местни да се върнат по родните си места? Негрите в Африка, Латиносите някъде на юг а белите в Европа, с което ще и оправят демографията, а в САЩ лова на бизони ще стане основно препитание.
                    не става, няма бизони

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                      Само в някои страни в Европа! Белите християни в САЩ навярно вече са около 50%!
                      В по-голямата част от Европа, белите етнически мнозинства са си 80%-90%.
                      В страни като Франция и Белгия е по-зле, като отбележим, че Белгия реално не е държава, а "сборище"!

                      Тенденцията в Европа е много лоша, но може би ако се запази сегашната политика ще стигне САЩ, чак след 50 год. Освен ако няма инвазия де, което не изключвам за съжаление!
                      Правилно ли разбирам, че издигаш лозунга "Америка за индианците" и призоваваш всички, които не са местни да се върнат по родните си места? Негрите в Африка, Латиносите някъде на юг а белите в Европа, с което ще и оправят демографията, а в САЩ лова на бизони ще стане основно препитание.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                        Чудесата следват едно след друго...

                        "Saddam Hussein never held an election in which he got all of 23,277 ballots cast. Yet here we are in Philadelphia, Pennsylvania, in the United States of America ... and Joe Biden gets 23,277 votes out of 23,277 ballots cast?"
                        „Демокрацията е договор за правилата между добре въоръжени джентълмени.“
                        Бенджамин Франклин

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Само да питам, този чичо според вас дегенерат ли е или е еталон на консерватизма?
                          Лишен си от състоятелност с подобна просташка снимка! Роджър Стоун, много хора, дори не знаят кой е! А повечето, които знаят не им дреме за него!

                          Реално твоето ниво на ПРОПАГАНДА е толкова ниско, че ако искаш може да търсиш подобни снимки, а другите да ти качват снимки от Прайдове в САЩ, начело с демократски представители....

                          Ще бъде чудничко изпростяване, но явно това може само да ти измисли главата!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                            Скорошен инцидент ме кара да съм напълно категоричен, че лицата 4д и ендер са един същи човек.
                            Ендер даваше вид, че следи Политика, пишеше рядко, предимно като подстрекател, дразнител, интригант.
                            Той сътвори една отвратителна интрига, вплитайки вътре по грозен и неверен начин моето име.
                            На секундата се появи 4д, който иначе практически никога не пише в темата и многократно е намеквал на други места, че я намира за упадъчна и дори не я чете.
                            Може да не ти се вярва, но понякога хората ми звънят да ми кажат че пак ми е замесено името или че някой е написал грандиозна тъпотия, която си струва да се прочете. Тогава хвърлям едно око и в някои случаи драсвам един ред. Не може да не си забелязал, че мотивите с които пиша аз и Ендер са съвсем различни. Аз се опитвам да покажа на хората защо се случват нещата, как работи света и какво ще се случи в бъдеще. За съжаление аз обичам да показвам неудобните гледни точки за което съм намразен. Много добре си спомням как за безобидният ми пост в тема политика от 11.06.2020
                            Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Много интересно е как се променя отношението на хората към даден човек. За две седмици Васил Божков от крупна криминална фигура на прехода се превърна в съзнанието на някои хора в репресиран борец за граждански права. Интересна метаморфоза особено за спекуланти помнещи Холдинг Пътища и Мостстрой.
                            избухна с всякакви излияния и ме обвини във всякакви смъртни грехове.
                            Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                            dddd,

                            Ще се опитам да кажа няколко думи напълно човешки и с уважение.
                            Надявам се да оцениш тона и изказа ми, а ако не знаеш, ще г о кажа в прав текст: в тази тема по принцип не показвам никаква церемониалност и деликатност към хора, които не заслужават.

                            Ако не ми се получи напълно, искам да знаеш, че това с нищо не променя изначалното ми отношение на респект към отделни характеристики на твоята личност и прояви.

                            Всички имаме и една неотменима емоционална компонента, която ни представя в някаква различна, неочаквана светлина или откровено подвежда незапознатата публика за наши думи, мнения, оценки.



                            Опитвате се да изкарате Киро като апологет на Божков.

                            По-долу един друг колега уж ме е цитирал за нещо, ама така тъпо и мръснишки го е направил, че заглавието на една журналистическа статия формално се е превърнало в моя персонална подкрепа за лицето Божков.

                            Това е обикновена низост и гадория и няма нищо вярно в това.


                            Моля, ти и разни твои поддръжници, не падайте на това ниво!


                            Нито Киро, нито аз, нито кой да е, който е що-годе в нормата и обладава нормални и човешки качества – ерудиция, интелект и морал, няма да тръгне да се изявява като привърженик на Божков. Това е едно символно явление на нашата действителност, което се асоциира с най-отвратителните човешки качества, познат е на обществото от десетилетия, няма никакви колебания и въпросителни относно личността му и е изключено да получи каква да е подкрепа от здрави хора, които не са под принуда или в условия на тежък конфликт на интереси.


                            Изведените акценти и мнения не са подкрепа за някого, а са просто белези за пълната катастрофа и безпътица, до което е докарано нашето общество.

                            Ти си привърженик на сегашната власт и лично на Борисов, не обичаш да слушаш подобни становища – не на последно място защото те пречат на бизнеса ти.

                            Човешко е, разбирам те, но мнението ми е точно обратното на твоето. Знаем се, повторенията са излишни, но ще изведа няколко акцента.


                            Това не променя истината (добре, де - моята субективна истина) – в момента сме свидетели на разпад и вътрешна ерозия, на озверяване и самоизяждане между различни ядра на т.н. елити.

                            Всичко това се върши по един толкова брутален и първичен начин, че изключва дори и невинно произнасяне на идеи и надежди за закон и ред, пазар и конкуренция, труд и вдъхновение. Пазарът отдавна е дал категорична оценка за случващото се в страната, самият ти беше дал пример за онзи нето дълг по периоди, в който процес ти просто регистрираш формално деливъридж, а пък аз провиждам груба и категорична присъда: капиталът се изнася и крещи: Тук не става!


                            Причините за случващото се са ясни и прозрачни: едно цяло поколение капиталистически „строители“ в нашата страна, които в момента са в или около управлението усеща, че времето му изтича и с последни усилия и без да подбира средства, прави последни опити да осъществи ново и поредно (с надеждата да е и последно) насилствено преразпределение на собственост, а оттам и на политическа власт, че да може да слезе гордо от сцената и да отстъпи щафетата на наследниците си, които от своя страна с патос ще говорят за дръзновения и плодоносен труд на своите предци – патриарси и титани на предпримаческия дух. Не без някакво формално юридическо основание ще гледат на всичко като на свое, на справедливо притежавано. Светът отколе играе все тази игра.

                            Има една дребна подробност, която дано не пропускаш: те ще очакват моите и твоите деца да им слугуват!



                            Без оглед на това дали и доколко виждаш, регистрираш, разбираш, признаваш и двамата сме в много сходно положение и е въпрос на признание и прямота, че изборът ни да се занимаваме с тази професия и в тези условия е бил едни лош и погрешен избор.

                            За някой животът ще предостави нови шансове и възможности за нови избори, за други – не.

                            Така се върти животът!


                            Поздрави и с искрена надежда да не сваляш нивото!
                            Не се подвеждай от негодниците и дръж равнище!
                            А само месец по-късно всякак вечер ходеше на мероприятие организирано от Васил Божков в защита на Васил Божков, а в поста си обвиняваш мен в някакви смъртни грехове. Примери като горния бол. Налага и се да търпя агресивна посредственост или да мълча.
                            Вчера се опитах подробно да обясня защо Тръмп е аномалия в американската история. Някаква случайност, която ще бъде изплюта. Той противоречи на основните ценностни идеали втъкани в американското възприятие към света. Първо той е в остър конфликт с тяхното месианско чувство за разпространение на идеалите в които те вярват. Тръмп презира американските ценности и няма как да ги разпространява извън САЩ след като се опитва да ги заличи дори вътре. Второ Тръм руши американските интереси поради некомпетентност. Трето Тръмп неправилно разбира нишката на изолационизма. Той замени съюзите със двустранни конфликти. Двустранният конфликт не е форма на изолационизъм. Той е точно противоположност на двеста и петдесет години история. Направете аналогия с Русия, От татарско време, до февруари 1917 година те са били еднолична власт. От февруари до ноември 1917 г. някаква демокрация. После комунизъм, разведряване по време на Горбачов и демократичен период при Елцин. Колко време може разумен човек да очаква да издържи това, когато няма такива традиции? Няма как да стане. Както няма как Тръмп да оцелее в САЩ. Това, че аз съм либерал, не означава че вярвам в илюзии за либерална демокрация в Русия и Арабският свят. Това, че сте с тоталитарни пристрастия не означава, че трябва да вярвате в илюзии за властта на Тръмп в САЩ. След шест месеца всичко ще бъде забравено, като кошмар, който е отминал. Опитвам се да ви покажа как работи света а вие ме псувате защото не ви кефи това, което виждате.
                            От друга страна видимо Ender, няма такива намерения. Той се забавлява и се подиграва на глупаците. Аз имах глупостта да започвам разговори с тях и накрая ми окаляха името. Но аз сам съм си виновен за това. Някои хора трябва да се подминават. Златно правило, което не спазих.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Само да питам, този чичо според вас дегенерат ли е или е еталон на консерватизма?

                              [ATTACH=CONFIG]n3673387[/ATTACH]
                              Обикновен идиот. Продукт на настъпилата повсеместна идиокрация.

                              Мярката.

                              Когато липсва мярката в нещата се получават подобни резултати.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                                В Европа е по - взривоопасно по този показател.
                                Само в някои страни в Европа! Белите християни в САЩ навярно вече са около 50%!
                                В по-голямата част от Европа, белите етнически мнозинства са си 80%-90%.
                                В страни като Франция и Белгия е по-зле, като отбележим, че Белгия реално не е държава, а "сборище"!

                                Тенденцията в Европа е много лоша, но може би ако се запази сегашната политика ще стигне САЩ, чак след 50 год. Освен ако няма инвазия де, което не изключвам за съжаление!

                                Коментар

                                Working...
                                X