Първоначално изпратено от thaddeus
Разгледай мнение
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Русия (2)
Collapse
Заключена.
X
X
-
Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнениеАма ти говориш за 1938г., когато СССР предлага да защити Чехословакия. СССР няма граница с Чехия... Полша и Румъния заплашват СССР с война. А малко по късно се разбира каква е била интимната мисъл на шляхтичите, които нападат и окупират чешка провинция. Договора между Сталин и Хитлер е много след това
Разбира се че ще се дърляме. Става въпрос за пренаписването на историята, подмяна на истината
Коментар
-
Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнениеКоито окупират, окупираното след междусъюзническата война ли?
Ти сърбе ли си? Или гърче?
По същата логика, ей сега от младежкото депесе ще ти напишат, че си окупирал Източна Румелия.
Тогава са избити 30 хил. българи, защото отказват да се "прекръстят" на македонци по заръка на товорищ Сталин.
-----------------
И днес отново поредната наглост - ние сме били окупирали Българите в Македония.
Тия наистина трябваше да ги избием като Чеушеско. За съжаление такъв тумор не се лекува, а се реже.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнениенямает значение, съвременната война не се води от танки...
Коментар
-
Първоначално изпратено от rover Разгледай мнениеТолкова са сложни и объркани събитият и фактите от онова време, че няма как да се разберем. А сега внимание:
Исторически факт е, че има срещи между Запада и СССР, където СССР предлага да нападне Германия. За тази цел руснаците отиват с високопоставени военни и адм, ръководители. Нивото на западната делегация е ниско и без правомощия. Руснаците правят много точни предложения, включващи детайлно упоменаване на войсковите части от руска страна, като руснаците предлагат да поемат главната тежест. Западът отказва. Едно от условията е било, Полша да пропусне през своя територия съветските войски, а те да ударят Германия. Отговорът на поляците е ясен - НЕ. Те знаят, че ако съветски войски влязат в Полша, това ще бъде нейния край. За Сталин не остава нищо друго, освен да подпише договор с Хитлер. Та така - такъв е моралът в политиката и на двете страни. А ние днес се дърляме.
Разбира се че ще се дърляме. Става въпрос за пренаписването на историята, подмяна на истината
Коментар
-
Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнениеСамо забрави да кажеш за окопационните ни войски в Сърбия и Гърция.
Ти сърбе ли си? Или гърче?
По същата логика, ей сега от младежкото депесе ще ти напишат, че си окупирал Източна Румелия.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнениеСамо забрави да кажеш за окопационните ни войски в Сърбия и Гърция.
Нека се помни, че предложението на Хитлер, България да окупира Гърция и Югославия, среща твърдия отказ на Цар Борис . Той казва, че войната ще отмине и ние ще тряба отново да живеем с нашите съседи и окупацията е неприемлива за нас. Нашите войски влизат и заемат само територии, които някога са били български. И за които нашата държава има основателни претенции.Last edited by rover; 22.04.2015, 15:12.Партия была, есть и будет есть!
Коментар
-
Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнениеСамо забрави да кажеш за окопационните ни войски в Сърбия и Гърция.
П.П. А, ти забрави за "подаръка" на СССР да отцепи Македония и Беломорска Тракия като ги хариже на небългари.
Коментар
-
Първоначално изпратено от rover Разгледай мнениеАрматы есть
Двенадцать штук
Коментар
-
Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнениеНаписаното от мен нямаше за цел да бъде коментирано. По-скоро е деликатно обръщение към една относително ограничена аудитория и покана за някакво лично преживяване през призмата на още една гледна точка.
В приказките има толкова дефекти, агресия и простотия, че отиваш директно в коша за боклук.
те се изпълняват безпрекословно от всички крепостници, като за обсъждане и коментари се лежи доживот в Сибир.
Пътувай.
Коментар
-
Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнениеТоварищ Начев, драйфа ми се от слугинажа и "вечно" емоционалните глупости ( лъжи ), дрънкани с патос.
Фактологията е такава: През ВСВ БГ империя няма нито една дадена жертва на фронта, а даже демонстративно си спасява евреите.
После имаш, обявяване на война от СССР на БГ империя и я изнудват да прати 400 хил. армия на фронта, където загиват над 35 хил. българи.
В същото време ние сме длъжни да хрантутим и плащаме репарации на окупационната армия 600 хил. сАветски свине в България. Като за сравнение загубите, които понасяме икономически се равняват на целия БВП на страната за една година.
Нататък "валса" го знаеш - без съд и присъда се избива цвета на нацията над 30 хил. души, ограбва се частната собственост и за 45 години върнаха България на гъза на географията, където да се избиваме като маймуни за кило банани и да висим на режим тока.
-------------------------------
В последните 25 години БГ империя вече е една модерна държава, чийто просперитет все още най-нагло се спъва от пещерняците, които ни ОКУПИРАХА през 1944г.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнениеАрматы есть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Танк Т-14 "Армата" или Т-99 "Приоритет"
http://vpk.name/library/f/armata.html
ТТХ перспективного танка России "Армата"
Бронированная капсула экипажа - есть
Основное орудие мм. - 125 (2А82)
Боекомплект пушки в шт. - 45
Автомат заряжания шт. - 32
Боевая скорострельность в мин. - 10-12
Дальность обнаружения цели м. - свыше 5000
Дальность поражения цели м. - 7000-8000
Огонь в движении - да
Панорамный прицел командира - есть
Камеры кругового обзора - есть
Система прицеливания и управления огнем - есть
Система боевого управления и навигации - есть
Тепловизор - есть
Противоминная защита - активная
Активная защита - Афганит
Динамическая защита - есть
Двигатель л.с - 1200-2000
Замена двигателя час. - 0.5
Дополнительная силовая установка - есть
Максимальна масса т. - 48
Максимальная скорость км/час - 80-90
Запас хода км. - свыше 500
Длина мм. -
Ширина мм. -
Высота мм. -
Экипаж - 3
Количество опорных катков, шт. - 7
Стойкость брони мм. - свыше 900
Коментар
-
Толкова са сложни и объркани събитият и фактите от онова време, че няма как да се разберем. А сега внимание:
Исторически факт е, че има срещи между Запада и СССР, където СССР предлага да нападне Германия. За тази цел руснаците отиват с високопоставени военни и адм, ръководители. Нивото на западната делегация е ниско и без правомощия. Руснаците правят много точни предложения, включващи детайлно упоменаване на войсковите части от руска страна, като руснаците предлагат да поемат главната тежест. Западът отказва. Едно от условията е било, Полша да пропусне през своя територия съветските войски, а те да ударят Германия. Отговорът на поляците е ясен - НЕ. Те знаят, че ако съветски войски влязат в Полша, това ще бъде нейния край. За Сталин не остава нищо друго, освен да подпише договор с Хитлер. Та така - такъв е моралът в политиката и на двете страни. А ние днес се дърляме.Партия была, есть и будет есть!
Коментар
-
Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнениеНаписаното от мен нямаше за цел да бъде коментирано. По-скоро е деликатно обръщение към една относително ограничена аудитория и покана за някакво лично преживяване през призмата на още една гледна точка.
В приказките има толкова дефекти, агресия и простотия, че отиваш директно в коша за боклук.
Коментар
Коментар