IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (2)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Верно ли некой си купил чаша с Путлер ???
    Марков е горд собственик.
    Не го досрамя да се похвали тук...
    Смятай кви ги има из България..

    Коментар


    • Верно ли некой си купил чаша с Путлер ???
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
        Марков, какви сувенири си купил, че нещо не разбрах?
        В едно магазинче за сувенири имаше чаши за кафе с изображения на Путин, Бай Тошо и други политици от настоящето и миналото.

        Много исках да си купя чаша с лика на Обонго или Меркел , че да препотвърдя евро атлантическата ориентация на страната ма се оказа че няма и никога не е имало щото нямало интерес от клиентите

        Та съм си купил две чаша за кафе , едната с Путин, другата с другаря Тодор Живков и карам техническия сътрудник в офиса да ми прави кафе в тях като ги редува......

        Някои видни НПО дейци у форума видяха голяма драма в това че никои не си купува чаша за кафе с лика на Обонго......ма аз кво съм виновен.
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • 'Russia is doing everything it can to look like a colonizing power; Russia is Russia's worst enemy in Armenia.'

          https://news.vice.com/article/russia...rce=vicenewsfb

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
            Марков, какви сувенири си купил, че нещо не разбрах?
            Чаша с Путин.... ....... ..... ... ..
            Гордее се... ......



            __._ __._ _..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
              През първите 5 месеца на 2015г. в Русия са починали с 65 818 повече хора, отколкото са родени.
              През първите 5 месеца на 2015г. в Русия са родени с 2,14 % по-малко хора в сравнение с първите 5 месеца на 2014г.
              През първите 5 месеца на 2015г. в Русия са починали с 1,787 % повече хора в сравнение с първите 5 месеца на 2014г.
              През първите 5 месеца на 2015г. в Русия са сключени с 8,928 % по-малко граждански бракове в сравнение с първите 5 месеца на 2014г.
              Русия е на последно място в Европа по средна продължителност на живота на хората.
              http://www.gks.ru/free_doc/2015/demo/edn05-15.htm
              По предварителни данни, през първите 6 месеца на 2015г. в Татарстан, която е в Русия, са родени с 0,705 % по-малко хора в сравнение с първите 6 месеца на 2014г.
              По предварителни данни, през първите 6 месеца на 2015г. в Татарстан, която е в Русия, са починали с 3,165 % повече хора в сравнение с първите 6 месеца на 2014г.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                През май 2015г. в Русия производството на рокли и сарафани (за жени или момичета) е намаляло 3,861 пъти спрямо май 2014г., тоест намаляло е с 74,1 %.
                През първите 5 месеца на 2015г. в Русия производството на рокли и сарафани (за жени или момичета) е намаляло 3,145 пъти спрямо първите 5 месеца на 2014г., тоест намаляло е с 68,2 %. Обяснете защо.
                Според данни на Министерството на енергетиката на Русия, през юни 2015г. износът на въглища от Русия, смятан в тонове въглища, е намалял с 6,9 % спрямо юни 2014г.
                Според данни на Министерството на енергетиката на Русия, през първите 6 месеца на 2015г. износът на въглища от Русия, смятан в тонове въглища, е намалял с 5 % спрямо първите 6 месеца на 2014г.

                Коментар


                • Подробен материал за напредъка по присъединяването на електросистемата на Крим към тази на Русия.

                  http://sdelanounas.ru/blogs/64655/

                  Идеята е да мине по дъното на Керченския пролив.

                  Коментар


                  • Марков, какви сувенири си купил, че нещо не разбрах?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                      http://www.focus-news.net/news/2015/...-samoleti.html
                      То и с луната беше същото
                      "стари станции Р-118" - няма такива, имат П-18, която понастоящем е модернизирана там, но се ползва в много малки количества.

                      "стратегическите самолети Ф-117" - тактически дозвуков бомбардировач, който има сравнително малък радиус на действие и не особено голям боен товар.

                      "Зенитно-ракетните войски на Русия могат да откриват американските „невидими“ самолети от типа Б-2" - обикновено откриваното го правят радиотехнически войски, а ЗРВ стрелят.

                      Въобще, откъде ги намирате такива простотии!

                      Коментар


                      • хахахах

                        http://www.focus-news.net/news/2015/...-samoleti.html
                        То и с луната беше същото

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                          La Jornada: Три страни от ЕС се опънаха на САЩ за атомна война срещу Русия в Европа

                          САЩ са единствената страна, използвала атомно оръжие против беззащитни японски градове – Хирошима и Нагасаки. Искат ли Щатите да влязат в атомна война с Русия до последния жител на Европа? Франция, Германия и Италия не искат разполагане на ядрено оръжие на своя територия, което да е насочено против Русия, пише испанското издание La Jornada.
                          Има ли право РФ на равна сигурност срещу НАТО/военния престъпник пиндостан и ортаци/. Според мен да. Нека хамериканците за България да почнат да плачат, СЕГА

                          Россия может нанести ядерный удар в ответ на вооруженную агрессию - МИД РФ
                          http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mi...41203-zftf.htm

                          В МИД РФ напомнили о двух ситуациях, когда Россия может применить ядерное оружие.

                          «В соответствии с доктриной, как и прежде, Российская Федерация оставляет за собой право применить ядерное оружие в двух случаях: в ответ на применение против нее и (или) ее союзников ядерного и других видов оружия массового уничтожения, а также в случае агрессии против нее с применением обычного оружия, когда под угрозу поставлено само существование российского государства», - заявил «Интерфаксу» директор Департамента по вопросам нераспространения и контроля над вооружениями МИД РФ Михаил Ульянов.

                          Россия приняла новую военную доктрину в конце 2014 года. Первый пункт в списке опасностей – расширение НАТО. В документе также подчеркивается, что наша страна оставляет за собой право защищать своих граждан по всему миру. На Западе многие официальные лица расценили такой вариант доктрины как усиление «ядерной риторики».

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                            Ми на теб ти е смешно за мен има смисъл за протест срещу новата окупация на България тоя път от САЩ .....въпрос на вкус кво да се прави ...
                            Vomit

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                              Много ми е смешна таз процедура .... обаче не е и резултатна, никакво удовлетворение и успокоение не е донесла, мята се като полузадушен кит от ранни доби
                              Ми на теб ти е смешно за мен има смисъл за протест срещу новата окупация на България тоя път от САЩ .....въпрос на вкус кво да се прави ...
                              Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                                Да продаваш чаши с Путини и Гевари на Джулая е толкова тъпо, а още по тъпо е, да ги купуваш. А да се хвалиш с товА във форум, си е направо жалко.
                                Много ми е смешна таз процедура .... обаче не е и резултатна, никакво удовлетворение и успокоение не е донесла, мята се като полузадушен кит от ранни доби
                                Yeah

                                Коментар

                                Working...
                                X