IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (2)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pavlik Morozov Разгледай мнение
    Айде стига лицемерни сълзи на чужди гробове, друзя. Аз не се подигравам на умрелите, а на тия, дето са толкова глупави, че да правят такива безумия, и на милицията, дето се опитва да изпълни функция, която в нормалните държави изпълняват възпитанието, образованието и медиите (и да, знам че идиоти има навсякъде в някакви количества, особено сред младите хора). Или мислите, че е по-добре да ги насърчим като ги хвалим?
    Правят нещо хората.
    Реагират за 4 дни с листовки, предупреждения, разговори с млади хора.
    Браво за това, което правят !

    Един човешки живот да спасят - струва си !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pavlik Morozov Разгледай мнение
      и да, знам че идиоти има навсякъде в някакви количества, особено сред младите хора
      Мдаааа. Самоанализът ти е доста верен.
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
        http://deutsche-wirtschafts-nachrich...t-masssiv-ein/

        Няма да превеждам заради някоя си , но накратко заради ЕС санкциите немската автопромишленост е на яка загуба . Това вече е сериозен знак.
        Дрън, дрън ... приятелите на руслямия, представляващи европейски автомобилни производители бият камбаната.
        Само леви парцали цитираш, 5ерков, никой в Германия не ги приема сериозно.
        Yeah

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
          http://deutsche-wirtschafts-nachrich...t-masssiv-ein/

          Няма да превеждам заради някоя си , но накратко заради ЕС санкциите немската автопромишленост е на яка загуба . Това вече е сериозен знак.
          Сериозен знак, че Европа вече е съгласна да понесе загуби, за да овладее путлеристката заплаха. Добре е, че го схващаш. Дано и в СССРассея го схванат и спрат да си мислят, че това чудо е за 3 дни, месеца или години, и че скоро ще получат каквото искат с единия мазохистичен инат.
          "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от KrumE Разгледай мнение
            Момиче почина преди няколко дни ...

            Някакси неудобно да се подигравате с такива неща ...

            Или викате да умират путинославните, москалите, ватници, мурзилки ...
            Айде стига лицемерни сълзи на чужди гробове, друзя. Аз не се подигравам на умрелите, а на тия, дето са толкова глупави, че да правят такива безумия, и на милицията, дето се опитва да изпълни функция, която в нормалните държави изпълняват възпитанието, образованието и медиите (и да, знам че идиоти има навсякъде в някакви количества, особено сред младите хора). Или мислите, че е по-добре да ги насърчим като ги хвалим?
            "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

            Коментар


            • http://deutsche-wirtschafts-nachrich...t-masssiv-ein/

              Няма да превеждам заради някоя си , но накратко заради ЕС санкциите немската автопромишленост е на яка загуба . Това вече е сериозен знак.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                Тъй, за Евразия разбрахме. Там всички са българи.
                Ами за Африка кво ша кажеш? Вероятно и тя е населена с афро-българи.
                Е как сите Африканци са Българи, но лошия Путин ги е намазал с боя да изглеждат черни , еи така на инат колкото да ни прави мръсно....
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pavlik Morozov Разгледай мнение
                  Друзя, явно в СССРассея, където Путлер е обичан от предполагаемо 89% от народонаселението, е настанала голяма борба за награди Дарвин, щом народната милиция толкова се е стресирала, че пуска указания как путинославните да не загиват правейки си селфита:
                  Момиче почина преди няколко дни ...

                  Някакси неудобно да се подигравате с такива неща ...

                  Или викате да умират путинославните, москалите, ватници, мурзилки ...

                  В Москве погибла молодая любительница селфи. Девушка упала с моста, пытаясь сделать снимок на фоне Международного комплекса Москва-Сити. 19696

                  Трагедия произошла в ночь на субботу на эстакаде на пересечении Тестовской улицы и Третьего транспортного кольца, передает ТАСС.

                  Источник в правоохранительных органах г. Москвы: «По предварительным данным, девушка делала селфи вместе с друзьями, не удержалась и упала с моста на набережную. От полученных травм она погибла на месте».

                  Подробнее на НТВ.Ru: http://www.ntv.ru/novosti/1435916/?fb#ixzz3fK6kuZzE

                  Коментар


                  • Банки уходят в минус
                    Российские банки пытаются избавиться от проблемных долгов


                    Така добре ще им дойде една банкова ваканция на рашистите
                    Yeah

                    Коментар


                    • Друзя, явно в СССРассея, където Путлер е обичан от предполагаемо 89% от народонаселението, е настанала голяма борба за награди Дарвин, щом народната милиция толкова се е стресирала, че пуска указания как путинославните да не загиват правейки си селфита:
                      "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pavlik Morozov Разгледай мнение
                        Знам ли, поредно тримесечие завърши с десетки проценти растеж, та да ме сменят, да ме сменят - колко да ме сменят
                        Какво казват шефовете , има още хляб в туй момче !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
                          Не усещаш ли как в последно време повтаряш ограничен брой думи които все повече и повече намаляват , смисълът също прогресивно намалява ...Путлер , Руслямистан , друзя...и много слюнка...буташ масло вече Павлик , време е да те сменят !
                          Знам ли, поредно тримесечие завърши с десетки проценти растеж, та да ме сменят, да ме сменят - колко да ме сменят
                          "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от KrumE Разгледай мнение
                            Едуард Сноудън.

                            Защото никой освен Вожда не трябва да се чувства в безопасност, и да си мисли, че безкритичната вярност и робското послушание са достатъчни, за да му гарантират сигурност.

                            Забравих - Путин е виновен !
                            Многократно съм казвал - ако смятатае, че извършването на едно престъпление от един човек или страна оправдава извършването на това престъпление от всички хора и страни, то си го кажете направо. Тогава значи смятате, че всяко убийство, изнасилване, побой, измама, кражба и т.н. е напълно оправдано, защото някой някъде вече го е извършил, и някои даже са се измъкнали безнаказни.

                            Иначе друзя, всичките ви тия аргументи не са нищо друго освен класическото съветско "а защо в Америка бият негрите?". Само че междувременно в Америка негрите почнаха да стават президенти, а Вождовете в Кремъл нищо ново не научиха и нищо старо не са забравили.
                            "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pavlik Morozov Разгледай мнение
                              Не ми било Ислямска държава, най ми било Руслямска държава - "Кибер халифатът" не е свързан с Ислямска държава, а с Русия

                              Путлеристи и ислямски терористи - рамо до рамо в борбата с омразния Запад! Путлер акбар, друзя!
                              Не усещаш ли как в последно време повтаряш ограничен брой думи които все повече и повече намаляват , смисълът също прогресивно намалява ...Путлер , Руслямистан , друзя...и много слюнка...буташ масло вече Павлик , време е да те сменят !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                                Руска медия съобщава, че Русия е загубила за 1 месец 5 военни самолета. Съобщава се, че бомбардировач СУ - 24М на ВВС на Русия се е разбил на авиобазата Хурба, която е на около 17 км. южно от Комсомолск на Амур. И двамата пилоти на бомбардировача са загинали. Комсомолск на Амур се намира в Хабаровски край, Русия. http://top.rbc.ru/society/06/07/2015...794719c4d69791
                                През май 2015г. в Русия производството на титанови профили, титанови проводници и титанови пръти е намаляло с 11 % спрямо май 2014г.
                                През първите 5 месеца на 2015г. в Русия производството на титанови профили, титанови проводници и титанови пръти е намаляло с 3,2 % спрямо първите 5 месеца на 2014г.

                                Коментар

                                Working...
                                X