IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (2)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
    Хубаво, ама Бориска царува само няколко години и не е ясно имал ли е съзнание точно за български империализъм. Има податки, че и Романови донякъде с българска кръв, но колко пакости направиха на двете Българии, особено на нашата. Историята е тънка работа и не може знаем какви са се чувствали - българи, монголци ли, или росияни. А ти се фърляш от тема в тема и разводняваш всяка дискусия.
    Айде сега поредните басни. Много ви кльопам подобни мурзилки.

    Той ме пита, даже му отговарям и после тръгва да ми обяснява на мен като задължително ще хакне нещо от Ад Хоминем ( лична нападка ), че съм разводнявал.

    Когато измислиш някой смислен въпрос, може и да ти отговоря

    Романови нямат БГ кръв - немци са. Не е лошо поне да помислиш малко защо толкова ни мрази Монголия, ако бяха династия при Романови.

    После при Ленин имаш указ за забранени народи и при Сталин вече е факт, че Монголия забранява да има Български народ в Русия.
    -------------------------------------------------------------------------------------

    Ама, БГ мурзилята откъде да ги знаете тия неща, а ще ви слушам глупостите за Бай Иван "Освободителя".
    Last edited by marandi; 12.07.2015, 13:27.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
      Тука е като в Jumanji , тъй че се изисква по тънко чувство...
      Има нещо такова, макар че дебелащината също ще ми свърши работа. Особено когато като в Джуманджи нелогично и проливно се омешват темите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Е, аз всеки път трябва да се обяснявам на всеки новопоявил се ник ли? Да беше чел малко темата кой какво е писал.

        Хайде ще ти го обясня и на тИбя.

        БГ Империя губим колонията Монголия при Борис Годунов. Това е последния БГ джинс и тогава Германия успява да пласира своята династия Романови.

        Оттам ( след 17 век ) битката, която започва между БГ Империя и Монголия трае до наши дни. Просто копелетата ни мразят яко, че сме им дали писменост и вяра и затова яко отричат и съчиняват басни.

        Няма как да се правиш да велика сила като комплексирана Монголия, докато съществува БГ Империя и затова сме основна цел да ни изтрият, че не сме съществували.
        Хубаво, ама Бориска царува само няколко години и не е ясно имал ли е съзнание точно за български империализъм. Има податки, че и Романови донякъде с българска кръв, но колко пакости направиха на двете Българии, особено на нашата. Историята е тънка работа и не може знаем какви са се чувствали - българи, монголци ли, или росияни. А ти се фърляш от тема в тема и разводняваш всяка дискусия.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          Абе, аз тия неща ги знам, но те насочвам, че твоята терминология, пък и разбиране за история не са съвсем изрядни. Аз свикнах в този форум да се пише на ангро. ала трябва да вслушвате и в алтернативните мнения. Некоя си Коки ме убеждаваше, че румънския народ свалил Николаето, забравяйки да упомене за КГБ и ЦИА. Въобще не й отговорих. Малък Иванчо пък тъжеше за депортираните волжски немци, голяма драма несъмнено, ала в мащаба но колосалната трагедия, предизвикана от германското нахлуване в СССР и предвид сътрудничеството на немците в петоколонажни изяви, някак се чудех как не успява да сравни нещата, ами ръси лафове за "тракащото комуне", тоест аз. Пък не видях да плаче за депортираните българи. Опитвам се да ви дам по-балансирана представа за историята, ама вие като ентусиазирани комсомолци припявате "Сталин, Тито, Димитров... Сталин, дупка, Димитров... дупка, дупка, Димитров... дупка, дупка, дупка.... Бате Гойко ееее велик..." Ако ме разбираш, значи.
          Тука е като в Jumanji , тъй че се изисква по тънко чувство...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
            Абе, аз тия неща ги знам, но те насочвам, че твоята терминология, пък и разбиране за история не са съвсем изрядни. Аз свикнах в този форум да се пише на ангро. ала трябва да вслушвате и в алтернативните мнения. Некоя си Коки ме убеждаваше, че румънския народ свалил Николаето, забравяйки да упомене за КГБ и ЦИА. Въобще не й отговорих. Малък Иванчо пък тъжеше за депортираните волжски немци, голяма драма несъмнено, ала в мащаба но колосалната трагедия, предизвикана от германското нахлуване в СССР и предвид сътрудничеството на немците в петоколонажни изяви, някак се чудех как не успява да сравни нещата, ами ръси лафове за тракащото "комуне, тоест аз. Пък не видях да плаче за депортираните българи. Опитвам се да ви дам по-балансирана представа за историята, ама вие като ентусиазирани комсомолци припявате "Сталин, Тито, Димитров... Сталин, дупка, Димитров... дупка, дупка, Димитров... дупка, дупка, дупка.... Бате Гойко ееее велик..." Ако ме разбираш, значи.
            Е, аз всеки път трябва да се обяснявам на всеки новопоявил се ник ли? Да беше чел малко темата кой какво е писал.

            Хайде ще ти го обясня и на тИбя.

            БГ Империя губим колонията Монголия при Борис Годунов. Това е последния БГ джинс и тогава Германия успява да пласира своята династия Романови.

            Оттам ( след 17 век ) битката, която започва между БГ Империя и Монголия трае до наши дни. Просто копелетата ни мразят яко, че сме им дали писменост и вяра и затова яко отричат и съчиняват басни.

            Няма как да се правиш да велика сила като комплексирана Монголия, докато съществува БГ Империя и затова сме основна цел да ни изтрият, че не сме съществували.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Нещата са описани на доста места и е въпрос на желание дали искаш да се информираш или да ръсиш монголски пропаганда.

              Ако беше чел малко повечко и по-малко да пишеш, щеше да знаеш, че Сталин го наричат Бащата "създателят" на народите.

              П.П. Тоже щеше да знаеш, че Вожска България е прекръстена насила на Татаристан. Там още над 10 млн. българи ги бастисвате, за да правите фелацио на монголия и да се кълнете колко сте им верни.
              Абе, аз тия неща ги знам, но те насочвам, че твоята терминология, пък и разбиране за история не са съвсем изрядни. Аз свикнах в този форум да се пише на ангро. ала трябва да вслушвате и в алтернативните мнения. Некоя си Коки ме убеждаваше, че румънския народ свалил Николаето, забравяйки да упомене за КГБ и ЦИА. Въобще не й отговорих. Малък Иванчо пък тъжеше за депортираните волжски немци, голяма драма несъмнено, ала в мащаба но колосалната трагедия, предизвикана от германското нахлуване в СССР и предвид сътрудничеството на немците в петоколонажни изяви, някак се чудех как не успява да сравни нещата, ами ръси лафове за "тракащото комуне", тоест аз. Пък не видях да плаче за депортираните българи. Опитвам се да ви дам по-балансирана представа за историята, ама вие като ентусиазирани комсомолци припявате "Сталин, Тито, Димитров... Сталин, дупка, Димитров... дупка, дупка, Димитров... дупка, дупка, дупка.... Бате Гойко ееее велик..." Ако ме разбираш, значи.
              Last edited by Trakatrak'; 12.07.2015, 12:46.

              Коментар


              • Пфу ... модката се развихри и не можем да си кажем два лафас да'е ...

                П.П. Запей за Катюша, Моркуфф .. запей! Обичам да я слушам тази песньовка от тИбя.

                Т'ва със сигурност е по темата - хихи

                Коментар


                • Минсельхоз России: объемы производства молока в сельхозорганизациях страны увеличились на 3%

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                    Не знаех, че Сталин е отцепил Мк от Бг. Мислех, че са гърците и сърбите, докато Сталин си клатил краката из Вената. Но ако не беше той и Пиринско щеха ни вземат.
                    Нещата са описани на доста места и е въпрос на желание дали искаш да се информираш или да ръсиш монголски пропаганда.

                    Ако беше чел малко повечко и по-малко да пишеш, щеше да знаеш, че Сталин го наричат Бащата "създателят" на народите.

                    П.П. Тоже щеше да знаеш, че Вожска България е прекръстена насила на Татаристан. Там още над 10 млн. българи ги бастисвате, за да правите фелацио на монголия и да се кълнете колко сте им верни.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Първо си оправете монархията, която сте били над 10 хил. години.

                      Саветските шматки, които ви излъгаха да правите республика, ви принизиха в ранг и титла.

                      П.П. Македония не ни трябва - не се натискаш на някой, който те плюе. Сърбите наливат яко кинти там през Россиа и не можете да се мерите в момента.

                      Ако не си забравил Сталин отцепва Македония от БГ Империя. Сега шматките се чудят какви са ...
                      Не знаех, че Сталин е отцепил Мк от Бг. Мислех, че са гърците и сърбите, докато Сталин си клатил краката из Вената. Но ако не беше той и Пиринско щеха ни вземат.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        Ти пак за краставицата , от желание да блеснеш ,почваш пак да дрънкаш глупости без връзка с разговора.

                        Айде припомни ми моля кога изобщо съм споменавал доходи , минимална заплата или пенсия в Македония ?

                        Единствения пък когато съм споменал изобщо Македония в разговора е , във връзка с това че Македонците макар да се опитват да откраднат история от съседите си вкл. Александър Македонски могат само ряпа да ядат пред твоя полет на фантазията в които си на път да откраднеш историята на целия свят....
                        Казвам ти, че няма обективна причина в момента макетата да идват към БГ империя, както си е било.

                        С какво ще ги привлечеш като имат по-високи пенции и заплати?

                        П.П. Единствено може да е атрактивен БГ паспорт и да пътуват свободно без визи.

                        Иначе ти си мисли, колкото искаш глупости, че като викаш Булгар, Булгар и на тях им пука.

                        Всъщност нали твоя човек Сталин разцепи БГ на 2 части и караше цели хора в Пиринско да се отричат, че са българи, а да се пишат "македонци".

                        П.П.П. Ти тия неща, които сте правили комунетата преди само 60 години се правиш на цапнат, че не ги помниш

                        И сега рИвеш, че няма Българи и няма кой да те хрантути. Ами, нали над 2 млн. българи ги дадохте курбан и насила прекръстихте на макета.

                        Що рИвеш сега?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                          Трафика е голем
                          Кажи ся, верно ли е че дипломите дето са ви раздавали срещу заплащане ще ги обявят за невалидни?
                          За твое сведение съм учил и в Технически университет Габрово .....с три дипломи съм за разлика от теб дет бачкаш бакшиш ма се правиш на много умен.
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            От преди една година е статс, но в БГ е най-нисък.

                            Ти си БГ комуне, което си мисли, че никога няма да опре на пенсия някой ден.
                            Ти пак за краставицата , от желание да блеснеш ,почваш пак да дрънкаш глупости без връзка с разговора.

                            Айде припомни ми моля кога изобщо съм споменавал доходи , минимална заплата или пенсия в Македония ?

                            Единствения пък когато съм споменал изобщо Македония в разговора е , във връзка с това че Македонците макар да се опитват да откраднат история от съседите си вкл. Александър Македонски могат само ряпа да ядат пред твоя полет на фантазията в които си на път да откраднеш историята на целия свят....
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                              А ето го и американския бакшиш .....как е трафика днес ?
                              Трафика е голем
                              Кажи ся, верно ли е че дипломите дето са ви раздавали срещу заплащане ще ги обявят за невалидни?
                              Last edited by Имхотеп; 12.07.2015, 03:52.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                                А ето го и американския бакшиш .....как е трафика днес ?
                                Той е виждал хамериката през крив макарон- питай го колко струва пещерската там, не може ти каза, или каква е разликата в цената на джонито в пластмасова и стъклена бутилка пак не знае

                                Коментар

                                Working...
                                X