IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (2)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дурзя, не коментирахте благата вест, че в СССРассея са амнистирани вече над 155'000 затворника, а до края на инициативата общата бройката може да надхвърли 260'000. Преференциално са пускани бивши военни и милиционери, познайте защо

    Прекрасна новина, нали? Ще има повече "доброволци" за Донбас и другите "народни републики" в непослушни съседни държави, а също и по-качествен мат'рял за нашистките шпиц-команди и други черносотнически формирования помагащи на "органите".

    Сталинският почин криминалните да се превръщат в оръжие срещу гражданите се възражда с широк размах.

    Last edited by Pavlik Morozov; 20.07.2015, 23:12.
    "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
      пък тая година са малките....колко да са малки.....ми към 50 милиарда до сега
      Де да ги знам колко са сега - никой не ги е коментирал пък на мен не ми се търси такава статистика. Като вземат пак да закъсват за валута ще разбера - и пак ще правя кинти на гърба на простите руснаци

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Големите плащания бяха края на 2014.
        пък тая година са малките....колко да са малки.....ми към 50 милиарда до сега
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Пак манипулираш или послъгваш.....50 милиарда са изплатили тая година
          Големите плащания бяха края на 2014.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Ми те погашенията им бяха ноември декември миналата година - що си мислиш че до тогава пада рублата и защо си мислиш че аз от тогава не я шортя Като дойдат следващите пак надолу
            Пак манипулираш или послъгваш.....50 милиарда са изплатили тая година
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi
              Ами, то в заглавието още го пише, че иде реч за новоотпуснатите кредити, но товарищ Моркуфф с неговия феноменален сАветски език го разбрал, че изплатили 55% от ипотеките и го изцепи 2 раза.

              П.П. Голямо шубе ги тресе БГ матрьошките, менторите на копейки да не потърсят нас да тролим за Путьо, щот' техните обезяни хал-хабер си нямат от сАветски език и ръсят фростотии нон-стоп
              ти си развален грамофон .....не коментирам кво пише в статията а какво е написал павлик в коментара си ...ма ти можеш ли изобщо да вденеш ...явно не , вече ще ти пиша бавно щото знам че четеш бавно
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                Ми не е вярно че погашенията по дълга им са то РЦБ ....както и казах по доле резерва им де факто от февруари се е покачил ако се елиминират колебанията във валутните курсове и цена на златото....

                Имаш и друга пукнатина в постановката ...че големите им корпорации износители са държавни......тоест когато държавата реши тия валутни активи ще влязат в резерва на РЦБ ако се наложи .......според мен ако корпорациите им не продават чужда валута го правят по поръчка от държавата за да не поскъпне Рублата и да си прецакат възстановяването....
                Ми те погашенията им бяха ноември декември миналата година - що си мислиш че до тогава пада рублата и защо си мислиш че аз от тогава не я шортя Като дойдат следващите пак надолу

                А за държавните корпорации - ми аз нали бях сложил точка че се краде от РЦБ за милиарди Или смяташ че е нормално корпорация да си държи своите пари в люксембуг или холандия и в същото време да и се позволява да сменя обезценяващи се рубли в РЦБ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi
                  Ами, то в заглавието още го пише, че иде реч за новоотпуснатите кредити, но товарищ Моркуфф с неговия феноменален сАветски език го разбрал, че изплатили 55% от ипотеките и го изцепи 2 раза.

                  П.П. Голямо шубе ги тресе БГ матрьошките, менторите на копейки да не потърсят нас да тролим за Путьо, щот' техните обезяни хал-хабер си нямат от сАветски език и ръсят фростотии нон-стоп
                  сАвеЦкия модел е бил и си остава един - едните лъжат, че плащат, другите лъжат, че от тях има някаква полза
                  "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Имат ама от тях твърда валута в Русия не влиза - щом всичките им погашения идват с валута от РЦБ. това може да се обясни само по три възможни начина -

                    или корпорациите им си държат валутните постъпления в чужбина

                    или от РЦБ се краде на поразия - с десетки милиарди

                    или руското население трупа долари под дюшеците

                    Аз бих заложил на всичко гореизброено
                    Ми не е вярно че погашенията по дълга им са то РЦБ ....както и казах по доле резерва им де факто от февруари се е покачил ако се елиминират колебанията във валутните курсове и цена на златото....

                    Имаш и друга пукнатина в постановката ...че големите им корпорации износители са държавни......тоест когато държавата реши тия валутни активи ще влязат в резерва на РЦБ ако се наложи .......според мен ако корпорациите им не продават чужда валута го правят по поръчка от държавата за да не поскъпне Рублата и да си прецакат възстановяването....
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                      само за дългове и за Русия не зачеваи сметката ...щото квото и сравнение със САЩ или ЕС да правиш .......Руснаците са десетки пъти по добре в съотношенията на дълга към другите икономически индикатори
                      Ама изобщо не са по-добре руснаците. Защото техния дълг е в чужда валута. А ти да си чул за американски дълг в рубли или в юани. Пък и за европейски такъв

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        само за дългове и за Русия не зачеваи сметката ...щото квото и сравнение със САЩ или ЕС да правиш .......Руснаците са десетки пъти по добре в съотношенията на дълга към другите икономически индикатори
                        Трудно е да си по-добре от някой, който просто пуска принтера и бълва хартийки, с които си плаща ВСИЧКИ дългове. Путлер може ли да направи така?

                        И въпроса, на който никога не отговаряте - защо след като в СССРассея е толкова хубаво, и жизн става все по-харошая и все по-веселая, то милиони руснаци бягат към САЩ и ЕС (дори в оплювана България вече има над половин милион руски имота), а не обратното?
                        Last edited by Pavlik Morozov; 20.07.2015, 22:58.
                        "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

                        Коментар


                        • само за дългове и за Русия не зачеваи сметката ...щото квото и сравнение със САЩ или ЕС да правиш .......Руснаците са десетки пъти по добре в съотношенията на дълга към другите икономически индикатори
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                            Ми в Свищов са ме учили като смятам съвкупни задължения / държавни и частни / да гледам срещу тях какво стой .....ми не стои само резерва на РЦБ бе гении.
                            Фирмите им износители , банките и т.н. също имат активи и приходи основно в долари и евро.....кат ги сложиш в сметката ще видиш с какво ще го платят

                            п.п.
                            Съвкупния им дълг не е 600 а към 550 към момента , и не са изплатили 130 а 180 милиарда ..само тук правиш малка грешчица от стотина милиарда
                            Имат ама от тях твърда валута в Русия не влиза - щом всичките им погашения идват с валута от РЦБ. това може да се обясни само по три възможни начина -

                            или корпорациите им си държат валутните постъпления в чужбина

                            или от РЦБ се краде на поразия - с десетки милиарди

                            или руското население трупа долари под дюшеците

                            Аз бих заложил на всичко гореизброено

                            Коментар


                            • Като стана дума за "изплатените кредити" на СССРассея, друзя - регионалните дългове чупят рекорд след рекорд, и много региони са задлъжнели в размер над 100% от годишните си приходи.

                              "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Или с други думи 130 милиарда долара са изтекли от Русия. Горе долу колкото е намалямаването на валутните им резерви за една година. Валутните им резерви намаляват с 116 милиарда. Айде сега да видим ако продължават да действат в същия дух как ще платят останалите 600 милиарда като валутните им резерви са само 313 милиарда.

                                Или това не са ви учили в Свищов пък и руското посолство не е разяснило този тънък момент
                                Ми в Свищов са ме учили като смятам съвкупни задължения / държавни и частни / да гледам срещу тях какво стой .....ми не стои само резерва на РЦБ бе гении.
                                Фирмите им износители , банките и т.н. също имат активи и приходи основно в долари и евро.....кат ги сложиш в сметката ще видиш с какво ще го платят

                                п.п.
                                Съвкупния им дълг не е 600 а към 550 към момента , и не са изплатили 130 а 180 милиарда ..само тук правиш малка грешчица от стотина милиарда
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X