IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (2)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
    Ти хем постваш хем пикаш газ от яд сигурно.

    Иначе не мога да си обясня как ще се сбъркаш да постнеш следното:

    "В началото на годината Андерсон обяви, че компанията планира да увеличи двойно износа, а през 2015-та продажбите на „Лада“ трябва да скочат с 15-20%. "

    Явно го постигат , щото да ви припомня новината дето ви накара така да форснете , че Лада има ръст на производството за първото полугодие на 2015 в размер на близо 5 %
    Моркуф .... - 100 колеги ти казват, че имат спад на продажбите, ти краставицата, та краставицата.

    За юли 2014г - има продадени 28 014 Лади ( 25% спад спрямо 2013 г.).

    П.П. Прави разлика между АвтоВаз ( който включва Рено-Нисан също ) и само Лада.

    Айде, ще видим колко ще продадат този месец и ще сравним, но за миналата година в първите 7 месеца имат 220 822 продадени Лади ( 16% спад спрямо 2013г ). Дали ще стигнат този резултат според тИбя?
    Last edited by marandi; 22.07.2015, 02:27.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      Колко пъти трябва да ти се каже че при равни условия руското е по скъпо за Бг защото има мита на ЕС които като примерни гейропейци спазваме. Ти си като развалена плоча , момче. А това че в Бг няма лади не значи че не се купуват в европата
      Еее, заради едно мито ли не щете да карате патриотична кола бе! Какво стана с широките славянски души, с вечната дружба? Нима едно мито може да ги победи?

      Кажете поне, че карате "български" GreatWall-ове! От бриксаджийска солидарност барем

      А ти защо ще си купуваш къща в Гейрмания? Пак заради "митата" ли
      Last edited by Pavlik Morozov; 22.07.2015, 01:55.
      "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pavlik Morozov Разгледай мнение
        Ако путинославните, дето на думи са големи поклонници на безаналоговите сссрасейски машини, си купуваха нови лади сигурно щях да съм по в час. Сега просто няма как - хвалят руското, ползват западно
        Колко пъти трябва да ти се каже че при равни условия руското е по скъпо за Бг защото има мита на ЕС които като примерни гейропейци спазваме. Ти си като развалена плоча , момче. А това че в Бг няма лади не значи че не се купуват в европата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
          Аиде поредния неосведомен.....останал в времената около 1990

          Лада вече собственост на Рено - Нисан и спряха производството на тия лади - петици и седмици вече ......влез в 2015 бе момче
          Ако путинославните, дето на думи са големи поклонници на безаналоговите сссрасейски машини, си купуваха нови лади сигурно щях да съм по в час. Сега просто няма как - хвалят руското, ползват западно
          "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pavlik Morozov Разгледай мнение
            Казах ви вече - всичко ще продадат. Като няма кола - и ладата е кола! Още малко да огладнеят путиниславните и ще купуват ладите барабар със сертификат за дефект - ей така напук на Гейропа, защото дедиваевали и кримнаш!
            Аиде поредния неосведомен.....останал в времената около 1990

            Лада вече собственост на Рено - Нисан и спряха производството на тия лади - петици и седмици вече ......влез в 2015 бе момче
            Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Моркуф, нарочно ти давам на час по лъжичка да се видиш какви тъпотии ръсиш. Ето ти цялата новина, където пише:
              Ти хем постваш хем пикаш газ от яд сигурно.

              Иначе не мога да си обясня как ще се сбъркаш да постнеш следното:

              "В началото на годината Андерсон обяви, че компанията планира да увеличи двойно износа, а през 2015-та продажбите на „Лада“ трябва да скочат с 15-20%. "

              Явно го постигат , щото да ви припомня новината дето ви накара така да форснете , че Лада има ръст на производството за първото полугодие на 2015 в размер на близо 5 %
              Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                П.П. Кажи ся: За кого ги произведохте всички тия дефектни брички, като износ за Юръп се планира чак есента. Не се продават, както ти казват колегите ....

                Усещаш ли кой ще е следващия завод, който ще ревне за държ. помощ?
                Казах ви вече - всичко ще продадат. Като няма кола - и ладата е кола! Още малко да огладнеят путиниславните и ще купуват ладите барабар със сертификат за дефект - ей така напук на Гейропа, защото дедиваевали и кримнаш!

                Last edited by Pavlik Morozov; 22.07.2015, 01:34.
                "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pavlik Morozov Разгледай мнение
                  А сега ми обясни пак защо за руснаците е добре, че скоро ще се окажат обградени само от "Сделано в СССРассея", след като ти не си обграден само от "родно" производство! Ако беше толкова умно, полезно и патриотично трябваше да са се озовали в това положение още преди години и без принуда, нали?

                  Впрочем пълна лъжа е, че България била затворена за руски стоки. България е напълно отворена за всичко руско - пропаганда, престъпност, рушвети, агенти ... Просто си търсиш оправдание за това, че путинославието ти остава на думи и не преминава в дела.
                  Принципно е безсмислено да се спори с латерна и затова мисля да лягам , само последен бърз отговор :

                  1. Това как Русия е изолирана и ще са обградени само от стоки сделани в Русия е утопия на накоя празна НПО тиква. Света е глобален и далеч не се изчерпва само със САЩ и няколко страни от западна европа. Та няма опастност Русия да се изолира , по скоро ще преориентира безнеса с компании основно от Азия.

                  2. Да достъпа на Руски стоки до Европеиския пазар е ограничен с т.н. нетарифни ограничения. По надолу беше споменат случая с Ладите .....с незначителни претексти бяха спрени от продажба за половин година от ЕС.
                  Върви се огледай по магазините и кажи колко стоки с произход Русия ще намериш ........единици , факт.
                  Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Моркуф, нарочно ти давам на час по лъжичка да се видиш какви тъпотии ръсиш. Ето ти цялата новина, където пише:
                    --------------------------------------------

                    "АвтоВАЗ" планира да възобнови продажбите в Европа
                    11 юни 2015 RBTH

                    „АвтоВАЗ“ отстрани всички технически несъответствия с европейските стандарти и планира през есента на 2015 година да започне отново износ на автомобили за Европа“, каза Андерсон.

                    http://bg.rbth.com/2015/06/11/avtova...v-evropa_97035
                    ---------------------------------------------

                    П.П. Кажи ся: За кого ги произведохте всички тия дефектни брички, като износ за Юръп се планира чак есента. Не се продават, както ти казват колегите ....

                    Усещаш ли кой ще е следващия завод, който ще ревне за държ. помощ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                      Пак ти казах че пишеш дрънканици под общ знаменател.....

                      СССР приключи преди 25 години че да търсиш стоки от тях.
                      Вероятно има Руски стоки но общо взето пазарите ни са затворени за тях......факт , освен някоя Руска водка и хайвер е трудно да намериш нещо с произход Русия по магазините. Хората му казват нетарифни ограничения .........

                      Отоносно Български стоки както ти казах винаги предпочитам да купя нашенско при съпоставими продукти.

                      Огледах се , бялата и черната техника са ми основно Корейски , вероятно по голямата част от нея е сделана в Китай, МПС ми е Японско , даже кожения ми диван е от ХонКонг храната основно Българска ......като се огледам няма много стоки с произход ЕС , САЩ или Русия .....трябва ли да се притеснявам че не съм добър европеец ?
                      Не, няма причина да се притесняваш. Отличен и типичен европеец си. Ако беше обграден само от "Сделано в СССРассея" или "Made in Bulgaria" - тогава щеше да има повод за притеснение.

                      А сега ми обясни пак защо за руснаците е добре, че скоро ще се окажат обградени само от "Сделано в СССРассея", след като ти не си обграден само от "родно" производство, а от нормален глобален микс! Ако беше толкова умно, полезно и патриотично трябваше да са се озовали в това положение още преди години и без принуда, нали?

                      Впрочем пълна лъжа е, че България била затворена за руски стоки. България е напълно отворена за всичко руско - пропаганда, престъпност, рушвети, агенти ... Просто си търсиш оправдание за това, че путинославието ти остава на думи и не преминава в дела.
                      Last edited by Pavlik Morozov; 22.07.2015, 01:28.
                      "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        . Разбрахме
                        ----------------------------------------------
                        Абе , ето ти новината от миналата година:

                        Продажбите на нови автомобили на АвтоВАЗ са временно преустановени във всички страни от Европейския съюз заради нормативни изисквания, влезли в сила на 1 ноември 2014 г., съобщава "Известия". Новината е потвърдил официалният дистрибутор на компанията в Германия Lada Automobile GmbH.

                        Съгласно новите правила всички нови автомобили, продавани на територията на ЕС, трябва да са екипирани серийно с датчици за налягането в гумите. С подобен електронен модул не разполага нито един от моделите на Lada, представени на европейския пазар (Granta, Kalina и Taiga 4x4).

                        От АвтоВАЗ са уверили Lada Automobile GmbH, че работят по въпроса и в скоро време ще предложат решение. От компанията щели да търсят и вариант за монтаж на вносни климатици, тъй като руските на покривали техническите норми на ЕС.

                        поне в десетина издания я има все същата , после може брюкселските зелки да са измислили друга причина ..но не това е важното.

                        Важното е че пак не си в час
                        Last edited by X_Y; 22.07.2015, 11:12.
                        Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Пак ти казах че пишеш дрънканици под общ знаменател.....

                          СССР приключи преди 25 години че да търсиш стоки от тях.
                          Вероятно има Руски стоки но общо взето пазарите ни са затворени за тях......факт , освен някоя Руска водка и хайвер е трудно да намериш нещо с произход Русия по магазините. Хората му казват нетарифни ограничения .........

                          Отоносно Български стоки както ти казах винаги предпочитам да купя нашенско при съпоставими продукти.

                          Огледах се , бялата и черната техника са ми основно Корейски , вероятно по голямата част от нея е сделана в Китай, МПС ми е Японско , даже кожения ми диван е от ХонКонг , храната е основно Българска ......като се огледам няма много стоки с произход ЕС , САЩ или Русия .....трябва ли да се притеснявам че не съм добър европеец ?
                          Last edited by markoci; 22.07.2015, 01:21.
                          Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                            датчик аз налягането в гумите беше претекста да им спрат продажбите ....отстранен е

                            ----------------------------------------------

                            Компанията беше принудена да спре продажбите в Европа през есента на миналата година именно заради несъответствие на автомобилите „Лада“ с техническите норми на ЕС.

                            „Сега, отбелязва Андерсон, ние изпълнихме всички изисквания на Европа и това ще ни открие пазара. Покрихме четири изисквания: екостандартът „Евро-6“ за изхвърляните от двигателя вредни газове, за охладителните агенти в климатика на колата, датчици за налягането в гумите, както и за изискванията за защита на пешеходците при пътно-транспортна злополука“.
                            ----------------------------------------------

                            П.П. Сега в края на май месец/началото на юни покриха изискванията.

                            Кажи сега кат' видна свищофска академия: За кого ги произведохте тия дефектни брички, които не покриваха стандартите?

                            Износ за ЕС ли? - хаха
                            Last edited by X_Y; 22.07.2015, 11:10.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                              Дрънканици под общ знаменател не приемам, кореком не съм виждал ...и не смятам че съм загубил нещо от това .....
                              Айде айде не се прави на ощипана мома! И аз не съм виждал. Ама много върли борци с гнилия капитализъм са пазарували изключително от кореком и по командировки, нищо че са се клели колко е важно да се подкрепя "родното" производство.

                              Огледай се - каква бяла и черна техника ползваш, каква кола караш. Български? СССрассейски? От какъв компютър или телефон пишеш? Елбрус? Йотафон? Правец?

                              Ако имаш деца и внуци погледни и тях. Какви дрехи искат да носят? Каква електроника искат да ползват? Българскa? Рускa? Или "фашистка"?
                              Last edited by Pavlik Morozov; 22.07.2015, 01:08.
                              "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pavlik Morozov Разгледай мнение

                                Аз питам защо апологетите на протекционизма все гледат да го стоварят на чужд гръб, а те самите търсят долари за корекома?
                                Дрънканици под общ знаменател не приемам, кореком не съм виждал ...и не смятам че съм загубил нещо от това .....
                                Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X