IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (2)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
    Иииииии купуващи имоти в БГ че тук е най-евтината дестинация.
    Щот по-богатите им съграждани купуват по богатите държави...
    Руснаците почиват и купуват в България защото в другите европейски страни не ги понасят. Освен това са купили 200 000 жилища у нас по думите на руския посланик без никаква статистика. Ако във Варна има 340 000 жители и 100 000 жилища то всяко второ май трябва да е на руснак.
    То и "по-богатите" българи си накупиха имоти къде ли не, но като цяло си оставаме една бедна постсъветска държава, пълна с някакви изкуфели бивши шапкари и партийни ръководители.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
      Цитатче от Лясковския готвач , първата половина на март, не е само това, десетки глупости по темата си избълвал.

      п.п.
      Края на лятото е края на август ......почти дойде да видим ко си познал....както винаги чини ми се че нищо:
      И къде съм писал за фалит на Монголия, както ми приписваш?

      П.П. За пенционната система на пещерняците мога лекции да ти изнеса, ама не си струва да си хабя клавира.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
        ми доста спам си натворил , нямам намерение да препрочитам хилядите ти безсмислени съобщения за да намеря и това...... памета не ми изневерява още и помня като спамеше как рашата фалира Августи руснаците ше изгонели путя от властта ...
        Преди 2 седмици пак приказваше как руснаците фалират август, ако не август, октомври

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
          По-скоро, ако погледнем железните числа, а минималната заплата не може да се манипулира дори и както средната, ще видим че колхозниците са едни бедни и нещастни огромни комплексари, заливащи ни по цял ден с приказки колко са богати.
          Иииииии купуващи имоти в БГ че тук е най-евтината дестинация.

          Щот по-богатите им съграждани купуват по богатите държави...
          Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Цитатче от Лясковския готвач , първата половина на март, не е само това, десетки глупости по темата си избълвал.

            Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Като му казвам на Моркуфф-а, че до края на лятото Монголия няма да има кинти за пенции, той си мисли, че се базикам, щото толкоз разбира какви глупости дрънка.
            п.п.
            Края на лятото е края на август ......почти дойде да видим ко си познал....както винаги чини ми се че нищо:
            Last edited by markoci; 26.07.2015, 14:57.
            Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
              по скоро явно много малко хора бачка на такава заплата ....
              По-скоро, ако погледнем железните числа, а минималната заплата не може да се манипулира дори и както средната, ще видим че колхозниците са едни бедни и нещастни огромни комплексари, заливащи ни по цял ден с приказки колко са богати.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                ми доста спам си натворил , нямам намерение да препрочитам хилядите ти безсмислени съобщения за да намеря и това...... памета не ми изневерява още и помня като спамеше как рашата фалира Августи руснаците ше изгонели путя от властта ...
                Ами, в съда нали знаеш какво става с такива балалайки като тИбя дет' си съчиняват басни да чернят 'орицата?

                Сега разбра ли защо всички ти викат дряновската пръчка?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                  Оспорваш, че минималната заплата ли е толкова?
                  по скоро явно много малко хора бачка на такава заплата , щом доста голяма част живеят много прилично, видно от броя на туристите и имотите които купуват....
                  Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • ми доста спам си натворил , нямам намерение да препрочитам хилядите ти безсмислени съобщения за да намеря и това...... памета не ми изневерява още и помня като спамеше как рашата фалира Августи руснаците ше изгонели путя от властта ...
                    Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                      Да бе направо да си неначудиш с тая минимална заплата ...
                      Оспорваш, че минималната заплата ли е толкова? Тя е такава официално със заповед на Путин. Иначе скоро той и американци и германци ще кани в Москва. Явно е превъртял твърде много.
                      А това че е по-добре да си чистач в Испания отколкото професор в Москва или София се дължи на съветската власт и окупация за 45 години.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                        Я раздуи как рашата ша фалира Август , нали в началото на годината ни проглуши ушите с това ....
                        Айде пак евтината пропаганда и да очерним класовия враг.

                        Би ли цитирал къде съм казвал някога, че Монголия ще фалирга август месец?

                        Щом съм ти проглушил ушите, значи не е проблем да го намериш и пейстнеш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Stevenson Разгледай мнение
                          Данните на ЦБ на Русия показват, че за периода януари-май 2015г. износът от Русия на селскостопански суровини и хранителни стоки, сметнат в щатски долари, е намалял с 17,3 % спрямо периода януари-май 2014г. Гледате ли какво става с курса на руската рублата?
                          А ти къде видя да се търгува днес рублата- дори чейнчбюрата не работят днес .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Не си губи времето с Морукуфа.

                            Я раздуи как рашата ша фалира Август , нали в началото на годината ни проглуши ушите с това ....
                            Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Да бе направо да си неначудиш с тая минимална заплата как можаха да изкупят няколко стотин хиляди апартамента в БГ, ма то не е само в БГ ...те изкупиха половината Кипър, стотици хиляди недвижими имоти в Гърция , Турция и Испания и къде ли още не ...
                              Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                                Минималната заплата в Русия е 5965 рубли, което е 93 евро
                                http://russian.rt.com/article/62358

                                В Литва е 325 евро
                                http://appsso.eurostat.ec.europa.eu/...mw_cur&lang=en

                                Литва си е 3 милиона.

                                Ей на това му се вика саветска Путинова пропаганда. Тоя вече сам е пчонал да си вярва на подобни лъжи.
                                Не си губи времето с Морукуфа. Той едно вярно число не е пуснал, откакто спами като побъркан в темата.

                                Така ги учат - да ръсят фростотии и ако някой тръгне да му коригира числата, те вече са изфабрикували още 10 неверни през това време

                                Коментар

                                Working...
                                X