IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (2)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • НАТО прекрати сътрудничеството си с Русия

    Преди дни и министър Лавров съобщи, че всички канали за връзка по линия на военните между Москва и Вашингтон, в това число и при Съвета “Русия-НАТО” са били замразени по инициатива на американците.
    Нито една от програмите за взаимно сътрудничество между Русия и НАТО не функционира.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
      Лъжецооооооов, джулая още не е дошъл...
      ... И е западно събитие!!######
      Ама никой не е против запада, за хубавите неща!

      Що ги делите нещата на черни и бели!
      Или не можете да дишате без враг!
      Last edited by Сините камъни; 30.06.2015, 03:42.

      Коментар


      • "Уолстрийт джърнъл":
        Путин е взел на мушка прозападна България

        Тази статия четох в "Преса"

        Не мога да повярвам, че някои си вярват на простотиите!

        Цитирам:
        """"""България зависи от руския газ и много от българите се ръководят от това, че Москва може да затвори кранчето на газа през зимата.
        Наблюдатели в България и в чужбина видяха ръката на Путин и руските пари зад успешните опити на природозащитници да издействат закони, които забраняват сондажите за шистов газ.
        Забраната, въведена през 2012 г., накара инвеститора "Шеврон" да си замине заедно със шансовете за енергийна независимост на България.""""""

        Или пък това:
        """Съюзниците на Путин водят информационна война в доминираните от олигарси медии, опитвайки се да дискредитират прозападните лидери в България и западните идеи. Фондацията Америка за България" е съсредоточила усилията си към това да се гарантира, че независимите медии в България няма да изчезнат!""""

        Е наистимна ни мислят, че сме с американско образование!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
          Ама да се разберем, джулая е светъл православен праздник! Даже и произнасянето му е по православния канон (руския)
          Тц, и за иронията е трудно да се справи с объркването в русофилските кратуни ...

          То излиза, че защитниците на един калташки агресор се хвалят, че ще празнуват събитие, олицетворяващо свободния дух и се овенчават с кичозен битовизъм, запечатал лика гномов смехотворен ... е може ли да има такива идиоти
          Yeah

          Коментар


          • http://glasove.com/interviuta/53029-...alech-ot-rusiq
            Тайната на едни 17 милиарда. Или защо Ходорковски стои далеч от Русия?

            Оказва се, че революционно настроеният другар Ходорковски, съгласно Конституцията, има пълното и неотменимо право да се върне в Русия като гражданин на тази страна. Върне ли се обаче, Федералната служба на съдебните изпълнители не би му позволила да замине за любимите си Щати и Швейцария, докато не върне дълга си към руския бюджет в размер на 17,5 милиарда рубли (което по сегашния курс прави 350 милиона долара).

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              Ама да се разберем, джулая е светъл православен праздник! Даже и произнасянето му е по православния канон (руския)
              За спам плащат ли ти, защото сигурно си милионер

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i4o_Pay Разгледай мнение
                Пичове, от 10 часа сами си говорите?!? Защо така?
                Ami чакат някой да се върже, ама няма

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                  Като с джулая ли?
                  Ама да се разберем, джулая е светъл православен праздник! Даже и произнасянето му е по православния канон (руския)
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                    да той чукча писател , не читател .

                    Ето какво съм написал:

                    "Купих си една и като се прибера, всяка сутрин колежката в офиса ще ми сервира кафето в нея"
                    Егати гадното кафе ще стане.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                      Ми конкретизирай си твоите постове, моите са ясни и достатъчно конкретни
                      Е с цялостното си творчество много конкретно се вместваш в определението за примат.....спор няма
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                        Чак ся... Хем утре ще си пиеш кафето от черепа на Путин в офиса, хем се прибираш на първи... КАКВО ПУШИШ ТАМ???
                        да той чукча писател , не читател .

                        Ето какво съм написал:

                        "Купих си една и като се прибера, всяка сутрин колежката в офиса ще ми сервира кафето в нея"
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                          там съм от няколко дни и се прибирам след първи .....проблем ?
                          Чак ся... Хем утре ще си пиеш кафето от черепа на Путин в офиса, хем се прибираш на първи... КАКВО ПУШИШ ТАМ???

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                            Ма ти не ме разбра, не се оправдавам а конкретизирам .... сори ако те обижда ма това е истината .........
                            Ми конкретизирай си твоите постове, моите са ясни и достатъчно конкретни
                            Yeah

                            Коментар


                            • Ма ти не ме разбра, не се оправдавам а конкретизирам .... сори ако те обижда ма това е истината .........
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                                въпрос на гледна точка за мен примат е човек които плюе по всичко Българско и се гордее че не плаща данъци и осигуровки в БГ, пък същевременно се скъсва да ни поучава по нета как да живее и какво да харесваме......е ако си се познала .....така е .
                                Не ме учи какво е примат, неслучайно го отбелязах в първото си изречение по повод новата ти чаша. Ама тоя път ти се отчита, че правилно ме разбра. От първия намек взе да се оправдаваш ...
                                Yeah

                                Коментар

                                Working...
                                X