IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (2)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
    Информационния спецназ Пашка Морозов, с логистичната подкрепа на канди и сганта ева мамата на темата
    Както се казва, нищо лично, просто бизнес .....
    Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
      През май 2015г. в Русия производството на панталони (тук са включени данни за дълги панталони и за къси панталони) е намаляло 2,584 пъти спрямо май 2014г., тоест намаляло е с 61,3 %.
      През първите 5 месеца на 2015г. в Русия производството на панталони (тук са включени данни за дълги панталони и за къси панталони) е намаляло 2,667 пъти спрямо първите 5 месеца на 2014г., тоест намаляло е с 62,5 %.
      Руски медии съобщиха, че според представител на КамАЗ, през май 2015 г. КамАЗ е продал в Русия около 2 пъти по-малко товарни автомобили в сравнение с май 2014г., тоест спадът на продажбите е около 50 %.
      Руски медии съобщават, че според представител на КамАЗ, през първите 5 месеца на 2015г. КамАЗ е продал в Русия около 2,17 пъти по-малко товарни автомобили в сравнение с първите 5 месеца на 2014г., тоест спадът на продажбите е с около 54 %. Обяснете защо. http://www.metalinfo.ru/ru/news/79447
      Last edited by Ivan2015; 01.07.2015, 17:32.

      Коментар


      • Россия передаст Украине 20 военных кораблей после достижения мира в Донбассе

        Коментар


        • ОДК подписала договор на поставку двигателей для швейцарского космического челнока

          Коментар


          • Оффф, сори дрогаре... Съдии изпълнители са арестовали техниката на сстроежа на новия касмадрум заради дългове...

            Приставы арестовали за долги технику на стройке космодрома "Восточный"

            http://ria.ru/incidents/20150701/1106093087.html

            (обърнете Фнимание - РИА... )

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
              +1
              За какво искате да си гаворим, друзя? За руската изключителност, за историческата задача на Путлер, за неизбежното тържество на Третия Рим?

              Че това не е за тема "Русия", а за KLETA MAJKA ROSSIQ
              Last edited by Pavlik Morozov; 01.07.2015, 19:31.
              "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                Информационния спецназ Пашка Морозов, с логистичната подкрепа на канди и сганта ева мамата на темата
                +1
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                  Информационния спецназ Пашка Морозов, с логистичната подкрепа на канди и сганта ева мамата на темата
                  Кое не ти харесва - че пускам новини за Русия, включително на руски, и то от стабилни руски медии?

                  Путлер толкова е промил мозъците на путинославието, че вече всеки който не вие в истеричния хор на кремълската пропаганда се приема като Враг.
                  "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                    Лошо, дрогаре... дали след нощните волки няма да последват заграничните мурзилки... кинтите са на привършване...

                    «Ночные волки» остались без президентских грантов

                    А в 2014 году байкерам дали около 9 млн рублей на проведение международного фестиваля каскадеров и организацию новогодних елок

                    https://slon.ru/posts/53520
                    Няма страшно, че султан Путлер им в врътнал крачнето, те вече са любими питомци на принц Рамзан.

                    А и Хирурга винаги може да се върне към старото си аплоа, или да опита да се прехранва с честен труд за разнообразие

                    "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

                    Коментар


                    • Информационния спецназ Пашка Морозов, с логистичната подкрепа на канди и сганта ева мамата на темата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                        откъс от автобиографията на Жерар Депардийо

                        ".....Ако с Путин се "сдушихме" веднага щом се запознахме, то стана, защото и двамата сме могли да свършим като непрокопсаници. Мисля, че той веднага хареса у мен хулиганския ми нрав, това, че мога да пикая в самолет, да ударя с глава някой папарак или да ме намерят мъртвопиян на тротоара....."


                        Сега разбирате ли, защо и с бялата златка се харесват?
                        Жерардушка Депръденко, Микита Рюрикович, Жан Клодвандамов, Степан Сегалюгин и други прецъфтели бивши западни звезди добре познават наивната звездомания на диктаторите от третия свят и умело я кешират.

                        Това, че изповядващите анти-западничество сатрапи и техните свити не само пращат децата си да учат и живеят на запад, ползват западни технологии, возят се в западни коли, ядат западни деликатеси, почиват на запад, носят западни дрехи, а за капак и рекламират загниването на Запада като се снимат със залезлите му звезди, показва същността на сбърканата кремълска идеология - "не ме гледай какво правя, слушай какво те лъжа"
                        Last edited by Pavlik Morozov; 01.07.2015, 16:41.
                        "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

                        Коментар


                        • Лошо, дрогаре... дали след нощните волки няма да последват заграничните мурзилки... кинтите са на привършване...

                          «Ночные волки» остались без президентских грантов

                          А в 2014 году байкерам дали около 9 млн рублей на проведение международного фестиваля каскадеров и организацию новогодних елок

                          https://slon.ru/posts/53520

                          Коментар


                          • откъс от автобиографията на Жерар Депардийо

                            ".....Ако с Путин се "сдушихме" веднага щом се запознахме, то стана, защото и двамата сме могли да свършим като непрокопсаници. Мисля, че той веднага хареса у мен хулиганския ми нрав, това, че мога да пикая в самолет, да ударя с глава някой папарак или да ме намерят мъртвопиян на тротоара....."


                            Сега разбирате ли, защо и с бялата златка се харесват?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                              Руска медия съобщава, че от днес цените на жилищно-комуналните услуги в Москва, Русия се увеличават. Четете статията. http://www.gazeta.ru/social/2015/06/30/6861929.shtml
                              Ужас !
                              Горките хора !
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                                Днес руска медия публикува статия със заглавие "Образованието в някои висши учебни заведения в Русия е поскъпнало с почти 300 %". В статията дават пример с филологическия факултет на ДГУ в Русия, в който новата цена за обучението е 3,85 пъти по-висока от старата. Четете статията. http://www.gazeta.ru/science/news/20..._7333993.shtml
                                Руска медия съобщава, че от днес цените на жилищно-комуналните услуги в Москва, Русия се увеличават. Четете статията. http://www.gazeta.ru/social/2015/06/30/6861929.shtml

                                Коментар

                                Working...
                                X