IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще се освободи ли ЕС от американска окупация?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • По същия повод като темата за Русия- заключвам за неизвестно време.
    Причина: перманентен спам и заяждане.

    Коментар


    • В щата Арканзас всички класни стаи във всички училища ще бъдат оборудвани с паник бутони. Това е бъдещето което ни очаква в ЕС ако скоро не се освободим от хамериканската окупация! Краварите налагат собствената си ценностна система във всичките си колонии.

      Panic in the classroom: Arkansas to deploy emergency alert apps in all schools

      A program launched with a $1 million state contract will provide teachers, administrators, and staff in all Arkansas public schools with a “panic button” to quickly notify 911 of an emergency, whether it’s a fire or an active shooter situation.

      http://www.rt.com/usa/312225-arkansa...panic-buttons/
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
        Познаваме поведението ви...
        Един ник е баннат и ВЕДНАГА го сменя друг ...
        .......................
        Както е казал поета-комунис :

        Аз паднах - друг ще ме смени и толкоз.

        Какво тук значи някаква си личност?!
        ........................
        Нищо де, добре дошел все пак...
        Истина е, че все някак, човек трябва да се изхранва.
        Срамна работа няма.
        налЕ...
        Абе ей не се занимавайте с тея ботове, първо си губите времето и второ съвсем размиват темата, зарежете ги там игноре пишете си по същество и толкоз .......

        @Мастъре и за тебе се отнася остай ги там да потъват .....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God
          Моля? Познаваме ли се?
          Познаваме поведението ви...
          Един ник е баннат и ВЕДНАГА го сменя друг ...
          .......................
          Както е казал поета-комунис :

          Аз паднах - друг ще ме смени и толкоз.

          Какво тук значи някаква си личност?!
          ........................
          Нищо де, добре дошел все пак...
          Истина е, че все някак, човек трябва да се изхранва.
          Срамна работа няма.
          налЕ...
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God
            Моля? Познаваме ли се?
            Теб те познаваме. Ти нас, не!
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Кефя се, как по принцип неутралните модератори на инвесторчето, постепенно осъзнават, каква зомбирана напаст са НПОп... хаха
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God
                Ха ха хаааа!
                Българане, ти ли си ва ?
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Фърфорексе, разкажи как мукавяната армата и падащите като презрели круши рашистки самальоти ще освобождават европейците от окупация ... , че много са постни "бисери и вицове" днес
                  Yeah

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                    ама не ми се занимава с тъпотии на мене не ми плащат за тва ...
                    А ще може ли поне за което ви се плаща, да го правите някак по-интелектуално, не като в руслямистан ... че хората се възмущават ...

                    Закъсняваш ужасно, викаш такси. И това е един почти нормален ден, до момента, в който шофьорът идва по боксерки. По гащи, пичове. Га-щи.
                    Има и снимка, ама да не злоупотребявам с модераторското търпение
                    Yeah

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                      Не става...
                      На мен, игнор листа ми стана огромен...
                      Просто се регистрира нов ник за пет минути и готово ...
                      абе не бе да не спориш с тоя бот, нека си спами там за кво му отговаряш заеби ги там да мрат кво ти дреме кво пускат, аз чат пат се обадим тука щото кво да спорим с некой на който това му е работата да спами - ти му изкарваш заплатата така, а така и американците не правят, всеки трябва да си я изработи сам !!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от stabwound
                        Колчо Комуниста, в игнора си ми вече, другарю... Не ми се четат свинщини.

                        Ще си чакам доказателството от някой с главата си, за сега такъв тук в тази тема, окупационер... НЯМА.
                        Ясно...
                        Поредния ГОЛОВОДНИК...
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от stabwound
                          ...
                          А нещо съществено ???
                          Аргумент ???
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                            има и друг лек за тея глупаци, налагаш им тотален игнор все едно не съществуват и няма спор съответно никаква дискусия и няма да стигаме до пререкания по тоя начин тъкмо и Модераторите ше трият само тях .......(и ше им олекне от нас) Просто не водиш диалог с тея ботове и тва е - ко толкоз ......
                            да не ядосваме Холандеца тъкмо .....
                            Не става...
                            На мен, игнор листа ми стана огромен...
                            Просто се регистрира нов ник за пет минути и готово ...
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                              ВСЪЩНОСТ,


                              Има ли човек с главата си тук, който да е в състояние, да докаже съществуваща американска окупация над ЕС? НЕ!
                              Няма какво да "доказва" ОЧЕВИДНОТО ...
                              Когато, НЯМАШ собствена армия и НЯМАШ право на глас, а имаш бази с ЧУЖДИ военни на твоя територия, на които не можеш да каже НИЩО - ти, като държава НЯМАШ ПРАВО НА МНЕИЕ И ГЛАС..
                              ТИ, СИ ОКУПИРАН и ЗАВИСИШ на 100 от кефа и настроението на ЧУЖДЕНЕЦ.
                              А когато той си тръгне (рано или късно ще се случи), ЩЕ ВИДИШ, до какъв безпомощен хал си докаран... На държавно ниво.

                              Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                              СЪБИТИЕ ОТРАЗЕНО В МЕДИИТЕ,
                              СМРАД-а НЯМА КАКВО да отрази. Те са СОБСТВЕНОСТ на СЪЩИТЕ ТЕЗИ ЧУЖДЕНЦИ.
                              Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                              СЪБИТИЕ В УЧЕБНИЦИ,
                              Не бързай, скоро ще дадат на децата ни ПРАВИЛНИТЕ учебници. С ПРАВИЛНАТА, ДЕМОКРАТИЧНА история...
                              Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                              ПУБЛИКАЦИЯ НА УВАЖАВАН АВТОР,
                              Публикации да искаш. От све уважавани автори. ВСЕКИ ДЕН. Коя тематика ти убягва ? Икономическа ? Политическа ? ЧалгА ? Къде Риана се люби с Хамилтън ?
                              Ама ВСИЧКО ИМА БЕ !!!
                              Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                              НОВИНА, ИСТОРИЧЕСКИ ФАКТ???????
                              ВСИЧКО ИМА.
                              Нищо ново.
                              Просто НЕ ЖЕЛАЕШ да четеш и признаеш, това, което не ти харесва.
                              Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                              КЪДЕ СА ТИЯ НЕЩА, ДОКАЗВАЩИ ОКУПАЦИИТЕ ВИ???
                              Навсякъде около теб.
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Yeah

                                Коментар

                                Working...
                                X