IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
    Не си за стойностен разговор.
    Отдолу има предимно негативни мения за Путин.
    Говориш като оня ........ Хаирсъзов. Нали щеше да излизаш от темата? Айде, чакаме те след 10 минути с поредния ти малоумен ник. Пари трябва да се правят. И на БФБ и на НПО фронта.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
      Нещо не те разбрах, къф е тоя съзов??

      Кой къде ще бъде, на никого не му пука.

      няма ли да се дуеш, кво си ял вчера.

      защитаваш диктатор, не си на правилната страна май..

      Кой да пише в тези теми с неграмонти опоненти като теб. Никой, чао!
      Хващай пътя ......... !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
        Какво няма бе????

        Ти отдолу прочете ли колко храчки са отнесли създателите на този помиярски клип?
        Не си за стойностен разговор.
        Отдолу има предимно негативни мения за Путин.
        М.... . ш..... ..й.о!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
          Виж сега ХАИРСЪЗОВ. За РАЗЛИКА от тебе, аз не ВИСЯ нон - стоп в този форум, така че не ми говори точно ТИ за заработване и НПО тролове. Аз мога да изчезна за месец, два, но ТИ ще седиш тука и ще продължаваш да заработваш независимо с кой ник си в момента.

          И да. Всички в този форум много добре виждат и преценяват. Затова и повечето избягват да пишат в тези теми.
          Нещо не те разбрах, къф е тоя съзов??

          Кой къде ще бъде, на никого не му пука.

          няма ли да се дуеш, кво си ял вчера.

          защитаваш диктатор, не си на правилната страна май..

          Кой да пише в тези теми с неграмонти опоненти като теб. Никой, чао!
          М.... . ш..... ..й.о!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
            Хора. Спрете просто да пишете и троловете сами ще изпокапят. Повтарям ви го от цяла вечност, но никой не иска да ме чуе. Има ли смисъл да се води диалог с хора, които имат за цел единствено да изкарат някой цент с лъжи и да загубят времето на останалите събеседници?

            Тук някой трол попита защо защитаваме позициите на Русия. Отговора е защото не харесваме мародерите и убийците от ФАЩ и техните маши от ЕС. Толкова ли е трудно да се види кой и защо запали конфликта в Украйна? Толкова ли бързо забравиха някой хора кой раздаваше бисквити на Майдана? Или факта, че ФАЩ едва ли не си счупи краката да помага на ЕС да "приобщят" Украйна, след което една мърша в прав текст каза "Майната му на ЕС"? И всичко в името на демокрацията разбира се. И същите тези хора строят бази у нас, по подобие на окупирана Германия и ни тикат към война. КАК да не се изплюя върху отрепките, които защитават тази политика.

            Мога да говоря с часове, но няма смисъл. Тези теми и самият форум са осрани от шепа тролове, чиято единствена цел е да заработят нещо за деня. С тях диалог не може да се води. Затова и престанах да пиша нещо повече от тролинг или по някоя псувня. Те това е нивото вече...
            Прав си колега! Оставям троловете да си тролкат колкото си искат. Ама простотията и лъжата, особено от трибуната на НС ми идват в повече, та си го изливам във форума. Не че с нещо мога да повлияя на л..нарите.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
              Нищо подобно няма там, авторите са руснаци, интервюта има с граждани..
              Хайдебез манипулации.
              Какво няма бе????

              Ти отдолу прочете ли колко храчки са отнесли създателите на този помиярски клип?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                Щото ЛЪЖЕТЕ за парите бе!
                А дворците, вилите, яхтите и самолетите Путин ги има и ще ги има ДОКАТО е на власт. Такава е властта в една голяма и богата империя, като руската. Властниците имат всичко и затова НЕ ИМ ТРЯБВАТ ПАРИ!
                Мигар нашият властник няма самолети? Има. Еърбъс и Фалкон, да му возят селското отборче да си ритат мачлета тук-там. Мигар нашият властник не живее в дворец? И няма ли дворец за лятна почивка? А че Путин има стотици пъти повече от Бойко... ами това е съотношението между богатството на Русия и бедността на България.
                Имал яхти и вили.... Ами има. Дето викаше Калоянчев, Бог да го прости, ами отива ми да имам "Мерцедес" бе!.
                Ти да не искаш руският император да живее в колиба и да се вози на селска талига? А че в момента Императорът се нарича Президент, ами такова е времето. Преди се наричаше Генерален секретар, ама пак беше Император.
                То и американският Император се нарича Президент. Вярно че е само за по 4 години, ама то и руският не е вечен. Преди беше Брежнев, после трима други, после беше Елцин, сега е Путин, утре ще дойде друг.
                Само простотията и лъжите на троловете ще са вечни. Такава ни била съдбата българска.
                Май скланяш глава, за да не я сече сабята.

                Щом е нормално, да му купиш яхти и дворци, какво да говорим повече..

                Що не му превеждаш и пенсията си всеки месец?
                Нормално е, да има човечеца, сиромашийка е!!

                какви хора има само...
                М.... . ш..... ..й.о!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                  Троле Bones57, колко заработи днес?

                  Недей да обясняваш, кой е трол и кой не е, всеки сам си преценява!

                  Я коментирай дворците и яхтите, честно ли е това спрямо руския народ?
                  Виж сега ХАИРСЪЗОВ. За РАЗЛИКА от тебе, аз не ВИСЯ нон - стоп в този форум, така че не ми говори точно ТИ за заработване и НПО тролове. Аз мога да изчезна за месец, два, но ТИ ще седиш тука и ще продължаваш да заработваш независимо с кой ник си в момента.

                  И да. Всички в този форум много добре виждат и преценяват. Затова и повечето избягват да пишат в тези теми.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                    А ти прочете ли поне част от коментарите под този НПО шедьовър? Студио "Америка за свободна Русия" представя.....

                    "Суть фильма сводится к тому что власть плохая, отдайте власть американцам и будете спокойно жить рабами.
                    Интересно вот те люди которые делали этот фильм понимают что предают Россию по полной программе и мало того что предают а еще практически призывают к гражданской войне. На месте следственного комитета и фсб я бы заинтересовался этим "шедевром", а точнее его создателями."

                    А, чакай..... Това са платените тролове на Путята. Аз лично съм чувал, че Путята имал 100 трилона долара и всъщност строи тези дворци за да има къде да ги трупа.

                    Бахти и елементарната пропаганда. Ама какво и да очакваш от НПОП.

                    Нищо подобно няма там, авторите са руснаци, интервюта има с граждани..
                    Хайдебез манипулации.
                    М.... . ш..... ..й.о!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                      Какво се хващате за парите в брой?

                      Я вижте дворците и яхтите!

                      https://www.youtube.com/watch?v=JTNB5RzlILI

                      НАЛИЧНИ СА! ПОСТРОЕНИ С ДЪРЖАВНИ ПАРИ!!!!!

                      Коментирай тях, ВИЖДАТ СЕ, ЧЕ ГИ ИМА!

                      ЗАЩО ГИ ИМА?????????????
                      Щото ЛЪЖЕТЕ за парите бе!
                      А дворците, вилите, яхтите и самолетите Путин ги има и ще ги има ДОКАТО е на власт. Такава е властта в една голяма и богата империя, като руската. Властниците имат всичко и затова НЕ ИМ ТРЯБВАТ ПАРИ!
                      Мигар нашият властник няма самолети? Има. Еърбъс и Фалкон, да му возят селското отборче да си ритат мачлета тук-там. Мигар нашият властник не живее в дворец? И няма ли дворец за лятна почивка? А че Путин има стотици пъти повече от Бойко... ами това е съотношението между богатството на Русия и бедността на България.
                      Имал яхти и вили.... Ами има. Дето викаше Калоянчев, Бог да го прости, ами отива ми да имам "Мерцедес" бе!.
                      Ти да не искаш руският император да живее в колиба и да се вози на селска талига? А че в момента Императорът се нарича Президент, ами такова е времето. Преди се наричаше Генерален секретар, ама пак беше Император.
                      То и американският Император се нарича Президент. Вярно че е само за по 4 години, ама то и руският не е вечен. Преди беше Брежнев, после трима други, после беше Елцин, сега е Путин, утре ще дойде друг.
                      Само простотията и лъжите на троловете ще са вечни. Такава ни била съдбата българска.
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                        ХАЙДЕ, ВЕСЕЛЯКО, НАЛИ СИ СМЕЕШЕ ЕХИДНО... КАЖИ НЕЩО ЗА ФИЛМЧЕТО!
                        ИМА ЛИ ДВОРЦИ, НЯМА ЛИ?? ЗАЩО ГИ ИМА??
                        А ти прочете ли поне част от коментарите под този НПО шедьовър? Студио "Америка за свободна Русия" представя.....

                        "Суть фильма сводится к тому что власть плохая, отдайте власть американцам и будете спокойно жить рабами.
                        Интересно вот те люди которые делали этот фильм понимают что предают Россию по полной программе и мало того что предают а еще практически призывают к гражданской войне. На месте следственного комитета и фсб я бы заинтересовался этим "шедевром", а точнее его создателями."

                        А, чакай..... Това са платените тролове на Путята. Аз лично съм чувал, че Путята имал 100 трилона долара и всъщност строи тези дворци за да има къде да ги трупа.

                        Бахти и елементарната пропаганда. Ама какво и да очакваш от НПОП.

                        Коментар


                        • Троле Bones57, колко заработи днес?

                          Недей да обясняваш, кой е трол и кой не е, всеки сам си преценява!

                          Я коментирай дворците и яхтите, честно ли е това спрямо руския народ?
                          М.... . ш..... ..й.о!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Какво му е странното да говориш истината?
                            Някой достоверен източникизвадил ли е данни за милиардите на Путин? Само форумни тролове. Същите л..анари, които брояха милионите на Тодор Живков. Намериха ли нещо? Съдиха го защо разрешил на Калоянчев да си купи мерцедес!
                            Ами в повече ми идват вашите непрекъснати ЛЪЖИ! Като лъжата за дисертацията на Станишев. Ей тоя лясковаки готвач непрекъснато разправя някаква простотия на съветските униформи....
                            Ами заради вашите тролски лъжи народът ни се е изпростачил дотам, че да избере един завършен простак да го управлява! Не чу ли простакът как говореше вчера от трибуната на Народното събрания. Говори на вече бившия си министър на ТИ, все едно си говорят в кварталната кръчма.
                            ОПРОСТАЧИХА ни кръчмарските простаци, които постоянно ръсят лъжи по форуми, по телевизии и дори в Народното събрание.
                            Не се трае вече. Вашата простотия ми идва до шия!
                            Хора. Спрете просто да пишете и троловете сами ще изпокапят. Повтарям ви го от цяла вечност, но никой не иска да ме чуе. Има ли смисъл да се води диалог с хора, които имат за цел единствено да изкарат някой цент с лъжи и да загубят времето на останалите събеседници?

                            Тук някой трол попита защо защитаваме позициите на Русия. Отговора е защото не харесваме мародерите и убийците от ФАЩ и техните маши от ЕС. Толкова ли е трудно да се види кой и защо запали конфликта в Украйна? Толкова ли бързо забравиха някой хора кой раздаваше бисквити на Майдана? Или факта, че ФАЩ едва ли не си счупи краката да помага на ЕС да "приобщят" Украйна, след което една мърша в прав текст каза "Майната му на ЕС"? И всичко в името на демокрацията разбира се. И същите тези хора строят бази у нас, по подобие на окупирана Германия и ни тикат към война. КАК да не се изплюя върху отрепките, които защитават тази политика.

                            Мога да говоря с часове, но няма смисъл. Тези теми и самият форум са осрани от шепа тролове, чиято единствена цел е да заработят нещо за деня. С тях диалог не може да се води. Затова и престанах да пиша нещо повече от тролинг или по някоя псувня. Те това е нивото вече...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                              Е, иначе, какъв диктатор е, ако няма няколко градчета с дворци ...
                              несериозно някак се получава, съгласи се...
                              ...
                              ...
                              ХАЙДЕ, ВЕСЕЛЯКО, НАЛИ СИ СМЕЕШЕ ЕХИДНО... КАЖИ НЕЩО ЗА ФИЛМЧЕТО!
                              ИМА ЛИ ДВОРЦИ, НЯМА ЛИ?? ЗАЩО ГИ ИМА??
                              М.... . ш..... ..й.о!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                                Какво му е странното да говориш истината?
                                Някой достоверен източникизвадил ли е данни за милиардите на Путин? Само форумни тролове. Същите л..анари, които брояха милионите на Тодор Живков. Намериха ли нещо? Съдиха го защо разрешил на Калоянчев да си купи мерцедес!
                                Ами в повече ми идват вашите непрекъснати ЛЪЖИ! Като лъжата за дисертацията на Станишев. Ей тоя лясковаки готвач непрекъснато разправя някаква простотия на съветските униформи....
                                Ами заради вашите тролски лъжи народът ни се е изпростачил дотам, че да избере един завършен простак да го управлява! Не чу ли простакът как говореше вчера от трибуната на Народното събрания. Говори на вече бившия си министър на ТИ, все едно си говорят в кварталната кръчма.
                                ОПРОСТАЧИХА ни кръчмарските простаци, които постоянно ръсят лъжи по форуми, по телевизии и дори в Народното събрание.
                                Не се трае вече. Вашата простотия ми идва до шия!
                                Какво се хващате за парите в брой?

                                Я вижте дворците и яхтите!

                                https://www.youtube.com/watch?v=JTNB5RzlILI

                                НАЛИЧНИ СА! ПОСТРОЕНИ С ДЪРЖАВНИ ПАРИ!!!!!

                                Коментирай тях, ВИЖДАТ СЕ, ЧЕ ГИ ИМА!

                                ЗАЩО ГИ ИМА?????????????
                                М.... . ш..... ..й.о!

                                Коментар

                                Working...
                                X