IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
    Споко скоро ще излезе с важната информация че някои гараж за ремонт на шейни в Чукотка имал спад на с 20 % спрямо февруари 2014 г....
    Еи направо съм пророк , бота пак се включи
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • http://www.quote.rbc.ru/exchanges/de...ay?show=intra3
      Обяснете защо толкова бързо се качва броя на безработните хора в Русия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Rainman Разгледай мнение
        Обяснете защо през януари 2015г. добивът на природен газ в Русия спада с 9,5 % спрямо януари 2014г., а в същото време през януари и февруари 2015г. в САЩ рязко се увеличава спрямо съответните месеци на 2014г. добива на природен газ. През 2015г. се очаква Канада да добива с около 56-60 милиарда кубически метра газ повече, отколкото консумира, а през 2015г. се очаква САЩ да добива с около 40-50 милиарда кубически метра природен газ повече отколкото консумира. Тоест през 2015г. общо за Канада и САЩ добива ще бъде с около 96-110 милиарда кубически метра природен газ по-голям отколкото консумацията в тези държави. От тези 96-110 милиарда куб.м. газ излишък в Канада и САЩ през 2015г. само около 21-22 милиарда куб.м. природен газ се очаква да бъдат експортирани в Мексико. През следващите години се очаква още по-голям излишък на природен газ в Канада и САЩ. За сравнение България консумира годишно по-малко от 3 милиарда кубически метра природен газ.
        Целта на комо нягите е да ви излъжат и те пак ви излъгаха.
        През януари 2015г. в Русия производството на зърноприбиращи комбайни е намаляло спрямо януари 2014г. с 22,1 %.
        През януари 2015г. в Русия производството на трактори за селското и горското стопанство е намаляло спрямо януари 2014г. с 9,1 %.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
          Монеймакер, кво стана със сводките от пропадналия, руски валутен пазар ?
          Що не пишеш ВСЕКИ 30 мин ?
          Споко скоро ще излезе с важната информация че някои гараж за ремонт на шейни в Чукотка имал спад на с 20 % спрямо февруари 2014 г....
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Така си мисля...Ако РЦБ не купува долари, рублата ще стане 50 за долар, а това не е изгодно за износителите.....
            на няколко пъти РЦБ даде по голямо количество от долари отколкото предната седмица и на мен ми мина същата хипотеза....
            Нормално е да иска да повъзстанови валутните резерви...за времето когато руските войски ще влезат в Киев....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
              Да купува ?
              Така си мисля...Ако РЦБ не купува долари, рублата ще стане 50 за долар, а това не е изгодно за износителите.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Много е вероятно РЦБ да купува долари, за да крепи курса...
                Да купува ?
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                  Монеймакер, кво стана със сводките от пропадналия, руски валутен пазар ?
                  Що не пишеш ВСЕКИ 30 мин ?
                  Много е вероятно РЦБ да купува долари, за да крепи курса...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                    ...
                    Монеймакер, кво стана със сводките от пропадналия, руски валутен пазар ?
                    Що не пишеш ВСЕКИ 30 мин ?
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Все си мислех че онези 5 човека на полската бариера са немци а те били преоблечени руси...
                      Аушлуса пък Австрия отиде към русия а и Судетите пак те са виновни за Чехословакия... ,войната на Дучето срещу Етиопия ...беше пак с Русия а да не забравяме , нападението на Пърл харбърт..долни руснаци....
                      Долни или горни руснаци са нападнали Пърл ХърбърТ бре Монте!!!

                      Коментар


                      • Стамболов:
                        Немцов е събирал доказателства за руски парашутисти в Украйна за доклада „Путин и войната“
                        http://www.focus-news.net/news/2015/...ata-obzor.html

                        Да се добави към доклада и това:
                        Солдат разобличава лъжите на Кремъл
                        http://clubz.bg/15550-soldat_razobli...jite_na_kremyl

                        През октомври 2013 г. отбивал военната си служба като танкист в Бурятия, когато го прехвърлили в Ростов на Дон, Югозападна Русия. Началството говорело нещо за предстоящи маневри. Започнали дълги военни учения, офицери и по-старите войници обучавали “младите пушки” на точна стрелба.
                        На 8 февруари т. г. дошла заповед: “Вие сте войници, взимате снаряжението – раница и автомат и веднага по танковете!”
                        Войниците се досетили какво им предстои, след като заличили обозначителните знаци на танковете.

                        Първата цел на танковата колона бил Донецк. По радиото войниците станали свидетели на дискусия дали в Украйна има руска войска.
                        “Надвикваха се и всички отричаха, а ние вече бяхме там. Триста души само от Улан-Уде. Само към нашия банальон се числяха 31 танка”, разказва Доржи.
                        Той и другарите му по оръжие участвали в обкръжението на Дебалцево.
                        “Имахме заповед да стреляме, за да убиваме. Моят танк беше страхотен – Т-72В, който се използва предимно за нощни нападения”, разкрива раненият войник и се замисля, преди да продължи: “Естествено, че не се гордея с това, което вършех. Не можеш да си горд от убийства и разруха, които причиняваш." ...
                        Last edited by barbaron; 06.03.2015, 14:39.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                          Някой да има въпроси към Холандската прокуратура затова, кой е свалил Боинга? Някой? Нещо?
                          Кмета само това пита.

                          Кмете, къде си бре? Ела да питаш пак!
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Немцов е събирал доказателства за руски парашутисти в Украйна за доклада „Путин и войната“
                            http://www.focus-news.net/news/2015/...ata-obzor.html

                            Ден преди да бъде застрелян пред Кремъл, руският опозиционер Борис Немцов е написал бележка, в която говори за руски бойци в Украйна. „Няколко десантчици от Иваново се свързаха с мен. 17 от техните колеги са убити. Не са получили парите си. Засега обаче се страхуват да говорят“, гласи бележката, която Немцов е надраскал набързо, тъй като се е страхувал, че офисът му се подслушва. Бележката е написана, докато Немцов и неговата близка помощничка Олга Шорина са говорили за разследването, което той е провеждал за подкрепените от Москва сепаратисти в Източна Украйна. „Той не искаше да каже нищо на глас от предпазливост. Не искаше да го изрече, затова го написа, за да го прочета“, казва Шорина във връзка с бележката, чиято автентичност засега не е потвърдена.

                            Според нея Немцов е имал информация, че загиналите в Украйна руски войници са от базата в Иваново, на 300 километра североизточно от Москва, където е разположена 98-а въздушнодесантна дивизия. Тя обясни, че докато е провеждал проучването си за руското участие в украинската криза, Немцов е бил потърсен от близките на загиналите войници, които според него са били изпратени в Източна Украйна. Немцов се е опитвал да убеди роднините да проговорят пред обществеността. „Немцов поддържаше контакт с тях, но не знам по какъв начин. Нито веднъж не са се свързвали с мен“, казва Шорина.

                            Тя допълва, че освен тези контакти източниците, на които Немцов е разчитал за изготвянето на доклада, са били общодостъпни.

                            Шорина и друг приближен на Немцов - Иля Яшин, ще се опитат да запазят събраната информация и да публикуват доклада до около месец. Шорина допълва, че Немцов е успял да напише само съдържанието на доклада.

                            Опозиционерът дори е планирал пътуване до Иваново, за да разговаря с близките на загиналите в Украйна руски войници. Това твърди неговият съратник от партия „РПР-Парнас“ Иля Яшин. Той казва, че ден и половина преди убийството на Немцов двамата са разговаряли за доклада. „Той ми каза, че поддържа връзка с близките на убити руски войници и планира пътуване до Иваново, за да говори с тях“, посочва Яшин. „Каза ми, че съвсем скоро ще събере и ще подреди различни свидетелства и документи, които ще бъдат пряко доказателство за присъствието на руски войници на украинска територия и ще разобличат лъжите на президента Владимир Путин, че в Украйна няма руски военни“, допълва Яшин във връзка с подготвяния от Немцов доклад „Путин и войната“.

                            Въпреки обвиненията на Украйна и Запада Москва все още отрича да е изпращала войски и оръжия в Донбас и твърди, че ако там има руски бойци, те са доброволци.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от KATANA 4 APOCALYPtos HEAD Разгледай мнение
                              Нещата винаги са прости, сега става въпрос за обикновена глупост.
                              Абе много просто нещо, мен ако питаш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Все си мислех че онези 5 човека на полската бариера са немци а те били преоблечени руси...
                                Аушлуса пък Австрия отиде към русия а и Судетите пак те са виновни за Чехословакия... ,войната на Дучето срещу Етиопия ...беше пак с Русия а да не забравяме , нападението на Пърл харбърт..долни руснаци....
                                - Нали?

                                Коментар

                                Working...
                                X