IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Като гледам какви проблеми създадоха в арабския свят, що ли не си натискат парцалите. Ми тръгнаха и в Украйна да слагат ред.
    http://georgipiskov.blogspot.com

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      Повярвай ми, ако руснаците се държаха като световен полицай бих скачал срещу тях, но сега шаш/ световния полицай/ изкомандува ЕС да наложи санкции въпреки че те не са ефективни и няма да накривят шапката на руснаците
      Това е неправда, ако искаш кривда, а мен са ме учили че с неправдите човек трябва да се бори.
      Защо всички обичаха русия при елцин- ами каквото поискаха това им даваше на каквато сума искаха те.
      Обаче при путин не стана така както го бяха замислили, бензиностанцията иска да се плати.
      Вчера гледах едно филмче по тубата, 2015 се казва, освен всичко друго ми направи впечатление едно изказване на някакъв конструктор на подводници, каза , онзи ден приключихме работата по подводницата, не е излизала нито веднъж в морето, а сега са започнали да я режат за скраб, от 12 подводници, нарязали 6 и най интересното че шаш финансира рязането. Руснаците поискали да нарежат други обаче шаш казали, не от тези можете да изстреляте балистични ракети които да стигнат до нашата територия, затова тези искаме да нарежете. След подписването на някакво споразумение за намаляване обема на морските въоръжения, руснаците започват да ги намалят, а шаш не са съкратили дори един войник
      Така че, това е живота.Шаш използуват всяка една възможност да натиснат надолу някоя държава, включително Бг
      Как да ги харесваш такива
      САЩ са гадни, ясно е, но втори САЩ в лицето на Русия до двора ни е напълно излишно да има. Политиката на Путин не е полезна за никого, включително и за него. Не е това начина. Бг я натискат и определени руски кръгове и служби. Продажното характерче на нашенеца позволява на всякакви маймуни, да си прокарват интересите.
      М.... . ш..... ..й.о!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
        Говориш като оня ........ Хаирсъзов. Нали щеше да излизаш от темата? Айде, чакаме те след 10 минути с поредния ти малоумен ник. Пари трябва да се правят. И на БФБ и на НПО фронта.
        Защо "като" ?
        Хайрсъзов го баннаха май завинаги. После излезе с ник Марио Теран, ама пак го баннаха, не знам за колко време. Та може да е същия индивид, който страда от параноична русофобия.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
          ХАЙДЕ, ВЕСЕЛЯКО, НАЛИ СИ СМЕЕШЕ ЕХИДНО... КАЖИ НЕЩО ЗА ФИЛМЧЕТО!
          ИМА ЛИ ДВОРЦИ, НЯМА ЛИ?? ЗАЩО ГИ ИМА??
          Аз не си спомням бай тошо да си е взел резиденциите и дворците, виж яхтата я продадоха за няколко $ наскоро продадоха и една резиденция на бай тошо за 130 000лв и това доколкото си спомням около 2000квм. и хектари земя, ами че моя апартамент е горе долу колкото тази резиденция по пари, виж по застроена площ е друго

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
            Готов съм да се обзаложа примерно че до 31,08,2015 няма да спрат изплащането на пенсии в Русия.....
            Не е там проблема!
            Проблемът всъщност е,че САЩ няма на кого да прехвърлят Горещия Картоф по завладяването на света!Дори от уйкипедията може да разбереш какво се е случило с всеки който си помисли това.
            И сега като погледнеш фактите - ето какво се получава към момента:
            1)САЩ са изкуствено създадена държава(от Британската империя),която в деня X - примерно 1.01.1913 г. - е коронясана за Световен Жандарм.Обаче - ядец...През 1920 г. "случайно" Номиниран е друг,Германия.Изненада?!След кратки финансови еквилибристики Германия е неутрализирана завинаги през 1945г.
            2)Моделът на соца не сработва - умишлено,до голяма степен - след серия от медийни фалити.В крайна сметка топката е прехвърлена пак към Русия с уговорката между Нея и Запада,че следвашият след Елцин ще е абсолютно предвидим,за Запада разбира се.Но "Пияният" Борис Николаевич изненадва всички с избора си,поради факта,че:
            - един от бившите шефове на КГБ е никой,следователно ще бъде по-лесно свален или умъртвен - като Андропов.
            -ще бъде послушник на всички.
            Оказва се нито едното,нито другото! Единственият Проблем на Путин е,че през 2015 г.няма условия за годишен икономически растеж от 25-30%,както е било през Сталин от годините 1927-1935г.(Времената на Великата Депресия в Америка).
            Last edited by SPART; 12.03.2015, 13:34.
            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
              v_tin, markov, gigow

              Какво точво ви кара, да реагирате почти еднакво и защитно, когато някой участник публикува нещо за Русия и диктатора и?

              Какво точно ви обединява в защитата на диктатора на Русия?
              Негови служители ли сте, по ревностна подкрепа от негови служители оказвате?
              Дори неговите служители не се напъват така.
              Дори руснаците в Русия не се напъват така.
              Защо? Странно и необяснимо поведение за редови българи.
              Много ,много, много, много странно.
              Повярвай ми, ако руснаците се държаха като световен полицай бих скачал срещу тях, но сега шаш/ световния полицай/ изкомандува ЕС да наложи санкции въпреки че те не са ефективни и няма да накривят шапката на руснаците
              Това е неправда, ако искаш кривда, а мен са ме учили че с неправдите човек трябва да се бори.
              Защо всички обичаха русия при елцин- ами каквото поискаха това им даваше на каквато сума искаха те.
              Обаче при путин не стана така както го бяха замислили, бензиностанцията иска да се плати.
              Вчера гледах едно филмче по тубата, 2015 се казва, освен всичко друго ми направи впечатление едно изказване на някакъв конструктор на подводници, каза , онзи ден приключихме работата по подводницата, не е излизала нито веднъж в морето, а сега са започнали да я режат за скраб, от 12 подводници, нарязали 6 и най интересното че шаш финансира рязането. Руснаците поискали да нарежат други обаче шаш казали, не от тези можете да изстреляте балистични ракети които да стигнат до нашата територия, затова тези искаме да нарежете. След подписването на някакво споразумение за намаляване обема на морските въоръжения, руснаците започват да ги намалят, а шаш не са съкратили дори един войник
              Така че, това е живота.Шаш използуват всяка една възможност да натиснат надолу някоя държава, включително Бг
              Как да ги харесваш такива

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                Бе точно за "жужету" ВВС разправяше, че било имало лични 130млрд USD пък де да знам.
                Пирамид, какво стана с 40млрд на кадафито, доколкото знам все още не са ги върнали на либииците, нали от тях били откраднати, или шаш си финансират дълговете с тях

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Лятото ще им свършат пенциите в Раша - тогава ще стане веселко ( по мои сметки ).
                  Това ще е поредната ти несбъдната прогноза.....

                  Я дефинираи какво разбираш под лятото , и какво разбираш под свършване на пари.

                  Готов съм да се обзаложа примерно че до 31,08,2015 няма да спрат изплащането на пенсии в Русия......ти определи размера на залога.
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                    Влезнах само да ти кажа да не се разправяш с трола. Сам се убеждаваш, че диалог с подобни ..... е безсмислен. Ти му казваш едно, то си изпълнява целите от работния план и плещи пълни безсмислици за да разводнява темата.

                    САЩ и ЕС стожерите на мира и демокрацията по света, Русия лоша, лоша, лоша.....
                    НеНужник!
                    М.... . ш..... ..й.о!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                      Кат му гледам реитинга и повече ще изкара , това за теб проблем ли е ......щот на мен не ми пука
                      Нали знаеш, че по стара рушка традиция досега му правиха култ на Хаяско, а следващият после ще го плюе 20 години да се оправдава защо са бедни като църковни мишки в Раша?

                      Лятото ще им свършат пенциите в Раша - тогава ще стане веселко ( по мои сметки ).

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        Ми не знам нито единия нито другия да е крал. Не съм видял документи нито за единия нито за другия. Така че вероятно нито единия нито другия е крал до доказване на противното.
                        За тебе разбира се документи и доказателства не са необходими.....Русия е лоша, много лоша , всичко Руско е гадно, много гадно , президента на Русия които и да е той по дефолт е лош човек , по цял ден се чуди кого да убие, какво да открадне и коя държава да нападне.......
                        Влезнах само да ти кажа да не се разправяш с трола. Сам се убеждаваш, че диалог с подобни ..... е безсмислен. Ти му казваш едно, то си изпълнява целите от работния план и плещи пълни безсмислици за да разводнява темата.

                        САЩ и ЕС стожерите на мира и демокрацията по света, Русия лоша, лоша, лоша.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение

                          Кой ще го трае толкова време?
                          Кат му гледам реитинга и повече ще изкара , това за теб проблем ли е ......щот на мен не ми пука
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                            Аха, ясно. "Ставаш" за конструктивен диалог на тема "Русия", но само в раздел "Путин е моя идол". Не е моя раздел. Язък Марков, язък ти за всичкото.
                            Ми ти и изобщо на никакъв конструктивен диалог не ставаш
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Моркуфф ..,

                              ти на фитнес днес ще ходиш ли? ( белким си вдигнеш 2 пъти задника на лоста )
                              ------------------------------

                              В Брюксел ходят и с метро и с велосипеди на работа чиновниците, нищо че официалните им заплати са по-високи от тия на джуджето.

                              П.П. По колко пъти ви карат на ден да викате Хаяско Акбар, че да те прескачам направо
                              Споко всеки ден ходя и мога да дигна и твоя дирник и то не два пъти .....

                              То първо чиновник не е равно на президент бе умен. Вероятно и в Русия чиновници ходят на работа с градски транспорт.

                              Пък тезата че висшите длъжности на ЕС ходели с велосипеди , моеш си я навреш там дето слънце не огрява. Вземи излез от Лясковец , върви до Брюксел и виж как цялата еврокомисия и депутатчета ходят на стоп на работа
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                                Има само едно - Русия и ВСИЧКО (НЕЗАВИСИМО какво е) РУСКО (дори очеизвадното се отрича. По дифолт.

                                За мен, да кажеш, че руснаците са варвари и нямат култура, слага ТОЧКА на смислената комуникация с казалия тази ТЪПОТИЯ ), за нищо не става и ТРЯБВА ДА БЪДЕ ОЧЕРНЕНО.
                                И коя тази култура на рушнаците, дето още никой не я е видял?

                                Примерно от ерата Хаяско ( 2000 г. )?

                                Картина, песен, книга, филм?
                                --------------------------------------------

                                Сподели, белким се ограмотя малко

                                Коментар

                                Working...
                                X