IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    да видим какво ще се случи като нямат сертификати.

    Дефинирай какво е сертификати ? и пука ли им на китайците да правят ментета и ти ли ще ги спреш ?
    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Е, ти си икономист, а аз освен това и инженер.

      Сам си подчертаваш нещата, че това е продукция за вътрешен пазар, където контрол е свален до минимум.

      Опитай се да изнесеш тия чаркалъци в ЕС или УСА и да видим какво ще се случи като нямат сертификати.

      П.П. За Китай, Сев. Корея и сие е възможно да им пуснат лека квота.

      Не е зле да престанете с това най-най-най ..... в света.

      Буди само смях и съжаление.

      Пак се започна..

      1. Къде съм писал, че тези производства изнасят основна част от продукцията си?

      2. Какви КНРД/КНР, като в един от подчертаните цитати, е посочено, че част от комплектуващите идват баш от Китай и Южна Корея...

      3. За най-най-най, виж т. 1.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
        И не съм много съгласен, че е ишлеме, щото там практиката е да предоставяш всички, или значителна част от материалите за производство, а после да придобиеш продукта и да го продаваш, където си решил.

        В случая пишем за чужди компании, които имат заводи за производство и сбор в Русия, а продукцията е предназначена за вътрешен пазар.
        Е, ти си икономист, а аз освен това и инженер.

        Сам си подчертаваш нещата, че това е продукция за вътрешен пазар, където контрол е свален до минимум.

        Опитай се да изнесеш тия чаркалъци в ЕС или УСА и да видим какво ще се случи като нямат сертификати.

        П.П. За Китай, Сев. Корея и сие е възможно да им пуснат лека квота.

        Не е зле да престанете с това най-най-най ..... в света.

        Буди само смях и съжаление.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение

          И какво се оказва, че всички БГ открития са извършени на Запад. Няма нито едно на изток в последните 140 години.

          Отговори си сам защо е така, колега Фланкер
          Добре че сме българите да им оправим гена и науката и то повече от 140 години.1300 ми са върти като цифра.
          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Ишелеме са колега,

            вадил съм и брой патенти в цял свят и как стои експозицията по държави. Има интелектуална собственост, която за мурзилките е непонятна, че съществува.

            После това прелива при сертифицирането. И затова ги връщат обратно/непризнават, защото блядките нищо не са измислили досега.

            П.П. Оо .. забравих - Менделеев подредил една табличка и родните БГ матрьошки масово тръбят, че е "открил", намиращите се в нея хим. елементи.

            Ами не ги е открил той, само ги е подредил по един критерий.

            Безпросветието в БГ Империя за съжаление е потресеващо. Уж сериозни хора не спират да ръсят фростотия след фростотия, което е жалко.

            Така няма да се оправите

            Мне... Разбира се, за да не съм само несъгласен, ето нещо от линка:

            Завод в Калининград - "По объему производства телевизоров Rolsen Electronics сейчас входит в десятку крупнейших мировых производителей ТВ. В России компания Rolsen имеет собственные производственные мощности, - в Калининградской области. Заводы оснащены новейшими производственными линиями и на настоящий момент являются одними из наиболее современных предприятий по производству электроники в России."

            Калужка област - "Продукция завода уже экспортируется в такие страны, как Украина, Беларусь и Казахстан. На постройку завода понадобилось 3,5 миллиарда рублей. В данный момент только жидкокристалические матрицы и корпуса поставляются из Кореи или Китая. Сейчас на заводе запущены 12 производственных линий и несколько дополнительных. Этого достаточно для выпуска до 3 млн единиц продукции в год. "

            За десерт - "Рубин" от Воронеж - "Телевизионная техника под маркой Rubin http://www.rubin-tv.ru/ , в отличие от многих своих конкурентов, собирается по принципу полного производственного цикла."

            И не съм много съгласен, че е ишлеме, щото там практиката е да предоставяш всички, или значителна част от материалите за производство, а после да придобиеш продукта и да го продаваш, където си решил.

            В случая пишем за чужди компании, които имат заводи за производство и сбор в Русия, а продукцията е предназначена за вътрешен пазар.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
              Питаи китайците какво мислят по този казус
              И колко световни търг. марки можеш да ми изброиш в момента от Китай?

              П.П. Нека отгатна - колкото и рушки такива

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение

                Безпросветието в БГ Империя за съжаление е потресеващо. Уж сериозни хора не спират да ръсят фростотия след фростотия, което е жалко.
                Виж това е доказано, като се започне от самия БГ император на несъществуващата БГ империя.....
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • В същото време правите друга фростотия ( понеже бай Тошо ви беше промил мозъците, че Българите били втори по акъл в света, след евреите )

                  И какво се оказва, че всички БГ открития са извършени на Запад. Няма нито едно на изток в последните 140 години.

                  Отговори си сам защо е така, колега Фланкер

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Ишелеме са колега,

                    вадил съм и брой патенти в цял свят и как стои експозицията по държави. Има интелектуална собственост, която за мурзилките е непонятна, че съществува.

                    Питаи китайците какво мислят по този казус
                    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                      По данните от линка, май не е ишлеме...
                      Ишелеме са колега,

                      вадил съм и брой патенти в цял свят и как стои експозицията по държави. Има интелектуална собственост, която за мурзилките е непонятна, че съществува.

                      После това прелива при сертифицирането. И затова ги връщат обратно/непризнават, защото блядките нищо не са измислили досега.

                      П.П. Оо .. забравих - Менделеев подредил една табличка и родните БГ матрьошки масово тръбят, че е "открил", намиращите се в нея хим. елементи.

                      Ами не ги е открил той, само ги е подредил по един критерий.

                      Безпросветието в БГ Империя за съжаление е потресеващо. Уж сериозни хора не спират да ръсят фростотия след фростотия, което е жалко.

                      Така няма да се оправите
                      Last edited by marandi; 06.03.2015, 21:59.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                        По данните от линка, май не е ишлеме...
                        Ма какво значи ишлеме при производство на МПС..... в такава машина се влагат компоненти произведени от стотици проиводители и руски и чужди , завода е в Русия, труда е на Руснаци, данъци са плащат в Русия на финалния етап.
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                          Маранди, привет!

                          За не знам кой път - чети какво пиша, преди да го коментираш. Очевадно съм написал "производство", с ясната представа, че засягам тази тема, а не производителите, както и тяхната собственост или националност...
                          Тои разлика не прави между тези неща......пълен комедиант.

                          Имахме спор преди по темата МПС.....статистиката казва 2013 Русия е производител номер 2 на МПС ...тои обаче като магаре на мост се излага и упорито твърди че понеже повечето били чужди марки със заводи в Русия ...значи не можели да се броят за произведени в Русия. Положението с него е направо жалко.....специалист по всичко , на практика не разбираш от нищо...
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Ако за колегата Сините камъни е нормално да не знае как функционира и какви задачи изпълнява една Центр. баМка, то невежеството на Моркуфф-а по тази тема с такава специалност е потресаващо.
                            Боже ,боже ....пак фрапираща но за сметна на това крещяща некомпетентност.
                            Университета гугъл дето си го завършил явно не прощава.
                            Ти който ти твърдеше че щото на Украйна и давали заем от МВФ или САЩ им давали кредитни гаранции , значи Украйна стояла на кредитния пазар по стабилно от Русия.
                            По твоите комични разбирания разни кредитори които за са удавници като СБ, МВФ, ЕЦБ и т.н. били кредитен пазар ........вземи по добре мълчи , то не че има на къде повече да се изложиш де...
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Привет, Колега!

                              Пишете "ишлеме", а не производство. Така няма да се получават виртуални недоразумения кой какво имал предвид.

                              П.П. Апропо, бях ви пуснал бърз списък колко компании замръзяват и започват да затварят заводи в Раша.

                              Но модито ме изтри, понеже нейно усмотрение. Сега си търсете кои са, защото нямам намерение пак да блъскам и накрая някой да ме перва с бутон "делийт".

                              Да ви пише моди-то тия данни и статистики.

                              По данните от линка, май не е ишлеме...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                                Маранди, привет!

                                За не знам кой път - чети какво пиша, преди да го коментираш. Очевадно съм написал "производство", с ясната представа, че засягам тази тема, а не производителите, както и тяхната собственост или националност...
                                Привет, Колега!

                                Пишете "ишлеме", а не производство. Така няма да се получават виртуални недоразумения кой какво имал предвид.

                                П.П. Апропо, бях ви пуснал бърз списък колко компании замръзяват и започват да затварят заводи в Раша.

                                Но модито ме изтри, понеже нейно усмотрение. Сега си търсете кои са, защото нямам намерение пак да блъскам и накрая някой да ме перва с бутон "делийт".

                                Да ви пише моди-то тия данни и статистики.
                                Last edited by marandi; 06.03.2015, 21:09.

                                Коментар

                                Working...
                                X