IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • По твоята логика примерно в БГ произвежда ли се Сода.

    Щот нали Соди - Девня не е Българска собственост , според теб очевидно в БГ сода не се произвежда.

    п.п.

    То в БГ очевидно и нефт не се преработва щот нали Лукойл е чужда собственост ......
    Last edited by chronos; 07.03.2015, 09:46.
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      И на кого са тия заводи, бре? На Русия ли? Тя ли ги е строила? С нейни кинти? - хохо

      П.П. Аз ли не разбирам разликата между търг. марка и "производител" според тИбя? - хихи
      Да не разбираш .....очевидно.

      Продължавам да чакам отговор на следните въпроси:

      Автомобили на много марки се произвеждат в заводи в Русия :

      Това не носи ли данъци на Русия бе мозък ?

      Това не качва ли БВП на Русия бе остър ?

      Това не дава ли работа на Руснаци бе умен ?
      Last edited by chronos; 07.03.2015, 09:45.
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
        не можеш да направиш разлика между марка и държава производител.

        Ми естествено че след като заводите в които са произведени се намират в Русия , СЪОТВЕТНИТЕ АВТОМОБИЛИ СА ПРОИЗВЕДЕНИ В РУСИЯ

        Според теб автомобил с марка рено произведен в завод в Русия във франция ли е произведен бе......голем си палячото
        И на кого са тия заводи, бре? На Русия ли? Тя ли ги е строила? С нейни кинти? - хохо

        П.П. Аз ли не разбирам разликата между търг. марка и "производител" според тИбя? - хихи
        Last edited by chronos; 07.03.2015, 09:44.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Аха и тези автомобили за които спорим къде са произведени бе умнико ?

          В заводи в Русия ли бе ?

          Това не носи ли данъци на Русия бе?

          Това не качва ли БВП на Русия бе?

          Това не дава ли работа на Руснаци бе?

          Направо ти се чудя как от злоба на черното казваш бяло
          И още чакам отговор на горните си въпроси ?
          Last edited by chronos; 07.03.2015, 09:44.
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • не можеш да направиш разлика между марка и държава производител.

            Ми естествено че след като заводите в които са произведени се намират в Русия , СЪОТВЕТНИТЕ АВТОМОБИЛИ СА ПРОИЗВЕДЕНИ В РУСИЯ

            Според теб автомобил с марка рено произведен в завод в Русия във франция ли е произведен бе......голем си палячото
            Last edited by chronos; 07.03.2015, 09:44.
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
              Аха и тези автомобили за които спорим къде са произведени бе умнико ?

              В заводи в Русия ли бе ?

              Това не носи ли данъци на Русия бе?

              Това не качва ли БВП на Русия бе?

              Това не дава ли работа на Руснаци бе?

              Направо ти се чудя как от злоба на черното казваш бяло
              И полюциите, които ръсиш ги прави "рушки" автомобили ли, бря?

              Иди си искай кинтите в Свищов академия за виШу-ту ти казах.

              Много са те лъгали там

              П.П. Сещам се преди години експанзия беше и в Турция - там "произвеждаха" Тойота, Нисан, Фиат, Рено и т.н.

              Турците, въпреки че не блестят с кой знае какъв акъл, не посмяха да си препишат, че тия марки са "турски", за разлика от БГ матрьошките

              П.П.П. Последно Рено - руска или турска марка е?

              Благодаря предарително - хохохо
              Last edited by chronos; 07.03.2015, 09:43.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                И като ги има с каква марка са, бре - че ме изнерви вече?

                П.П. Сетих се, с марката на рушките автомобилни "производители" като WV, Renault, Pegeot, Audi и други типично "рушки" марки, които са 2-ри в Юръп по производство.
                Аха и тези автомобили за които спорим къде са произведени бе?

                В заводи в Русия ли бе ?

                Това не носи ли данъци на Русия бе?

                Това не качва ли БВП на Русия бе?

                Това не дава ли работа на Руснаци бе?

                Направо ти се чудя как от злоба на черното казваш бяло
                Last edited by chronos; 07.03.2015, 09:43.
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                  Нямаш умора от тъпизми.....та кои е твърдял че съм си купил Руски телевизор или че ги има по нашите вериги ? И кога изобщо е ставало дума за това освен в твоята си глава.

                  Има ги в Русия обаче, и за твои ужас , сами си произвеждат телевизорите.......
                  И като ги има с каква марка са, бре - че ме изнерви вече?

                  П.П. Сетих се, с марката на рушките автомобилни "производители" като WV, Renault, Pegeot, Audi и други типично "рушки" марки, които са 2-ри в Юръп по производство.

                  Бива да се правиш на семпъл, ама чак па толкоз. Всеки 5-ти автомобил в Юръп бил рушки, по твоята пача логика.

                  Питах дай ми рушка марка телевизор? Да се посмея, която е минала границата на ЕС за продажба?

                  Нали били в 10-ката по "производство" на телевизори в света ( според тях ) - всеки 20-ти телевизор в света трябва да е рушки!!!

                  Па, никой не ги е чувал досега - хаха
                  Last edited by marandi; 06.03.2015, 23:53.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Ами, върви в някоя БГ верига и си купи плазма произведена в Раша, бря.

                    Какво ми надуваш главата с фростотии.

                    П.П. После като те питат какъв ти е телевизора ще викаш, че е ЛДжи, а не че е рушки.
                    Нямаш умора от тъпизми.....та кои е твърдял че съм си купил Руски телевизор или че ги има по нашите вериги ? И кога изобщо е ставало дума за това освен в твоята си глава.

                    Има ги в Русия обаче, и за твои ужас , сами си произвеждат телевизорите.......
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                      Продължаваш да не четеш какво ти пиша, което е неразбираемо. Цитат от същия линк:

                      "Причем уменьшение импорта закрываем не столько за счет альтернативных стран-поставщиков, не за счет других, не подпадающих под антисанкции, а за счет увеличения собственного производства мяса птицы, свинины прежде всего. <..> Более 60% закрытия импорта за счет отечественных сельхозтоваропроизводителей, они в плановом режиме работали, пользуясь старой редакцией госпрограммы развития сельского хозяйства", - отметил Федоров.

                      Това отговаря на питането ти, надявам се...
                      Санкциите започнаха от юни и август ( контра-санкциите ).

                      Виж някой да ти обясни за колко време може да се развъди пилешко, свинско или говеждо месо. По памет - 1 година, 2 години, 3 години в различните категории.

                      П.П. Питай Пешо, той от енергетика не разбира, дано поне разбира от производство на месо и ще ти каже.

                      Няма как това да е вярно, което пише в статията. Просто е оправдание за дефицит на месо, който се е получил.
                      ---------------------------------------

                      Ако мислиш, че можеш за 6 месеца да подмениш толкова видове месо, направо заминавай за Раша - ще те позлатят
                      ---------------------------------------

                      Виж от информацията кое инфо аз чета - махнах твоето черничко ( пропаганда ) и ти сложих друго черничко, че не е възможно като технология да се случи.

                      Капиш?
                      Last edited by marandi; 06.03.2015, 23:37.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Как да няма дефицит като ти сам пускаш линкове преди малко, че са успели да ВЪЗСТАНОВЯТ месото на 60% от преди срива.

                        И с 33% на млечните продукти.

                        П.П. Да ти го преведа, понеже не си го разбрал явно. Те още не могат да достигнат нивата от преди санкциите, а още ги възстановяват.

                        Това дефицит ли е?

                        Продължаваш да не четеш какво ти пиша, което е неразбираемо. Цитат от същия линк:

                        "Причем уменьшение импорта закрываем не столько за счет альтернативных стран-поставщиков, не за счет других, не подпадающих под антисанкции, а за счет увеличения собственного производства мяса птицы, свинины прежде всего. <..> Более 60% закрытия импорта за счет отечественных сельхозтоваропроизводителей, они в плановом режиме работали, пользуясь старой редакцией госпрограммы развития сельского хозяйства", - отметил Федоров.

                        Това отговаря на питането ти, надявам се...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                          БМП, най-вероятно единици. Наскоро в руските сайтове имаше статия, че Чехия е договорила продажбата на 250 ремонтирани БМП-1 за Ирак, които се взимат от запаса на армията.

                          Разбира се, напълно свободен си да гледаш снимка на зачохлена БМП и да я наричаш танк...
                          Напълно съм съгласен с теб колега, че това не са танкове, но тъй като съм лаик при силуетното разпознаване, я наричам общо "военна техика". По ме вълнува маршрута - превоза през територията на толкова държави е свързано с куп разрешителни и затова предположих, че по вероятния маршрут е през адриатика, да не говорим че Турция има доста стрикни изисквания при преминаването през проливите . Затова ми се вижда доста странен подобен избор на маршрут.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                            Никъде не съм твърдял подобно нещо, очевадно става въпрос за два прости факта:

                            1. Дефицит на храни в Русия няма.

                            2. Да, няма, но това е съпроводено от по-високи цени, като част от причината са новите производства, които се изграждат и развиват в самата Русия.

                            Така, по-ясно ли се изразявам?
                            Как да няма дефицит като ти сам пускаш линкове преди малко, че са успели да ВЪЗСТАНОВЯТ месото на 60% от преди срива.

                            И с 33% на млечните продукти.

                            П.П. Да ти го преведа, понеже не си го разбрал явно. Те още не могат да достигнат нивата от преди санкциите, а още ги възстановяват.

                            Това дефицит ли е?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                              Първо - не бяха всички до един ....имаше си и чисто Рускки.....но това че принципно не четеш вече ни е добре известно !

                              Второ - Произведено в Русия какво значи бе умен ? Според мен и останалата нормална част от света ако завода производител е в Русия значи е произведено там.
                              Според теб, дори и да е произведено в Русия ако носи чужда марка значи не е ...... вероятно производителя му е от Марс.

                              Аи стига се излага че ти стана много напоследък
                              Ами, върви в някоя БГ верига и си купи плазма произведена в Раша, бря.

                              Какво ми надуваш главата с фростотии.

                              П.П. После като те питат какъв ти е телевизора ще викаш, че е ЛДжи, а не че е рушки.

                              Моркуфф с Моркуфф ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pepe Разгледай мнение
                                http://news.ibox.bg/news/id_770344070
                                Не знам дали има връзка с темата, ама ми се вижда много мъгляво обяснението на МО за преноса на тази техника по българска територия. Дори да приемем версията, че си е чисто частна сделка с крайна цел на доставката Ирак (или някъде в арабския свят), то пак има доста спорни моменти. Първо влекачите са с чешки номера, което почти гарантира че машините са натоварени в Чехия и ако е така, не трябва да си голям географ за да предположиш, че по прекия и евтин транспорт за арабския свят е през Чехия-Австрия-Словения-Адриатическо море и от там до съответното пристанище . Единственното разумно обяснение за тоя дълъг европейски тур до пристанище Бургас е крайната дистинация да е в акваторията на Черно море . Е, предполагам всеки може да си отговори кой в момента алармира че има нужда от оръжия и е готов да плаща (на кредит ) всяка цена за това. Така, че някой се подготвя за пролетна офанзива и трябва да очакваме скоро САЩ да излезнат с декларация и "неопровержими" доказателства за неспазване на примирието от "руска" страна

                                БМП, най-вероятно единици. Наскоро в руските сайтове имаше статия, че Чехия е договорила продажбата на 250 ремонтирани БМП-1 за Ирак, които се взимат от запаса на армията.

                                Разбира се, напълно свободен си да гледаш снимка на зачохлена БМП и да я наричаш танк...

                                Коментар

                                Working...
                                X