IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
    по добре отивай в Гугъла...
    Що бе, Хайрсъзов? Проблем ти е да отговориш на елементарен въпрос ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
      Да повторя ли въпроса?
      по добре отивай в Гугъла...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
        стар разузнавач е, как така не знаеш...
        Да повторя ли въпроса?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
          Коя техника ни е стара,дето я нямаме вече ли......или тази на Прибалтика,дето имат 10 танка общо.....
          Според немски източници и германската армия хич я няма в момента...
          поне са обективни, ако е така де...
          зависи кой аспект коментират, известно е, че не е многобройна, но останалото няма как, да не е на ниво...
          Last edited by Mario Teran; 07.03.2015, 20:21.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
            Коя Рапира?
            стар разузнавач е, как така не знаеш...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              оборона
              пеперуда тя доста стара, но пак вършеше работа
              ОК, прилагам долния си въпрос и за нея, а ти може да отговориш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                САЩ и Европейските развити страни, ние и бившите республики не се броим, защото колкото и да ни е стара техниката, тежестта и в алианса е нищожна.
                Коя техника ни е стара,дето я нямаме вече ли......или тази на Прибалтика,дето имат 10 танка общо.....
                Според немски източници и германската армия хич я няма в момента...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                  Кои по-точно?
                  оборона
                  пеперуда тя доста стара, но пак вършеше работа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                    а, ама ти ми обясняваш на мен, ама няма нужда...
                    на "Рапира" возил ли си се?
                    Коя Рапира?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                      Ахъ, само дето е в непрестанно развитие и модернизация, та последната версия има толкова общо с първата, колкото аз с Луната.

                      п.п. За разузнаване има специализирани самолети, вече ти обясних, че Е-3 има далеч по-различна функция.
                      а, ама ти ми обясняваш на мен, ама няма нужда...
                      на "Рапира" возил ли си се?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                        Като децата пред блока ще се надлъгваме за самолетчета ли?

                        А да си припомним , кога е създадена системата АУАКС, че вече не помня? Стар ли се води, не се ли води стар? За разузнаването данните няма да ги броим важат ли.

                        Ахъ, само дето е в непрестанно развитие и модернизация, та последната версия има толкова общо с първата, колкото аз с Луната.

                        п.п. За разузнаване има специализирани самолети, вече ти обясних, че Е-3 има далеч по-различна функция.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                          Аз пък мисля,е когато се говори за въоръжение и технологии трябва да се визира Америка а не НАТО.....То и ние сме в НАТО,ама нямаме един боеспособен самолет на кръст....или поне 10 да кажем.То и Прибалтийските са в НАТО ама и трите държави нямат и по един самолет....Като им гледах парада как дефилират с надувни лодки....

                          Инае доколкото съм ел Америка има по-голям флот от следващите я пет държави взети заедно...
                          САЩ и Европейските развити страни, ние и бившите республики не се броим, защото колкото и да ни е стара техниката, тежестта и в алианса е нищожна.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                            Може да пробваш с факти, но ако смяташ да я караш в стил АУКС-а е стар разузнавач, по-добре недей се излага!
                            Като децата пред блока ще се надлъгваме за самолетчета ли?

                            А да си припомним, кога е създадена системата АУАКС, че вече не помня? Стар ли се води, не се ли води стар? За разузнаването данните няма да ги броим важат ли.

                            Коментар


                            • Аз пък мисля,е когато се говори за въоръжение и технологии трябва да се визира Америка а не НАТО.....То и ние сме в НАТО,ама нямаме един боеспособен самолет на кръст....или поне 10 да кажем.То и Прибалтийските са в НАТО ама и трите държави нямат и по един самолет....Като им гледах парада как дефилират с надувни лодки....

                              Инае доколкото съм ел Америка има по-голям флот от следващите я пет държави взети заедно...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                                Може да пробваш с факти, но ако смяташ да я караш в стил АУКС-а е стар разузнавач, по-добре недей се излага!

                                Коментар

                                Working...
                                X