IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power network Разгледай мнение
    Ще видим кои е познал след няколко години.Вън подръжниците на евроантлантическите ценност като педофилия крадене убиване рекет инцест педерастия и военнолюбство от България Вън слугите им продажници българи срам за народа ни.Беззаконията са от 1989г.Няма нито един осъден кредитен милионер няма нито един осъден за окрадените и разрушени заводи селксо стопанство за убийствата по улиците всеки ден за продажбата на наркотици
    Мда, само дето си ми изброил "ценности" присъщи преди всичко на Руслямска държава...

    Я кажи, кой създаде кредитните мили(ци)онери?

    Е как този няКОЙ да ги съди след това?

    Скоро, много скоро, такива като теб - откровени престъпници ще си понасят съответната отговорност по НК... промяната витае във въздуха, още от провала на 11-то майския преврат през 2013 г. нещата вървят в една, да я наречем, неприятна за такива като теб посока... скоро, много скоро ще има ред и законност...
    Last edited by kandid; 09.03.2015, 12:32.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
      Не позна. За нещастие на предателите-рублофили България отново е част от европейското семейство и ще продължи да бъде такава.
      Вън Русия и руските измекяри от родината ми! Впрочем точно тези са виновниците за разграждането на държавата и от там за случващите се беззакония.
      Е има какво да се желае и такива като теб да влязат в затвора за ежедневните престъпления, които вършат, така както злобната лелка от Алфа, чието място за същите деяния, също е в затвора...
      Ще видим кои е познал след няколко години.Вън подръжниците на евроантлантическите ценност като педофилия крадене убиване рекет инцест педерастия и военнолюбство от България Вън слугите им продажници българи срам за народа ни.Беззаконията са от 1989г.Няма нито един осъден кредитен милионер няма нито един осъден за окрадените и разрушени заводи селксо стопанство за убийствата по улиците всеки ден за продажбата на наркотици

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
        И ако тук престъпниците са анонимници, то тази мъ*ша си е готова за прокурор....

        В своето авторско предаване с декор, напомнящ сутрешния блок на Канал 2001, час и половина госпожа Ташева води монолог с такъв патос, че всеки актьор от Шекспировия театър трябва да взема уроци от нея по сценично майсторство. И ако явните знаци за разстройство на личността като ехиден смях, придружен с реплики от типа на „аз съм искала да „бум-бум" Коритаров", странни подобия на вицове и обяснение как работи Фейсбук, може да бъде обяснен по медицински път, то за директната заплаха над суверенитета на България си е отговорна пред прокуратурата.

        http://www.webcafe.bg/id_2056551002_...tig5A.facebook
        Не знам какво ще каже прокуратурата за Ташева, пък и не ме засяга, но знам че вас, американолижещите дерьмократи ще ви осъдят идните поколения българи, ако има такива, защото дерьмократите за 25 години изгонихте 2,5 милиона българи и докарахте България до демографска катастрофа.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Пичове чух ,че в Украйна плащат 3000 долара на наемници да участват в мелето.
          Вместо да се каните тук един на друг,вървете там ще намерите поприще да приложите
          своите идеи на практика.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power network Разгледай мнение
            Такива демократи като тия във форума са истинските виновници за убийството на студентката във Велико Търново.Затова вън от ЕС и НАТО връщане на смъртното наказание и за такива куршум или бесило
            Не позна. За нещастие на предателите-рублофили България отново е част от европейското семейство и ще продължи да бъде такава.
            Вън Русия и руските измекяри от родината ми! Впрочем точно тези са виновниците за разграждането на държавата и от там за случващите се беззакония.
            Е има какво да се желае и такива като теб да влязат в затвора за ежедневните престъпления, които вършат, така както злобната лелка от Алфа, чието място за същите деяния, също е в затвора...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
              Работя в собствената си фирма, но все повече се отвращавам от хора като теб, замислям се, дали да не отида в чужбина.
              Можеш да ходиш където си искаш.Няма да има ревящи за тебе на терминал 1

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                То какво въобще ти е известно освен "долу чорбаджиите, дайте кашкавала им"??!
                Това са твои съчинения по картинка без чертеж.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                  И ако тук престъпниците са анонимници, то тази мъ*ша си е готова за прокурор....

                  В своето авторско предаване с декор, напомнящ сутрешния блок на Канал 2001, час и половина госпожа Ташева води монолог с такъв патос, че всеки актьор от Шекспировия театър трябва да взема уроци от нея по сценично майсторство. И ако явните знаци за разстройство на личността като ехиден смях, придружен с реплики от типа на „аз съм искала да „бум-бум" Коритаров", странни подобия на вицове и обяснение как работи Фейсбук, може да бъде обяснен по медицински път, то за директната заплаха над суверенитета на България си е отговорна пред прокуратурата.

                  http://www.webcafe.bg/id_2056551002_...tig5A.facebook
                  Само ти си мислиш че си анонимен.И много точно сам си определил какъв си

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                    И на мен, но не ме касае. За мен е важно, да намалеят особите, желаещи робство за България.
                    Ясно е, че тук в този сайт няма да те накажат за каквото и да било, най-много да провокираш поредния бан за мен. НЕ ЧЕ МИ ПУКА, ако ще толерират престъпно мислене на хора желаещи да възстановяват концлагерите като Белене, сам ще си отида.
                    Айде тия ги разправяй на друго място.Много добре са те обучили във Велико Търново.Но защо продаваш Родината си и си на заплата на Американското посолство.Концлагерите са необходимо нещо за да може криминални престъпници и национални предатели там да се превъзпитават.Такива демократи като тия във форума са истинските виновници за убийството на студентката във Велико Търново.Затова вън от ЕС и НАТО връщане на смъртното наказание и за такива куршум или бесило

                    Коментар


                    • И ако тук престъпниците са анонимници, то тази мъ*ша си е готова за прокурор....

                      В своето авторско предаване с декор, напомнящ сутрешния блок на Канал 2001, час и половина госпожа Ташева води монолог с такъв патос, че всеки актьор от Шекспировия театър трябва да взема уроци от нея по сценично майсторство. И ако явните знаци за разстройство на личността като ехиден смях, придружен с реплики от типа на „аз съм искала да „бум-бум" Коритаров", странни подобия на вицове и обяснение как работи Фейсбук, може да бъде обяснен по медицински път, то за директната заплаха над суверенитета на България си е отговорна пред прокуратурата.

                      http://www.webcafe.bg/id_2056551002_...tig5A.facebook
                      Last edited by Amsterdamm; 09.03.2015, 11:52.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                        Що се занимаваш с плиткоумни тролове...

                        Нали виждаш, как изпълняват новата директива на Исаков - повече простотия, повече дразнене...
                        Този е необикновен, до сега не е наказван тук, вади си изводите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                          Работя в собствената си фирма, но все повече се отвращавам от хора като теб, замислям се, дали да не отида в чужбина.
                          Що се занимаваш с плиткоумни тролове...

                          Нали виждаш, как изпълняват новата директива на Исаков - повече простотия, повече дразнене...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power network Разгледай мнение
                            Не ми е известно политически офицери на служба в американското посолство някога да са плащали данъци
                            То какво въобще ти е известно освен "долу чорбаджиите, дайте кашкавала им"??!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power network Разгледай мнение
                              Я кажи кога завърши политическия профил на Военното училище?И кога те взеха на работа в американското посолство
                              Работя в собствената си фирма, но все повече се отвращавам от хора като теб, замислям се, дали да не отида в чужбина.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power network Разгледай мнение
                                Не ми е известно политически офицери на служба в американското посолство някога да са плащали данъци
                                И на мен, но не ме касае. За мен е важно, да намалеят особите, желаещи робство за България.
                                Ясно е, че тук в този сайт няма да те накажат за каквото и да било, най-много да провокираш поредния бан за мен. НЕ ЧЕ МИ ПУКА, ако ще толерират престъпно мислене на хора желаещи да възстановяват концлагерите като Белене, сам ще си отида.
                                Last edited by Mario Teran; 09.03.2015, 10:24.

                                Коментар

                                Working...
                                X