IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
    http://www.dnevnik.bg/sviat/2015/03/...t_ruskiia_gaz/
    Порошенко: Освободихме се от руския газ

    "...Постигнахме това, за което украинците "говореха и мечтаеха 23 години", каза той и добави, че през 2015г. ще се купува т.нар. реверсивен газ от западните съседи от ЕС на цена 245 долара за 1000 куб. м...."


    Такаааа, разорената от руска агресия, Украйна ще купува газ по 250 безполезни зелени шуми за 1000 кубика, а "братска" БОлгария, по около 450-500, щото трябва братски да се подпомагат изпадналите в беда родни и рушки червени олигарси.
    Тя тая газ хич не е Руска

    А цената 450-500 е била по времената на нефта за 120 долара .....сега цената е много надоле, ма някои все пак трябва да прочете
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
      Не, вече няма смисъл да те чета.
      Ако за всяка дума сбъркана от теб, ще споря, как ще правя пари на БФБ и световните пазари?
      Приятен ден, Марков!
      То в случая спориш със себе си ....щото аз така и не разбрах какво искаш да ме убедиш.....аз казвам нещо, ти казваш че аз греша и твърдиш същото като мен
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
        хахаа

        абе човеко ти четеш ли какво пиша , аз пиша че не са един народ , ти ми отговаряш че греша и не са един народ ?
        Не, вече няма смисъл да те чета.
        Ако за всяка дума сбъркана от теб, ще споря, как ще правя пари на БФБ и световните пазари?
        Приятен ден, Марков!
        М.... . ш..... ..й.о!

        Коментар


        • ша го купи в съня си

          Коментар


          • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
            отново грешиш

            Мюсюлманите в Русия не са един народ.
            хахаа

            Абе човеко ти четеш ли какво пиша , аз пиша че не са един народ , ти ми отговаряш че греша и не са един народ
            ?
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
              http://www.dnevnik.bg/sviat/2015/03/...t_ruskiia_gaz/
              Порошенко: Освободихме се от руския газ

              "...Постигнахме това, за което украинците "говореха и мечтаеха 23 години", каза той и добави, че през 2015г. ще се купува т.нар. реверсивен газ от западните съседи от ЕС на цена 245 долара за 1000 куб. м...."


              Такаааа, разорената от руска агресия, Украйна ще купува газ по 250 безполезни зелени шуми за 1000 кубика, а "братска" БОлгария, по около 450-500, щото трябва братски да се подпомагат изпадналите в беда родни и рушки червени олигарси.
              и българските им израстъци.
              М.... . ш..... ..й.о!

              Коментар


              • http://www.dnevnik.bg/sviat/2015/03/...t_ruskiia_gaz/
                Порошенко: Освободихме се от руския газ

                "...Постигнахме това, за което украинците "говореха и мечтаеха 23 години", каза той и добави, че през 2015г. ще се купува т.нар. реверсивен газ от западните съседи от ЕС на цена 245 долара за 1000 куб. м...."


                Такаааа, разорената от руска агресия, Украйна ще купува газ по 250 безполезни зелени шуми за 1000 кубика, а "братска" БОлгария, по около 450-500, щото трябва братски да се подпомагат изпадналите в беда родни и рушки червени олигарси.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                  Кое точно съществува в русия ?

                  Че там мюсюлманите са един народ ли се мъчиш да ме убедиш...това очевидн оне е вярно.
                  отново грешиш

                  Мюсюлманите в Русия не са един народ.
                  М.... . ш..... ..й.о!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                    Нищо не искам да ти налагам, показах, че това което отрече, съществува.
                    Съществува и в Русия.
                    Кое точно съществува в русия ?

                    Че там мюсюлманите са един народ ли се мъчиш да ме убедиш...това очевидно не е вярно.
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                      Примера ти се отнася за бивша югославия и е изкуствено създаден за тамошни нужди.
                      Бивша югославия не е света и това не се е наложило в Световен мащаб...

                      Ти искаш да ми наложиш доктрината на ИД че всичките мюсюлмани са един народ и трябва да са в една държава ..но това не е приемливо за цивилизования свят
                      Нищо не искам да ти налагам, показах, че това което отрече, съществува.
                      Съществува и в Русия.
                      М.... . ш..... ..й.о!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от stabwound
                        Дадох ти пример за определението за мюсюлмани като етнос, което явно не виждаш добре, понеже се набута, като го отрече по инерция.
                        Примера ти се отнася за бивша югославия и е изкуствено създаден за тамошни нужди.
                        Бивша югославия не е света и това не се е наложило в Световен мащаб...

                        Ти искаш да ми наложиш доктрината на ИД че всичките мюсюлмани са един народ и трябва да са в една държава ..но това не е приемливо за цивилизования свят
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markov
                          Питах те с коя от трите точки на спора не си съгласен и искаш да ме обориш , отговор не получих освен нечленоразделно мучене по принцип че мразиш Русия.

                          Като ще пишеш нещо към мен прави го с факти и конкретно ......иначе се излагаш
                          Не съм длъжен да тълкувам точките ти в спора - показах кое определение тълкуваш грешно. Трол.
                          М.... . ш..... ..й.о!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                            Какво точно искаш да кажеш не те разбирам, мисля че и ти не се разбираш:

                            Спора беше по три направления:

                            - Че Русия нямат естествен прират , според готвача.

                            - След като му доказах че имат за 2013 и 2014 се мина на тезата се това са мюсюлмани а не руснаци и скоро Русия ще я превзелат мюслетата.
                            И това не е така - 90 % са християни , пак ви го доказах

                            - После минахте на етнически признак но и там ударихте на камък , етническите Руснаци са 80%
                            Кое точно не разбра и с кое точно не си съгласен ???
                            Не съм съгласен с повърхонстното пренебрегване на пълнотата на определенията на база единствено твоите знания.
                            Относно Русия - палитрата е доста по-широка, отколкото си представяш, отново в резултат от ограничени познания. Това е синднрома на всезнайкото. Принадлежиш му и по народност и по професия.
                            М.... . ш..... ..й.о!

                            Коментар


                            • Мюсюлмани (народ)
                              от Уикипедия, свободната енциклопедия
                              Емблема за пояснителна страница Тази статия е за народността в бивша Югославия. За вярващите в исляма вижте Мюсюлмани.
                              Мюсюлманите по народност (или мюсюлмански народ) е изкуствено въведено понятие за народност (етническа група) в Социалистическа Югославия за етно-религиозната общност на мюсюлманите, говорещи предимно сърбохърватски език.

                              четете колкото бавно искате..
                              М.... . ш..... ..й.о!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                                Аз за тази твоя грешка се хванах:
                                мосюлмани ...това НЕ Е НАРОДНОСТ , А РЕЛИГИЯ.

                                Не беше изказано точно, фактите допускат, че има и мюсюлмански етноси (народи), което ти изключи - това ти е грешката.
                                Какво точно искаш да кажеш не те разбирам, мисля че и ти не се разбираш:

                                Спора беше по три направления:

                                - Че Русия нямат естествен прират , според готвача.

                                - След като му доказах че имат за 2013 и 2014 се мина на тезата се това са мюсюлмани а не руснаци и скоро Русия ще я превзелат мюслетата.
                                И това не е така - 90 % са християни , пак ви го доказах

                                - После минахте на етнически признак но и там ударихте на камък , етническите Руснаци са 80%
                                Кое точно не разбра и с кое точно не си съгласен ???
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X