IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
    Така е, ама направо гео-политическо приложение да направим. "Инвестор", сложете си един бутон "I love RUSSIA" в менюто. Повече от половината посетители тук ще го държат натиснат постоянно.
    Не се притеснявай, и без бутон си натискат нещо, не може да си толкоз прехласнат по цицките на Путин и да седиш спокойно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
      Така е, ама направо гео-политическо приложение да направим. "Инвестор", сложете си един бутон "I love RUSSIA" в менюто. Повече от половината посетители тук ще го държат натиснат постоянно.
      В момента ви блокирваме - отвличанията за откуп в Синай ( Египет ).

      Накратко - ела, в Египет да гледаш пирамидите и бам после откуп по 25-40к евра.
      ---------------------------------------------------------

      Та, екип на Инвестор е нормално да подкрепя Руска кауза, защото са като в аквариум и нямат идея какво се случва по света.

      Още при Паисий - Историята на Българите им ръгат едно "Славяни" отпред. Защо не им ръгнаха едно "Хуни/Кимерийци/Траки" и так далее .....( пак щеше да звучи подобно - Трако-Българска История - Паисий.

      Всички оплюха Факи-то, но трябваше да оплюят мен - защото аз го казах това и мога много лесно да го докажа.
      --------------------------------------------------------

      Само, че за целта - първо някой трябва да прочете Историята на Паисий, а БГ матрьошките не обичат да четат.

      Те къпят на копи/паста - нормално - казали им 20 поста в тия и тия форуми и те ги гледат да ги изсипят.

      А, че става дума за Българи ....?

      Хох .....
      Last edited by marandi; 20.05.2014, 16:32.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
        Така е, ама направо гео-политическо приложение да направим. "Инвестор", сложете си един бутон "I love RUSSIA" в менюто. Повече от половината посетители тук ще го държат натиснат постоянно.
        Е и , дори и така да е. На теб какъв ти е проблема в случая ?

        Някои с нещо притеснява ли те ?
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
          А защо има тема за Украйна, с какво е по-значима от Сирия примерно? Или от Сомалия? Или от Корея, Китай, Тибет, Ботсуана, Венецуела, Конго?
          В тия държави няма БГ матрьошки.

          Иначе щяха да са актуални мей би

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
            Еми направи една тема за Сомалия, кой ти пречи. И за Венецуела, може даже да ги събереш в една, и без това са се засилили една към друга, където комунист мине, трева не никне, както знаем.
            Така е, ама направо гео-политическо приложение да направим. "Инвестор", сложете си един бутон "I love RUSSIA" в менюто. Повече от половината посетители тук ще го държат натиснат постоянно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
              Еми направи една тема за Сомалия, кой ти пречи. И за Венецуела, може даже да ги събереш в една, и без това са се засилили една към друга, където комунист мине, трева не никне, както знаем.
              Има пустини и пустини (едните пясъчни, другите снежни). Чувал съм , за една такава - Невада и викат. Ако направим аналогия с думите ти......Хм, не бях се замислял. Бати комунистите са тези в Щатите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Да, с подобни "българи" избягвам да имам общуване.

                П.П. Слава Богу - Историята ви казва друго и затова съм ви дал тайминг кога ще се оправите - след 20-30 години.

                Демек като пукнете

                Е хааа. Че и злобар
                А защо си мислиш (заблудено), че само възрастните не разсъждават (е , не всички) като теб????
                Доста си самоуверен! Дали има покритие, съдейки по грешните ти изводи?
                Уцелваш ли трендовете, или разчиташ не еврейска вътрешна информация?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                  А защо има тема за Украйна, с какво е по-значима от Сирия примерно? Или от Сомалия? Или от Корея, Китай, Тибет, Ботсуана, Венецуела, Конго?
                  Еми направи една тема за Сомалия, кой ти пречи. И за Венецуела, може даже да ги събереш в една, и без това са се засилили една към друга, където комунист мине, трева не никне, както знаем.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
                    , каза си го. Не пиши повече! Няма смисъл.
                    Да, с подобни "българи" избягвам да имам общуване.

                    П.П. Слава Богу - Историята ви казва друго и затова съм ви дал тайминг кога ще се оправите - след 20-30 години.


                    ------------------------------------------------------

                    Има 2 теории за създаването на Цивилизацията и предполагам ги знаеш кои са - за Еволюцията и Дарвин.

                    Кофти е, че БГ матрьошките не покривате нито една от тези теории - демек ултра-неграмотни сте.

                    Затова отричате, че днешна Украйна е България - дори и да го гледате като снимка.

                    Това е било с векове, а не родния "селинджър" да отрича очеизвадното, че говорим за БГ територия.
                    Last edited by Andi11; 20.05.2014, 16:16.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      С подобни "днешни" българи продажници - определено не съм Българин!

                      П.П. Хвани Минчо от село Нагъзване и си пишете колко е велика Русия и че без нея Слънцето не изгрява.

                      , каза си го. Не пиши повече! Няма смисъл.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
                        Не мен ме е срам а теб. Виж си обръщението . Не си ли българин?
                        С подобни "днешни" българи продажници - определено не съм Българин!

                        П.П. Хвани Минчо от село Нагъзване и си пишете колко е велика Русия и че без нея Слънцето не изгрява. Нищо, че Минчо не може да посочи Русия преди 300 години къде е била на картата.
                        Last edited by Andi11; 20.05.2014, 16:14.

                        Коментар


                        • А защо има тема за Украйна, с какво е по-значима от Сирия примерно? Или от Сомалия? Или от Корея, Китай, Тибет, Ботсуана, Венецуела, Конго?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            ....но отричаш, че е имало Българска Империя?

                            Срам ли те е?

                            П.П. България не започва при Кубрат - въпреки, че го отричате и то стои в името.

                            Стара = ( значи не е прясна )
                            Велика = ( баф' ма'а, че и велика била - не фроста като БГ матрьошка )
                            България.

                            Това е последния път, когато византийските хронисти ще ви нарекат така.

                            После почват да ви "пренаписват" хистори-то.
                            Не мен ме е срам а теб. Виж си обръщението . Не си ли българин?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Пак си объркал темата герберско платено агитаторче.
                              Понеже никой не ти обръща внимание на платените агитации в "Политика", ти се премести тука. Оди там да си прайш компания с русенската герберка. Таман вече си пасвате. Не я наричаш вече невеста на Трактора, като преди.
                              И пак чаршафи! На тебе на ред ли ти плащат за агитацията? Нали си щатен!
                              Аман от тролове. Един ми възхвалява Волжска България, която била истинската Украйна, друг ме агитира за изборите.
                              Това е тема за ВЪНШНА политика, по-специално за УКРАЙНА!
                              Нема управия братче.....страшна работа тук.

                              Ако искаш да напишеш нещо за положението в Украйна потъваш сред купишата спам по всякакви теми и поводи......
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
                                Не съм за Руска империя, но......Ако не ме лъже паметта ние (прабългарите, защото аз съм с черна коса , а ти сигурно си "рус") винаги сме се изтгляли (бягали) от нечие нашествие. Може би трябва да докажеш, че Кубрат не е бягал от друга една империя.
                                ....но отричаш, че е имало Българска Империя? ( на мястото на днешна Украйна и Русия )

                                Срам ли те е? ( че пише България )

                                П.П. България не започва при Кубрат - въпреки, че го отричате и то стои в името.

                                Стара = ( значи не е прясна )
                                Велика = ( баф' ма'а, че и велика била - не фроста като БГ матрьошка )
                                България.

                                Това е последния път, когато византийските хронисти ще ви нарекат така.

                                После почват да ви "пренаписват" хистори-то. Сега отиваш при гадните фанариоти и им се скарай, че са ви описали така.

                                Ма*а им ко*ъуте гръцки ( пардон Римска империя ) са били като са го писали.
                                Last edited by marandi; 20.05.2014, 15:56.

                                Коментар

                                Working...
                                X