IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Нали ти писах, че Украйна вече сключи споразумения със Словения и Австрия да си купува руски газ от тях, ама половин цена от тая дето им искат.
    Дааа, то и Австрия и Словения са прочути производители на газ. При това ще прокарат газопровод през Унгария или през Словакия до Украйна за да и доставят газ.

    Я да видим къде го пише това. Щото ти като си го казал, изобщо, ама изобщо не значи че е близо до истината.

    Та дай линк към сключеното със Словени и Австрия споразумение.
    Тралала!
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
      То затова казвам че на рушнаците не може да се вярва. Не е нормално най- еФтино да продават на далечни народи, а на " братска" България - с 30% по-скъпо. Че на всичкото отгоре навремето българи са построили значителна част от газопроводите им.
      Абе ако перифразирам една поговорка - най-много се пази от "братята" си, враговете си ги знаем.
      Руснаците какво са виновни, че разни из БГ ги имали за "братя", а па те не знаели?

      Виж, че матрьошките докато се опитаха пак да пробутат номера, че Украйна отклонява от доставките за ЕС - и Украйна каза директно - ей, ви достъп до цялата мрежа. Засичайте си кой лъже?

      П.П. Той Джуджи последен ще разбере, че Русия е изпаднала в рецесия. После още половин година ще отказва да приеме "новината".

      А, спад на приходна част в бюджет ти е една от характеристиките при такъв тип икономика.
      Last edited by marandi; 21.05.2014, 23:08.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Ти като си "госпожица" от Щатите, що не им кажеш на момчетата тук, че днес борсовата цена на газта в УСА поскъпна до "феноменалните 159$ на кубик.

        П.П. Друго си е в БГ да плащат по 450$ на кубик и да се хвалят с това какви са пичове, че Джуджи ги дере до кокъл.

        После се чудят защо Украйна отсвири Русия като се опита да им пробута същата цена.

        После чакай конкурентна икономика да има БГ и икон. ръст като те са я фалирали още преди да са произвели 1 пирон само от разходи за консумативи.

        Но тук ще ти обясняват 10 ник-а как газ има само в Русия и цената му е 450$, нищо че цяла Европа плаща под 300$ - само тук нямало как да стане да им купува газта Германия като им неудобно да си поискат читава цена.

        Меркел даже ще свали още цената, ако вземе по-голяма квота. Те - така .... ( навсякъде си гледат интереса ) - само родните са горди, че плащат в пъти.
        То затова казвам че на рушнаците не може да се вярва. Не е нормално най- еФтино да продават на далечни народи, а на " братска" България - с 30% по-скъпо. Че на всичкото отгоре навремето българи са построили значителна част от газопроводите им.
        Абе ако перифразирам една поговорка - най-много се пази от "братята" си, враговете си ги знаем.
        Абе както е казал Адам Михник, ако подадеш ръка на путю, после си преброй пръстите. Да не е дал фира некой.
        Last edited by Факушкa; 21.05.2014, 23:03.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
          Аз имам двойно гражданство
          Ти като си "госпожица" от Щатите, що не им кажеш на момчетата тук, че днес борсовата цена на газта в УСА поскъпна до "феноменалните 159$ на кубик.

          П.П. Друго си е в БГ да плащат по 450$ на кубик и да се хвалят с това какви са пичове, че Джуджи ги дере до кокъл.

          После се чудят защо Украйна отсвири Русия като се опита да им пробута същата цена.

          После чакай конкурентна икономика да има БГ и икон. ръст като те са я фалирали още преди да са произвели 1 пирон само от разходи за консумативи.

          Но тук ще ти обясняват 10 ник-а как газ има само в Русия и цената му е 450$, нищо че цяла Европа плаща под 300$ - само тук нямало как да стане, ако ги слушаш.

          Ей там, да хващат да им купува газта Германия като им неудобно да си поискат читава цена.

          Меркел даже ще свали още цената, ако вземе по-голяма квота. Те - така .... ( навсякъде си гледат интереса ) - само родните са горди, че плащат в пъти и се имат за тарикати.
          Last edited by marandi; 21.05.2014, 22:40.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
            Аз имам двойно гражданство
            То това с двойното гражданство вятър работа като живееш и плащаш данъци там.
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
              Факи без да го приемаш за заяждане. Доколкото знам ти си американски гражданин, би трябвало да те интересува къде е границата на държавата ти с Мексико и Канада а не да ни учиш къде да си прокарвам нашите граници като Европеици......

              Ето с това американците дразнят света , като все се месят дето не им е работа.
              Аз имам двойно гражданство

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                Абе твърди че е американски гражданин.

                От 5 години е американец и аз вече го намразих
                Говорете в женски род,защото Факи е дама.

                Коментар


                • Украйна предложи неограничен достъп на ЕС до газовата си мрежа

                  http://darikfinance.bg/novini/106873...EC%F0%E5%E6%E0
                  -------------------------------------------------------------------------

                  Нали ти писах, че Украйна вече сключи споразумения със Словения и Австрия да си купува руски газ от тях, ама половин цена от тая дето им искат.

                  Няма да им плащат. За какво да им плащат? Че оня искал авансово кинти напред ли и то на двойна цена?

                  Да си я държат газта - като могат да я купят същата от друго място.
                  --------------------------------------------

                  Само ти не разбра, че цяла Европа има обща газопреносна мрежа и флуид Х ( газ ) може да те тече както в едната посока - така и в другата.

                  Иначе нямаше да повтаряш нелепиците, че БГ нямало откъде да вземе газ.

                  От 50 държави само тук не можело, щото Партията така ви казала.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    Турчинов ако иска наистина конфликта да се уреди с тия ловни дружинки във въпросните области да помли жените им да си ги прибират. Цирка за час ще приключи.
                    Е това беше яко
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Факи си е българин но не знам защо много му се иска да е американски гражданин.
                      Абе твърди че е американски гражданин.

                      От 5 години е американец и аз вече го намразих
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Бе, не знам кой пише глупости.

                        Е, преди няколко часа излезе инфо-то, че Украйна направо дава пълен достъп до газо-преносната си мрежа на ЕС и ЕС да си следят дали ще ги захранват с количествата газ, които си плащат.

                        Че нали оня смахнатия като не знае какво да каже и като пие 2 водки и все хуква да върти крана да спирал газа за цяла Европа.

                        Демек - украйнците казаха ЕС да се оправя директно с Джуджи - те газ не щат и няма да плащат
                        Сега да се разберем плащат ли си украинците газта или не?Щото май не плащат

                        Коментар


                        • Protokol

                          Турчинов ако иска наистина конфликта да се уреди с тия ловни дружинки във въпросните области да помли жените им да си ги прибират. Цирка за час ще приключи.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                            Факи без да го приемаш за заяждане. Доколкото знам ти си американски гражданин, би трябвало да те интересува къде е границата на държавата ти с Мексико и Канада а не да ни учиш къде да си прокарвам нашите граници като Европеици......

                            Ето с това американците дразнят света , като все се месят дето не им е работа.
                            Факи си е българин но не знам защо много му се иска да е американски гражданин.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Маранди стига писа глупости бе човек.Това са вестникарски простотии.Ще си говорим през зимата при -30 по целзии кой от къде ще взема газ.Това че държавите имат газопроводи към съседите не означава че в тях ще има газ.Вземи се ограмоти все пак си инженер.Не става с вестници и уикипедия
                              Бе, не знам кой пише глупости.

                              Е, преди няколко часа излезе инфо-то, че Украйна направо дава пълен достъп до газо-преносната си мрежа на ЕС и ЕС да си следят дали ще ги захранват с количествата газ, които си плащат.

                              Че нали оня смахнатия като не знае какво да каже и като пие 2 водки и все хуква да върти крана да спирал газа за цяла Европа.

                              Демек - украйнците казаха ЕС да се оправя директно с Джуджи - те газ не щат и няма да плащат

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                                Европа свършва там, където почва раша
                                Ми тогава да си гледат търговийката и те така

                                Коментар

                                Working...
                                X