IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

    Ей, това турско синьото виждаш ли го? Дето минава през България. От там ще ни продадат газ.
    Да не мислиш, че ще ти докарат газ от източната си граница? И ще я транзитират 1600-2000 км само за тебе? Щото токова е разстоянието през цялата им територия до другите неруски газопроводи. Всезнайко уикипедиен!
    Вътрешна мрежа нямат ли Турция, бря? Или сега ще я градят?

    П.П. Ей, оня шефа на Българтрансгаз ти го е написал, че вече технически е възможно - остава да си подпишете договорите и газта няма да е руска.

    Включително през Румъния, ще имате румънска газ и директно се връзвате с Австрия.

    Тая "опорна" точка по-добре не я казвайте, че стана смешна
    Last edited by chronos; 24.05.2014, 10:49.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
      И на кого точно се плаща от пишещите тук , според мен всички драскачи тук са от по убеждение .....не вярвам някои да дава пари за тролене щото ще са пари хвърлени на вятъра....... обикновено разговорите към края си стават трагикомични та едва ли бяха повлияли на някого на мисленето .....
      Да бе да, по убеждение. То за това една камара народ пише само в теми за политика. Това в инвеститорски форум. То поне да бяха интересни тези теми ами те са пълна боза - чаршафи и долна пропаганда. Аз поне пиша в тези теми само като реша че ми се се заяжда с някого, така да се каже обществено приемлива форма на агресия. нито чета чаршафите, нито копи пейстнатите новини или пропагандни послания. Ако някой не казва лично мнение то не ме интересува.

      Нищо не пречи да се пробва това с плащането. В лошия случай постовете ще намалеят, но ще станат по качествени. В добрия случай инвестора ще почне да изкарва пари и от това. то всъщност нищо не пречи и директно да направят платени теми. Плаща си някой - прави си платена рекламна тема и като иска той да си пише в нея, като искат и другите да пишат. Даже съвсем спокойно може да си пише че е рекламна. И без това е пълно с теми от рода на "Какво мислите за..." Ми ок може и да си кажа какво мисля, ама хайде първо да си платиш за рекламата, а не да се циганиш за някакви жълти стинки и след това.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Ама много ти се иска а? Особено като фалира с всички позиции на къси руски активи... хаха.. Кво стана с късата рубла бе мушмуло? Как имаш изобщо лице да пишеш в тази тема?... хаха
        Аз мисля че ти казах че ги държа кратко - и от нея излязох на печалба.

        Не виждам какъв е проблема с плащането, левче на пост ако няма абонамент, Абонамент за по 10 екстра поста на ден 200 лева на месец, 20 екстра поста 300 лева, неограничено постове 500 лева. мисля че ще се върже за рекламния бюджет на Трол агенциите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          То ти пише каква е газта, бре Шапка.

          И от 3-те връзки с 3 различни държави никъде не пише, че ще е руска, а ти пише каква.

          Ама, БГ матрьошките сте писатели - не и читатели

          П.П. Тая опорна точка е забравете, че газ само от Русия може да си вкарате, ама ти знаеш повече от шефа на БългарияТрансГаз, с когото е интервюто, налЕ?
          Какво е писал някой платен манипулатор не ме засяга.
          Ние нали ще получим газ от Турция в точка на турско-българската граница. От къде получава Турция газ на нашата граница? От Русия естествено.
          Ето ти една карта на съществуващите газопроводи през България, да видиш.


          Ей, това турско синьото виждаш ли го? Дето минава през България. От там ще ни продадат газ.
          Да не мислиш, че ще ти докарат газ от източната си граница? И ще я транзитират 1600-2000 км само за тебе? Щото токова е разстоянието през цялата им територия до другите неруски газопроводи. Всезнайко уикипедиен!
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Що, мен не ме бърка ще си ограничавам в 5 - 6 поста. на мен никой не ми плаща да пиша постове

            Но все пак наистина е редно за реклама да се плаща. Дали тази реклама ще е от платени тролове или пък рпосто политическа пропаганда, този който я лансира трябва да си бърка в джоба. Иначе става малко кофти - използва на готово и безплатно форум за да печели, я пари, я просто политическо пространство.

            Тъй като е очевидно че все пак темата създава интерес, то нищо лошо който има интерес да си ограничи тезите до 5 поста - като безплатните статии в някой интернет издания. И за всичко отгоре да си плаща. Ако не иска да се знае че си плаща да влиза през няколко ника, но щом е едно IP да си плаща.
            И на кого точно се плаща от пишещите тук , според мен всички драскачи тук са от по убеждение .....не вярвам някои да дава пари за тролене щото ще са пари хвърлени на вятъра....... обикновено разговорите към края си стават трагикомични та едва ли бяха повлияли на някого на мисленето .....
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Що, мен не ме бърка ще си ограничавам в 5 - 6 поста. на мен никой не ми плаща да пиша постове
              Ама много ти се иска а? Особено като фалира с всички позиции на къси руски активи... хаха.. Кво стана с късата рубла бе? Как имаш изобщо лице да пишеш в тази тема?... хаха
              Last edited by chronos; 24.05.2014, 10:47.
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                Турция, както се знае НЕ ТРАНЗИТИРА газ. Тя ПРОДАВА газ. И тя ще ни продаде СЪЩАТА РУСКА ГАЗ ......
                И що си губиш времето?!

                За дрънкалниците всичко което не е изрично руско е хубаво,изгодно и демократично!

                Ето например за тях това е алтернативна и изгодна доставка, нищо че Гейдар Алиев беше дълги години шеф на КГБ за Азербайджан преди да стане генсек и по-късно президент.Синът му разбира се,е близък приятел на Подполковника и оттам насетне е ясно:

                Азербайджан готов поставлять в Болгарию природный газ

                10:12 16.04.2014


                До начала следующего года начнется строительство газовой перемычки между Болгарией и Грецией, по которой Азербайджан сможет поставлять в страну по 1 млрд. кубометров природного газа в год.
                Как сообщает NewsBG.ru, об этом говорилось на встрече премьер-министра Болгарии Пламена Орешарски и министра экономики и энергетики Драгомира Стойнева с министром энергетики Азербайджана Натигом Алиевым, который находится в Болгарии с официальным визитом.

                Министр Алиев заявил, что Азербайджан готов поставлять договоренное количество газа при наличии необходимых для этого условий, а также инвестировать в модернизацию газового хранилища в Чирен, в болгарские ТЭЦ, в заводы по производству удобрений и в развитие газовой инфраструктуры в стране.

                В течение двух недель эксперты двух стран подготовят проекты соглашений и договоров между Болгарией и Азербайджаном в области энергетике. По словам Алиева, к 2019 году Азербайджан будет поставлять в Европу и Турцию более 10 млрд. кубометров газа, но для этого необходимы инвестиции в размере 50 млрд. долларов.
                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                  Ква министърка на култура си сложили

                  Направо ми се иска да стана културен

                  18+

                  http://www.newrepublic.com/article/1...nister-culture
                  Хехехе...чак пък и за над +18 , доста пресилено

                  Иначе не виждам кои знае какъв проблем за снимки по бански ...... момето не е лошо но в лице е твърде издялано за моя вкус.....
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                    Че ти си първия дето ще трябва да си плащаш бе
                    Що, мен не ме бърка ще си ограничавам в 5 - 6 поста. на мен никой не ми плаща да пиша постове

                    Но все пак наистина е редно за реклама да се плаща. Дали тази реклама ще е от платени тролове или пък рпосто политическа пропаганда, този който я лансира трябва да си бърка в джоба. Иначе става малко кофти - използва на готово и безплатно форум за да печели, я пари, я просто политическо пространство.

                    Тъй като е очевидно че все пак темата създава интерес, то нищо лошо който има интерес да си ограничи тезите до 5 поста - като безплатните статии в някой интернет издания. И за всичко отгоре да си плаща. Ако не иска да се знае че си плаща да влиза през няколко ника, но щом е едно IP да си плаща.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      И от 3-те връзки с 3 различни държави никъде не пише, че ще е руска
                      Разбира се, че ще е руски. Какъв друг? Иначе ще ти сложат етикетче на каквато искаш, ако искаш може и марсианска да е... хаха
                      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                      Коментар


                      • Ква министърка на култура си сложили

                        Направо ми се иска да стана културен

                        18+

                        http://www.newrepublic.com/article/1...nister-culture

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Платения американски МАНИПУЛАТОР никога не се отказва от платените си манипулации. Доказваш го за пореден път.

                          От къде накъде твърдиш, че човека се РАДВА на новината бе?
                          Не виждаш ли какво е написал?

                          Това на радост ли ти прилича ? Манипулатор!
                          Барбито е неспасяем случай.....простено да му е
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Аз лично бих направил тази тема и темата политика и навсякъде където пак се появат тролове с ограничен брой мнения от едно IP на ден. Да кажем 5 или 6, който иска да вкарва повече мнения да си плаща.
                            Че ти си първия дето ще трябва да си плащаш бе
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron
                              Виждаме, че много се радваш на тази новина.
                              Чудна работа, нито терористите, нито фашистите са екзекутирали толкова лесно и бързо някои, да не говорим за всички заложници, като твоите приятели руснаци - "опълченци"
                              Платения американски МАНИПУЛАТОР никога не се отказва от платените си манипулации. Доказваш го за пореден път.

                              От къде накъде твърдиш, че човека се РАДВА на новината бе?
                              Не виждаш ли какво е написал?
                              А междувременно работата в Украйна се влошава още повече:
                              Това на радост ли ти прилича ? Манипулатор!
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Гледам московските тролове продължавате да заработвате надницата. Инвестора трябва да вземе да чарджва троловете. Като искат да правят реклама да си плащат - в края на краищата няма безплатен обяд.

                                Аз лично бих направил тази тема и темата политика и навсякъде където пак се появат тролове с ограничен брой мнения от едно IP на ден. Да кажем 5 или 6, който иска да вкарва повече мнения да си плаща.

                                Коментар

                                Working...
                                X