IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi

    П.П. Ами, след изборите кат' свършат кинтите за избори - ко шъ прайм? Шъ сменяме нико-вете
    По скоро казах че мисля да не гласувам.

    Относно никовете моя е бая по стар от твоя.....така че сменяй като искаш , аз от думите си не се крия
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Небо Славян - Алиса (by Gitarin.ru, аккорды, табы)
      https://www.youtube.com/watch?v=gfgUs1ljs24

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
        Аз мислех,че само ти си!!!
        Единственото което може да ме навие да пусна бюлетина , независимо че няма са влязат , е да направят по добър резултат от Реаниматорския блок
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Жена ми каза че категорично ще гласува за Атака и навива и мен.
          Аз за сега не поддавам и мисля да ходя за гъби....
          Аз мислех,че само ти си!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

            Кат казах избори... утре да не са объркате! Бюлетина с № 15 ей!
            Жена ми каза че категорично ще гласува за Атака и навива и мен.
            Аз за сега не поддавам и мисля да ходя за гъби....
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              В САЩ индианците все още нямат пълни избирателни права. Пет индиански гласа се броят за три. Който не верва, да потурси американската конституция. Тан си го пише. Демек индианецът е някъде по средата между уличен пес и негър.
              Хамериканската изключителност се аргументира със следното и това е идеологията за унищожаване на народите от жидо-масоните: 1. Природните богатства са общочовеческо наследство, което поставя под съмнение суверенитета на някой богати държави върху техните национални богатства; 2. Някой богати страни, които не са в състояние да се разпореждат ефективно с природните си богатства или темпа на усвояване не устройва "Човечеството". "Човечеството" има право да отнеме правото за разпореждане и да упражни ефективен контрол

              Путин сделал в Китае невозможное
              http://www.pravda.ru/world/asia/fare...1208516-gaz-0/

              Что предпримет Запад? Оружие у него готово. Они некоторое время назад начали развивать целое направление в международном праве о том, что якобы природные ресурсы — это "общее наследие человечества". То есть, ливийская или нигерийская нефть, бразильский кофе, какао из Кот-д'Ивуара, редкоземельные металлы из Китая или российский газ принадлежат не этим странам, а тем, кто назначил сам себя заправлять миром от имени "человечества". Это ставит под сомнение суверенитет развивающихся государств над их национальными богатствами.

              Теоретики новой концепции утверждают, что якобы "некоторые страны обладают большими природными богатствами, но эффективно распорядиться ими не могут", поэтому "человечество" (под которым эти замечательно бесстыжие неорасисты понимают себя самих) должно напрямую и "эффективно" контролировать природные ресурсы тех стран, которые сами, по их мнению, не в состоянии осваивать эти ресурсы, или темпы освоения ресурсов этими странами не устраивают "человечество". К чему эти теоретические построения приводят на практике, мы видим на трагическом опыте Украины, Сирии, Ливии, Югославии и других стран.

              Коментар


              • это только начало, мы будем продолжать освободительное движение до победы"



                http://itar-tass.com/mezhdunarodnaya-panorama/1212660

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                  Вероятно от по-малко то заробените от САЩ
                  В САЩ индианците все още нямат пълни избирателни права. Пет индиански гласа се броят за три. Който не верва, да потурси американската конституция. Тан си го пише. Демек индианецът е някъде по средата между уличен пес и негър.

                  Кат казах избори... утре да не са объркате! Бюлетина с № 15 ей!
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                    Той е специалиста в тая област, а пък аз няма да те питам за изтребените 100 млн. индианци...

                    Препоръчвам последното предаване на ВС, АП винаги е интересен

                    "Воскресный вечер" с Владимиром Соловьёвым. Специальный выпуск (23.05.2014) Александр Проханов
                    https://www.youtube.com/watch?v=PQHbHU2m-PI
                    100 млн? Че той целия свят по онуй време сигур е бил сто милки
                    Закъсвате с пропагандата ми се струва, я да се стегнете!

                    Коментар


                    • „Върви, народе възродени“
                      http://www.bulgarianhistory.org/%D0%...5%D0%BD%D0%B8/

                      „Върви, народе възродени“ е една от най-емблематичните български песни. Едва ли има човек, който, чувайки мелодията, да не си спомни за ученическите години и честванията на 24 май. Текстът е по стихотворението на Стоян Михайловски „Кирил и Методий“, което той написва през 1892 година в Русе. Главната заслуга за появата на известния химн обаче е на талантливия композитор Панайот Пипков. Именно той създава музиката, като историята разказва, че това е станало в Ловеч, в час по пеене – докато ученик от класа чете вдъхновено стихотворението „Кирил и Методий“, композиторът внезапно става и започва да пише нотите с тебешир върху черната дъска. Още не е ударил училищният звънец, за да обяви края на часа, когато мелодията е завършена и химнът, който и днес ни изпълва с гордост и самоуважение, е факт. Предлагаме ви да му се насладите още веднъж.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                        Що бе, ти не знаеш ли?
                        Той е специалиста в тая област, а пък аз няма да те питам за изтребените 100 млн. индианци...

                        Препоръчвам последното предаване на ВС, АП винаги е интересен

                        "Воскресный вечер" с Владимиром Соловьёвым. Специальный выпуск (23.05.2014) Александр Проханов
                        https://www.youtube.com/watch?v=PQHbHU2m-PI

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                          Макс, от колко части се състои раша?
                          Колко народи е заробила?
                          Вероятно от по-малко то заробените от САЩ
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                            Питай Едвин Сугарев
                            Що бе, ти не знаеш ли?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              Честит 24-ти Май - празника на славянската култура и писменост. Честит празник на всички родолюбиви и положително настроени българи.
                              Ами ние отрицателните йони ,кво да правим бе!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                                Макс, от колко части се състои раша?
                                Колко народи е заробила?
                                Питай Едвин Сугарев

                                Коментар

                                Working...
                                X