IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
    Не Дидко, в Украйна, чрез ПРЕВРАТ на власт е ПЛАТЕНА ОТ ЩАТИТЕ ХУНТА.
    Колкото и да повтаряш друго, ТОВА е истината...
    А прочетох наскоро в мрежата, че Пиндостан има готовност да защити Украйна от Беларус... 6-ти Хамерикански може да патрулира в Балтика...... Ти да видиш!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
      По-спокойно Колчо. Украйна има законна власт, която трябва да се справи с проблемите. Нито Русия, нито пък най-малко българските дървени философи имат право да се месят и да пречат на процеса на нормализиране. Замълчете вече, че е срамота
      Не Дидко, в Украйна, чрез ПРЕВРАТ на власт е ПЛАТЕНА ОТ ЩАТИТЕ ХУНТА.
      Колкото и да повтаряш друго, ТОВА е истината...

      Посещенията на самия Майдан от страна на всяквите там полски, евро, гей, саш и прочее политикани, като какво ги дефинираш ?
      Що дири там наланика на ЦРУ ?
      Чуждите военни, като какви са там ?
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
        По-спокойно Колчо. Украйна има законна власт, която трябва да се справи с проблемите. Нито Русия, нито пък най-малко българските дървени философи имат право да се месят и да пречат на процеса на нормализиране. Замълчете вече, че е срамота
        Ххаххахххаа......законна власт !

        Върви хапни малко опорни точки. Не си ти, когато не поемаш евро ценности.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Вчера чеченския батальон "Восток" пристигна в Донецката народна република. Предполагам Кадиров се е договорил с новата държава да им помага да се защитават от военизираните фашаги и наемниците от Блекуотър. Живота на про-американската хунта в Киев ще се усложни още повече.
          И КАЗАЦИТЕ, Мастъре и КАЗАЦИТЕ!

          Сещам се за легендарния Швейк, който се цитира, преразказвам: Графинята имаше три гърнета, от бронз, злато и сребро, но когато Казаците нахлуха в дома и, се н@ср@ на стълбището.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
            Този въпрос имат право да го задават украинците, ако намерят за добре. На теб каква ти е работата да задаваш този въпрос клети ми Бончо?
            Ми те го задават постоянно тоя въпрос, бедни ми Дидко. Жалко. Останах с впечатлението, че не си поддръжник на външната намеса.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
              Така ли ?

              Щом сегашната ситуация в Украйна, ти се вижда "новмализираща се", предполагам ще се разберете с традера, който смята, че на изборите нямало имало хора с автомати ...
              ....
              Що за народ ?
              Що за простотия ?
              По-спокойно Колчо. Украйна има законна власт, която трябва да се справи с проблемите. Нито Русия, нито пък най-малко българските дървени философи имат право да се месят и да пречат на процеса на нормализиране. Замълчете вече, че е срамота

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                След изборите в Украйна опорните точки на кремълската пропаганда се разбиха на пух и прах. Оказа се, че десен сектор и терористите в източна Украйна нямат никаква поддръжка от населението. Нямаме бандеровци, няма сепаратсити. Имаме една шепа бандити, едните местни другите поддържани от Русия с цел да се дестабилизира Украйна.
                Еваларка, за това че се сети за легитимността на Бесен сектор в Украйна...

                Ама можеш ли да ми обясниш следното: Защо споразумението от 21.02, подписано от президента Янукович и опозицията в лицето на Яценюк, Кличко и Тягнибок, КОЕТО споразумение беше гарантирано с подписите на външните министри на Германия, Франция и Полша не беше изпълнено, именно Бесен сектор извършиха преврата и направиха за смях европейските външни ведомства на Германия, Франция и Полша. Както се вика паянтови еврокитки

                Коментар


                • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                  ...
                  Сега когато нещата в Украйна тръгват към нормализиране вече няма какво да ломотите по адрес на властта и се почна пак с обидите, тоз платен, оня идиот. Аре усмирете се малко, нали сте цивилизовани и не приемате външна намеса в Украйна
                  Така ли ?

                  Щом сегашната ситуация в Украйна, ти се вижда "новмализираща се", предполагам ще се разберете с традера, който смята, че на изборите нямало имало хора с автомати ...
                  ....
                  Що за народ ?
                  Що за простотия ?
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                    Именно Дидко. Именно. Какво правеше тогава шефа на ЦРУ в Украйна преди няколко седмици?
                    Този въпрос имат право да го задават украинците, ако намерят за добре. На теб каква ти е работата да задаваш този въпрос клети ми Бончо?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                      Стига с тия оправдания с платените.... Има мислещи хора, които споделят лично мнение без пари

                      Аз лично съм против радиоточките, дето набиват от месеци за фашагите, хунтата и не знам какво. И да не са платени, не стават за слушане от нормален човек. Оборваш ги пункт по пункт (не е много трудно, предвид изначално куците им тези) и накрая те обявяват за платен трол и незнам какво

                      Сега когато нещата в Украйна тръгват към нормализиране вече няма какво да ломотите по адрес на властта и се почна пак с обидите, тоз платен, оня идиот. Аре усмирете се малко, нали сте цивилизовани и не приемате външна намеса в Украйна
                      Именно Дидко. Именно. Какво правеше тогава шефа на ЦРУ в Украйна преди няколко седмици?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца
                        Я, още един платен идиот ...
                        Пък се плодят бре ...
                        Стига с тия оправдания с платените.... Има мислещи хора, които споделят лично мнение без пари

                        Аз лично съм против радиоточките, дето набиват от месеци за фашагите, хунтата и не знам какво. И да не са платени, не стават за слушане от нормален човек. Оборваш ги пункт по пункт (не е много трудно, предвид изначално куците им тези) и накрая те обявяват за платен трол и незнам какво

                        Сега когато нещата в Украйна тръгват към нормализиране вече няма какво да ломотите по адрес на властта и се почна пак с обидите, тоз платен, оня идиот. Аре усмирете се малко, нали сте цивилизовани и не приемате външна намеса в Украйна

                        Коментар


                        • Е, ко' стана? Народа на Украйна ясно показа, че не поддържа фашагите от Майдана, пък местните тролове приемат "изборите" за победа и за поред път отварят шампанското и се тупат по гърбовете. Що така бре? Ми нали същия този народ ще им стопи лагерите в идните месеци, барабар с кукловодите и малкото останали им поддръжници.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                            Свърши се тя, мойто момче,
                            Прав си, Дидка. Забрави за държавата Украйна такава каквато беше преди хунтата в Киев да вземе властта. Да са мислили западните служби по-рано, когато помагаха на фашагите за преврата. Сега вече е късно. Дет се вика, мандалото лопна...
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              Кои избори? Тези от вчера в Западна Украйна или тези отпреди седмица в Източна Украйна?
                              Свърши се тя, мойто момче, след вчера такъв въпрос просто няма

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                                След изборите Украйна има законна власт, тяхна задача е да осигурят обществения ред.
                                Кои избори? Тези от вчера в Западна Украйна или тези отпреди седмица в Източна Украйна?
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X