IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колчо, защо се скри мойто момче?

    Държа да ми отговориш честно: кой според теб воюва срещу украинската армия в момента в Източна Украйна?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
      Не спорете с "Гаварит МАСКВА", защото ще трябва и да спите от време на време.
      Друго си е да смушаш " ГЛАСЪТ НА ВАШИНГТОН "....някак си е по-демократично ....
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
        Първо. Не са вече нито украинска армия, нито сили за сигурност. ТОВА са наемници от същите структури + чужди такива от Грейстоун / Блекуотър и хора от Десен сектор / подобните му фашизоидни организации.
        Понеже след изборите лъжата с фашистите лъсна, сега измислихте американски наемници. Пропагандата никога не спира. Радващото е, че хората са относително способни на самостоятелно мислене. Изборите в Украйна и България го доказват.
        Другата нагла лъжа е, че всеки който защитава териториалната цялост на Украйна от терористи и външна интервенция е платен американец, ционист, слуга на империализма и международния капитал. Все едно с някаква машина на времето се върнахме 50 години назад.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
          По-голямата част не са руска редовна армия а паравоенни формирования набрани обучени и финансирани от Русия, които в последствие се прехвърлят на Украинска територия. Типични диверсионни действия. Всеки път когато украинската армия настъпи срещу терористите Кремъл обещава мир, който не изпълнява с цел прегрупиране на силите си. В началната фаза на подривните действия Москва струпа войски на границата и заплашваше с окупация на независима Украйна.
          Всичко това се оправдаваше с нагли лъжи. Първата беше, че украинците били фашисти. На изборите десен сектор спечели под 1 процент от гласовете. Втората лъжа беше, че украинците в източна Украйна искали да се отцепват. Вижда се, че няма такова желание. Има група бандити, които тероризират местното население. Украинските власти се страхуват да прочистят региона и да освободят населението, което се държи като заложник, защото се страхуват от окупация от старана на Русия. След изборите в Украйна тази заплаха отпадна и е въпрос на време бандитите да бъдат прогонени.
          Сипеш лъжи, дори когато мълчиш.

          Значи паравоенните ги внасят на кило от Русия, пък наемниците на разните олигарси, хората на Грейстоун и Десен сектор са нещо супер демократично и полезно в случая?????

          Снощи същите не са спирали стрелбите над Донецк и Одеса. Кой е агресора в случая, платена мишко? КОЙ?

          На изборите Десен сектор спечели под 1 %, ЗАЩОТО народа ясно показа какво мисли за тях и че дните им са преброени. Затова и не спират постоянните провокации от тяхна страна, белким се разрасне конфликта. Ама Русия няма да влезе за да направи кефа на Запада и самите украинци ще набият на кол всички маймуни от Майдана.

          ИЗТОКА иска да се ОТЦЕПИ, защото не желае да влиза в НАТО мозък такъв. За разлика от нас, тези хора не лижат гъзове и не лапат евро ценности. Нито пък желаят да живеят и да бъдат управлявани от продажни фашисти.

          Коментар


          • Не спорете с "Гаварит МАСКВА", защото ще трябва и да спите от време на време.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
              Ще отмина личните нападки. Да речем, че съм тъп. Във всеки случай не съм платен (тук), иначе си се боря за залъка

              Хайда сега пък ти да ни кажеш, като един компетентен ерудит - според теб кой воюва срещу украинските сили за сигурност в момента?
              Първо. Не са вече нито украинска армия, нито сили за сигурност. ТОВА са наемници от същите структури + чужди такива от Грейстоун / Блекуотър и хора от Десен сектор / подобните му фашизоидни организации.

              Второ. ВОЮВАТ срещу всичко, които не искат да са част от НАТО, да им забраняват да говорят на руски и да живеят във управлявана от фашисти държава.

              Кажи какво още не ти е ясно, Дидко?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                +1
                Изключително трезва и неутрална преценка.
                Хубаво е да има хора, който са с главата си.
                Категорично.

                Но нека дадем възможност и на най-умния в темата - Колчо, да си изкаже мнението все пак Нека се чуе и другата гледна точка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                  По-голямата част не са руска редовна армия а паравоенни формирования набрани обучени и финансирани от Русия, които в последствие се прехвърлят на Украинска територия. Типични диверсионни действия. Всеки път когато украинската армия настъпи срещу терористите Кремъл обещава мир, който не изпълнява с цел прегрупиране на силите си. В началната фаза на подривните действия Москва струпа войски на границата и заплашваше с окупация на независима Украйна.
                  Всичко това се оправдаваше с нагли лъжи. Първата беше, че украинците били фашисти. На изборите десен сектор спечели под 1 процент от гласовете. Втората лъжа беше, че украинците в източна Украйна искали да се отцепват. Вижда се, че няма такова желание. Има група бандити, които тероризират местното население. Украинските власти се страхуват да прочистят региона и да освободят населението, което се държи като заложник, защото се страхуват от окупация от старана на Русия. След изборите в Украйна тази заплаха отпадна и е въпрос на време бандитите да бъдат прогонени.
                  +1
                  Изключително трезва и неутрална преценка.
                  Хубаво е да има хора, който са с главата си.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                    Аха.
                    Един вид, в момента на територията на Украйна воюват руската и украинската армии ?
                    Така ли ?
                    По-голямата част не са руска редовна армия а паравоенни формирования набрани обучени и финансирани от Русия, които в последствие се прехвърлят на Украинска територия. Типични диверсионни действия. Всеки път когато украинската армия настъпи срещу терористите Кремъл обещава мир, който не изпълнява с цел прегрупиране на силите си. В началната фаза на подривните действия Москва струпа войски на границата и заплашваше с окупация на независима Украйна.
                    Всичко това се оправдаваше с нагли лъжи. Първата беше, че украинците били фашисти. На изборите десен сектор спечели под 1 процент от гласовете. Втората лъжа беше, че украинците в източна Украйна искали да се отцепват. Вижда се, че няма такова желание. Има група бандити, които тероризират местното население. Украинските власти се страхуват да прочистят региона и да освободят населението, което се държи като заложник, защото се страхуват от окупация от старана на Русия. След изборите в Украйна тази заплаха отпадна и е въпрос на време бандитите да бъдат прогонени.

                    Коментар


                    • Ще отмина личните нападки. Да речем, че съм тъп. Във всеки случай не съм платен (тук), иначе си се боря за залъка

                      Хайда сега пък ти да ни кажеш, като един компетентен ерудит - според теб кой воюва срещу украинските сили за сигурност в момента?

                      Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                      Кое, бре душко да се получи ?
                      Единствената причина, въобще да обръщам внимание на полюциите ти, е ИСТИНАТА.
                      Имаш си цел, плещиш си едно и също... (байдауей, не ми отговори на въпроса)
                      Аз смятам, че целенасочено ЛЪЖЕШ. Защо, нямам представа.
                      Вариантите, за мен са два.
                      или си откровено ТЪП, или като клетия Стамболов, се бориш за насъщния залък..
                      и в двата случая, будиш единствено съжаление...
                      ...
                      ...
                      Украинската армия, в момента изпълнява заповеди.
                      Тези заповеди са СРЕЩУ народа ( не признаващ "властта" на ХУНТАТА ), живеещ в конкретната област...
                      Това, рано или късно ще се обърне срещу ПРЕСТЪПНИКА издал тази заповед...
                      Това, с необозначените, вече се поизтърка...
                      Не мислиш ли ? Не, НЕ мислиш.
                      АКО бяха руски военни (както бе в Крим, където хохлите не посмяха да гръмнат, дори веднъж.. предполагам, дори и ти знаеш защо...), до сега, всичко да е свършило..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                        Не се напъвай Колчо, няма да се получи

                        В момента украинските сили за сигурност изпълняват дълга към народа си.

                        Ако някой необозначен завземе летището в Горна Оряховица, ще очаквам нашите сили да сторят същото.

                        Интересно ми е според теб кой воюва срещу редовната украинска армия в момента?
                        Кое, бре душко да се получи ?
                        Единствената причина, въобще да обръщам внимание на полюциите ти, е ИСТИНАТА.
                        Имаш си цел, плещиш си едно и също... (байдауей, не ми отговори на въпроса)
                        Аз смятам, че целенасочено ЛЪЖЕШ. Защо, нямам представа.
                        Вариантите, за мен са два.
                        или си откровено ТЪП, или като клетия Стамболов, се бориш за насъщния залък..
                        и в двата случая, будиш единствено съжаление...
                        ...
                        ...
                        Украинската армия, в момента изпълнява заповеди.
                        Тези заповеди са СРЕЩУ народа ( не признаващ "властта" на ХУНТАТА ), живеещ в конкретната област...
                        Това, рано или късно ще се обърне срещу ПРЕСТЪПНИКА издал тази заповед...
                        Това, с необозначените, вече се поизтърка...
                        Не мислиш ли ? Не, НЕ мислиш.
                        АКО бяха руски военни (както бе в Крим, където хохлите не посмяха да гръмнат, дори веднъж.. предполагам, дори и ти знаеш защо...), до сега, всичко да е свършило..
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                          И сега ти ще ме убеждаваш, че това са обикновени украински миньори от Донбас
                          А защо ти ме убеждаваш, че фашагите на Киевската хунта и наемниците от Грейстоун нарекли себе си "национална гвардия" са украинската армия? Естестевено, каквото повикало такова се обадило...

                          Киевската хунта и хамериканските и господари бяха предупредени да не изпращат въоръжени сили срещу мирнопротестиращото украинско население в Югоизточна Украйна!!! И сега, олеле мале... Ко тана?!... Тана щот не слушате, кво ви се говори!
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                            Аха.
                            Един вид, в момента на територията на Украйна воюват руската и украинската армии ?
                            Така ли ?
                            Не се напъвай Колчо, няма да се получи

                            В момента украинските сили за сигурност изпълняват дълга към народа си.

                            Ако някой необозначен завземе летището в Горна Оряховица, ще очаквам нашите сили да сторят същото.

                            Интересно ми е според теб кой воюва срещу редовната украинска армия в момента?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                              ....
                              Аха.
                              Един вид, в момента на територията на Украйна воюват руската и украинската армии ?
                              Така ли ?
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                                Така ли ?
                                Руснаците са превзели целия югоизток на Украйна, окупирали са местното население по затворите, а сега храбрата украинска амрия ги громи ?
                                Това ли става според теб ???
                                Определено не съм привърженик на Янукович.
                                Как би ми викал, ми абсолютно все тая.
                                Кво се прайш на ударен - обикновените украинци ясно казват, че цялата ситуация се създава и поддържа от руски диверсионни групи (наричат ги с китното име диверсанти).

                                Не е нужно да си експерт, за да видиш например, че окупаторите на летището са професионални военни снаряжени отлично, наричащи себе си с имена на руски бойни части и т.н. Вчера твоите приятели тук с плам ни обясняваха как руснаци прииждат да трепят фашаги в Източна Украйна, как разформировани части на руската армия в Чечня се бият срещу Блекуотър в Донбас и прочие и прочие...

                                И сега ти ще ме убеждаваш, че това са обикновени украински миньори от Донбас, нарамили намерени на улицата АК и РПГ и обстрелващи със сложни техники летящи и наземни цели???

                                Стига глупости, а? Все пак тука не сме форум на миньорите в Бобов дол (с цялото ми уважение към тях) да се черпим с толкова елементарни разкази от 1001 нощ....

                                Коментар

                                Working...
                                X