IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
    Ние сме готови за саможертва за нашата Россия при реални бойни действия.

    http://www.youtube.com/watch?v=llS6p4YzsaY
    Съдбата ти е дала възможност - Донбасс завьот!!!!

    Коментар


    • Разликата между гнилите сини талибанчета и нас русофилите:
      Ние сме готови за саможертва за нашата Россия и България., те боклуците мръсни само цапат темите и ги е страх да си покажат носа при реални бойни действия.

      http://www.youtube.com/watch?v=llS6p4YzsaY

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
        Хе-хе-ее щом Сополов се е регнал забавленията са гарантирани!

        Появява се обаче нов проблем:


        http://lifenews.ru/news/134000

        Украина далеко, а Крым — рядом - http://ria.ru/world/20140528/1009680641.html
        Леонид Ивашов: Пока мы бездействуем, это граничит с преступлением против российского государства
        http://rusvesna.su/recent_opinions/1401298451

        Пока Порошенко (Вальцман) брызжет слюной, угрожая стереть Юго-Восток с лица земли, а за ним и Крым, очередная, но, казалось бы, совсем неожиданная проблема нарисовалась в Абхазии. Президент Абхазии Александр Анкваб внезапно буквально за сутки капитулировал, отдав бремя правления республикой некой непонятно откуда появившейся «оппозиции». Даже у обывателя уже могло сложиться впечатление, что чья-то невидимая, но очень знакомая рука пытается всеми силами выгнать Россию с Черного моря. И если Россия не перейдет наконец в атаку, то попадет в плотное кольцо врага, рассказал в интервью Накануне. RU президент Академии геополитических проблем генерал-полковник Леонид Ивашов.

        Коментар


        • Всички знаем, че янките правят войни за петрол и едва ли някой го одобрява.
          Какво е общото с Украйна и появата на политкомисари във форума, това не е ясно?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Аз на тия мошеници вяра нямам.Ако са си отишли наистина е много добре.Тая смрад няма работа тука
            Ейййййййййй, само зарад тази новина ще изпия една ракия повече! Наздраве Бате Пешо! С домашарка от с. Бараково, салатка от домати с лучец и сирене.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
              Днес Шеврон обяви, че ще си ходи от България. Засяга ли те? Аз за себе си съм доволен.
              Аз на тия мошеници вяра нямам.Ако са си отишли наистина е много добре.Тая смрад няма работа тука

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                Долу!!!Янките де!!!Д а живей!!!Удри уйно!!!Смелчага си ти!!!И акълен!!!
                ОК. Ще те питам след една година. Успех

                Коментар


                • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                  Факи,няколко въпроса от мен, на база,постоянните ти приказки за разпад на Русия...
                  Като начало,ще приема,че ти си прав и разпада ще се случи,и ето ги и въпросчетата(могат да се вмъкнат и много подвъпросчета,ама засега,толкоз..) :

                  -Как точно ще се случи този разпад?
                  -Какво би могло да се случи в процеса на разпада?
                  -Какъв/и лидер/лидери биха могли да са появят в процеса на разпада на държава ,като Русия?
                  -Колко голяма е вероятността от гражданска война,и последвал хаос от нея?/Да не забравяме,че Русия е ядрена сила,без значение,на кое място в класацията на ядрените сили,-сериозна ядрена сила../
                  -Какви биха могли да са последствията и опасностите от разпада,но не за Русия,майната и на нея,а за останалия свят и в частност за нас-българите?
                  Отговора на петия въпрос за мен е най-важен,но ще помоля да го свържеш с най-важните понятия,поне за мен, от предните четири въпроса: разпад,нови лидери,гражданска война,хаос,ядрена сила,опасност!
                  На Факи такива въпроси нема да задаваш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                    БГ политиката е последното нещо, което ме вълнува. Намери ми един пост в темата за политика през последните месеци. Ама ти списваш ли, списваш....Пиша единствено в темата за Украйна, защото вече ми писна на кура от това постоянно ровене на янките за петрол и ресурси по цял свят. Сега ровят на километри от наши двор и това пряко ме засяга.
                    Долу!!!Янките де!!!Д а живей!!!Удри уйно!!!Смелчага си ти!!!И акълен!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                      БГ политиката е последното нещо, което ме вълнува. Намери ми един пост в темата за политика през последните месеци. Ама ти списваш ли, списваш....Пиша единствено в темата за Украйна, защото вече ми писна на кура от това постоянно ровене на янките за петрол и ресурси по цял свят. Сега ровят на километри от наши двор и това пряко ме засяга.
                      Днес Шеврон обяви, че ще си ходи от България. Засяга ли те? Аз за себе си съм доволен.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                        Сега покрай обмислянето на оставката и на нашите боклуци, бая ще трябва да се разкрачите из доста форуми..
                        БГ политиката е последното нещо, което ме вълнува. Намери ми един пост в темата за политика през последните месеци. Ама ти списваш ли, списваш....Пиша единствено в темата за Украйна, защото вече ми писна на кура от това постоянно ровене на янките за петрол и ресурси по цял свят. Сега ровят на километри от наши двор и това пряко ме засяга.
                        Last edited by X_Y; 28.05.2014, 20:26.

                        Коментар


                        • Не ми пука за чичо ви. На мен ми е драго за България.
                          Тук не приемате мнения на неутрален, независимо мислещ човек.
                          Погледнете се отстрани малко.
                          Last edited by X_Y; 28.05.2014, 20:25.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                            Бегай защитавай правата на ПусиРиот, не виждам смисъл да ти доказвам нищо... Евакуират се жителите на Славянск, Донецк зАщо бре? ЗАЩО тия хора живяха два месеца с "терористите", а сега, като пердеши артилерия, авиацията се изнасят....
                            Ако трябва да се информирам, няма да го направя от тукашните пристрастни, подбрани и спуснати статии. Никой не се връзва, има си достатъчно на брой методи да се информира човек.

                            Коментар


                            • Сега покрай обмислянето на оставката и на нашите боклуци, бая ще трябва да се разкрачите из доста форуми..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                                Няма как да знае никой от вас кой е отговорен за тези нещастия. Бълвате само провокации и спекулации. Нищо. Въздух. Няма как да знаете и това е ясно на всеки здравомислещ!
                                Бегай защитавай правата на ПусиРиот, не виждам смисъл да ти доказвам нищо... Евакуират се жителите на Славянск, Донецк зАщо бре? ЗАЩО тия хора живяха два месеца с "терористите", а сега, като пердеши артилерия, авиацията се изнасят....

                                Коментар

                                Working...
                                X