IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
    МРАЗЯ думат терорист. Левски и Ботев също бяха терористи. Пра дядо ми също го убиха, щото беше терорист. Мразя и мразя, обичам да мразя. Мразя плужаци като тебе, щото при първа сигнална аз съм в БГ за да пусна кръв, а ти ще сереш зад дивана.
    Каква кръв ще пускаш, то ти си пред пенсия. Ако си искал да работиш за България си щял да си стоиш в България.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Не е никаква партизанска войска. Смелите руски военни не воюват като партизани а са си чисти терористи като се крият зад телата на деца и полите на жени. Страхливци. що не излезат на открито и да приемат битката, като са толкова ербап ами се барикадират в населени места. Защото са си откровени страхливи терористи.
      МРАЗЯ думата терорист. Левски и Ботев също бяха терористи. Пра дядо ми също го убиха, щото беше терорист. Мразя и мразя, обичам да мразя. Мразя плужаци като тебе, щото при първа сигнална аз съм в БГ за да пусна кръв, а ти ще сереш зад дивана.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
        Добра идея ще се подпишеш ли под и-нет петицията за Зона без полети над Украйна...... Ще я потърся в нета
        не разбира се - с терористи не се преговаря - те просто трябва да бъдат избити.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Не е никаква партизанска войска. Смелите руски военни не воюват като партизани а са си чисти терористи като се крият зад телата на деца и полите на жени. Страхливци. що не излезат на открито и да приемат битката, като са толкова ербап ами се барикадират в населени места. Защото са си откровени страхливи терористи.
          Добра идея ще се подпишеш ли под и-нет петицията за Зона без полети над Украйна...... Ще я потърся в нета

          Коментар


          • Ама какво им пука на руските терористи, то това не са техните жени и не са техните деца.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Работа като работа - на мен ми харесва

              Ти не каза ли че живееш в Германия. малко странно е човек избягал от реалността в България създадена от червените боклуци да дава патриотични съвети.

              Там е работата че различавам истина от лъжа, и съвсем ясно виждам че Путин лъже от сутрин до мрак - също както и всичките му подлоги.
              Ех как прехвърляте отговорността на либерастите, наалчните очички и потните ръчички за изминалите 25г, дето изчезнаха 2 млн. българи.... НПО-комсомолци

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                дева тия освободители дева, в югославия ви видехме колко сте освободители...

                не е възможна партизанска война без подкрапа на местното население, просто ценностната ти система не воже да го разбере. ти не можеш да разбереш, какво е чест, достойнство, справедливост. не можеш да разбереш хората, които не се сражават за пари... на ЮВ има партизанска война, освен явната съпротива на Славянск, Крематорск, Донецк и Луганска
                Не е никаква партизанска войска. Смелите руски военни не воюват като партизани а са си чисти терористи като се крият зад телата на деца и полите на жени. Страхливци. що не излезат на открито и да приемат битката, като са толкова ербап ами се барикадират в населени места. Защото са си откровени страхливи терористи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  хахаха - мирно население което обаче отблъсва редовна армия - ма то много мирно това население

                  И най-интересното е че руски военни държат като заложници деца но не знайно защо обвиняват тези които се опитват да ги освободят от тях.

                  ми да - руска пропаганда е
                  дева тия освободители дева, в югославия ви видехме колко сте освободители...

                  не е възможна партизанска война без подкрапа на местното население, просто ценностната ти система не воже да го разбере. ти не можеш да разбереш, какво е чест, достойнство, справедливост. не можеш да разбереш хората, които не се сражават за пари... на ЮВ има партизанска война, освен явната съпротива на Славянск, Крематорск, Донецк и Луганска

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                    Уважавай българския език.

                    Намери си нормална работа.

                    Научи себе си и семейството си на нещо по различно от лъжи.
                    Работа като работа - на мен ми харесва

                    Ти не каза ли че живееш в Германия. малко странно е човек избягал от реалността в България създадена от червените боклуци да дава патриотични съвети.

                    Там е работата че различавам истина от лъжа, и съвсем ясно виждам че Путин лъже от сутрин до мрак - също както и всичките му подлоги.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      хахаха - мирно население което обаче отблъсва редовна армия - ма то много мирно това население

                      И най-интересното е че руски военни държат като заложници деца но не знайно защо обвиняват тези които се опитват да ги освободят от тях.

                      ми да - руска пропаганда е
                      Уважавай българския език.

                      Намери си нормална работа.

                      Научи себе си и семейството си на нещо по различно от лъжи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                        Макак Обама и Равновесие ще кажат, че това видео от вчера е Рушистка пропаганда...

                        А всъщност днешния обстрел от Ракетни установки ГРАД е всъщност паднала малко градушка над Славянск и е изпотрошила прозорци на училища, болници и т.н.

                        Славянск. Запрещенное видео для показа в соц. сетях. Обстрел мирного населения. Город не сдастся!!!
                        http://rusvesna.su/news/1401373173

                        Сегодняшний день как всегда начался с артобстрела. Были побиты жилые дома. Город находится в осаде, периодически подвергается миномётному и артиллерийскому обстрелу. Стараюсь снимать всё, что получается. Дети сильно запуганы. Недавно был случай, я шел после съёмки с аппаратурой, нёс штатив. Навстречу шла женщина с мальчиком. Увидев меня, малыш испугался и стал прятаться за бабушку, думая, что у меня оружие. Нужно было видеть при этом его глаза».
                        хахаха - мирно население което обаче отблъсва редовна армия - ма то много мирно това население

                        И най-интересното е че руски военни държат като заложници деца но не знайно защо обвиняват тези които се опитват да ги освободят от тях.

                        ми да - руска пропаганда е

                        Коментар


                        • http://www.youtube.com/watch?v=vLt98WxrYAw

                          И си мислех, кога българите ще се заобичаме един друг и ще се сдружим като едно цяло. Съсед. Село. Град. БЪЛГАРИН. И да се гордея. Да изпия бира на верандата и да запаля с мисълта, че не съм сам.

                          Сипвам по едно и си казвам. Да бех умрел, преди да видя това.

                          Коментар


                          • Макак Обама и Равновесие ще кажат, че това видео от вчера е Рушистка пропаганда...

                            А всъщност днешния обстрел от Ракетни установки ГРАД е всъщност паднала малко градушка над Славянск и е изпотрошила прозорци на училища, болници и т.н.

                            Славянск. Запрещенное видео для показа в соц. сетях. Обстрел мирного населения. Город не сдастся!!!
                            http://rusvesna.su/news/1401373173

                            Сегодняшний день как всегда начался с артобстрела. Были побиты жилые дома. Город находится в осаде, периодически подвергается миномётному и артиллерийскому обстрелу. Стараюсь снимать всё, что получается. Дети сильно запуганы. Недавно был случай, я шел после съёмки с аппаратурой, нёс штатив. Навстречу шла женщина с мальчиком. Увидев меня, малыш испугался и стал прятаться за бабушку, думая, что у меня оружие. Нужно было видеть при этом его глаза».

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                              Диванен спецназ, според Игор Стрелков
                              това предполагам че е за лидера на българските русофили, най-големия руски патриот в България, Волен Сидеров. Дето всяка средностатическа мацка може да го нокаутира с не особено силен шамар - и сигурно не една го е правила Предполагам че от тези ранни травми на мъжкото му самочувствие има такова голямо желание да стои на високо, понякога под маси, да гледа лошо и да се показва гол до кръстта

                              Коментар


                              • Ееееехххх....и мамка му. Да не кажете, че съм темеруд, който не познава радостта от това да контактува с американци. Научил съм доста от тях и продължавам да научавам. Жалко, че не случиха на управление. Както и 100 % от държавите по света.

                                Преди месеци един от Орлеан ми прати това парче.

                                http://www.youtube.com/watch?v=jXId-5dYJjE

                                Слушах го и си мислех. Колко време пропиляваме в мразене да му еба майката. Казвам го като човек, който е наритал бая цигански кратуни.

                                Коментар

                                Working...
                                X