IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А бе защо ингилизите не щат да са охарчат заради хохлите? Нали тяхната баронеса Ащът взе най-дейно участие в преврата? Че те носят отговорност почти заедно със САЩ!

    Великобритания не иска да увеличава вноските си в ЕС заради помощ на Украйна.

    Това са съобщили от финансовото министерство на страната.

    По-рано ЕК предложи на страните-членки на ЕС да се увеличат вноските на обща сума 2,16 млрд. евро. По данни на финансовото министерство Великобритания в този случай ще трябва да изплати допълнителни 500 млн. паунда.

    „ЕС трябва да се справи с допълнителните разходи чрез преразпределяне на вече наличните средства”, - смятат от британското финансово ведомство.
    Ами ако и швабите не искат да плащат? Кой ще храни хохлите? Няма да са франсетата, щото те си имат достатъчно разходи с чернилките, които са ги наводнили и скоро ще си имат за президент черен мусулман. И някои кукли барби ша трябва да са сюнетисат на стари години.

    Остават ляхите. Те ще плащат очевидно, нали се канят да вземат и поста на баронеса Ащън. Да са им честити 30 милиона украинци, който ще ги налазят.
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron
      Както сте я подкарали, скоро и към твоя Делиорман ще поемат
      Гроздето е кисело тук, нали така, лилипутинче
      А, ама ти нищо не ми отговори ЗАЩО интегрираните кюмюри от северозападна и централна Африка-. днес пълноценни гейропейци воюват на страната на ислямистите? Отговори бе лек!! Нали Путин е лошия, хайде сега защо половин Франция, която е черна воюва на страната на терористи??? А пигмейче?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Щото няма слънце и вали дъжд.За да бъде един плод сладък трябва да има слънце
        Ахааа.. Набутах се с 8 лева за две кила. Да се бях сетил да питам по-рано. Както и да е. Да живее УКРАЙНА!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Big6ha Разгледай мнение
          Аз съм ЗА!!!!

          Някой знае ли защо черешите са толкова скапани тая година?
          Нещо нямат вкус и сладост.
          Щото няма слънце и вали дъжд.За да бъде един плод сладък трябва да има слънце

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Ти май не ме разбираш. Никаква цензура - всеки да си говори каквото си иска
            Аз съм ЗА!!!!

            Някой знае ли защо черешите са толкова скапани тая година?
            Нещо нямат вкус и сладост.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
              Само в селската кръчма ли човек има право на мнение по дадено събитие в света?!?!Или искаш да ограничиш свободното изразяване на позиция по даден проблем в демократичен форум?!?!Я беж при Путин,там са ограниченията и цензурата!
              Ти май не ме разбираш. Никаква цензура - всеки да си говори каквото си иска

              Коментар


              • Барбарон го размазах с въпрос. Мисля, че няма да може да ми отговори с месеци и ще се скрие като мишок. КАКВО ПРАВЯТ ЮРОПЕЙСКИТЕ ФРЕНСКИ ПЕЧКИ НА СТРАНАТА НА ИСЛЯМИСТИТЕ В СИРИЯ???НЕГОВИТЕ СКЪПИ СЪНАРОДНИЦИ С ЮРОПЕЙСКИ ЦЕННОСТИ ХАХАХХАХА Нищо чудно да са и в Боко Харам...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Не усещат глобализацията нашите матрьошки. С толкова много ключови думи този форум отдавна е цъфнал в червено в ешелон или каквото сега там използват, но тук съвсем спокойно си застават на страна на терористи, все едно че е селска кръчма.
                  Само в селската кръчма ли човек има право на мнение по дадено събитие в света?!?!Или искаш да ограничиш свободното изразяване на позиция по даден проблем в демократичен форум?!?!Я беж при Путин,там са ограниченията и цензурата!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron
                    форум [S"][COLOR="]"ПЪЛНА ЛУДНИЦА"[/OR][/SE]
                    Не ти се харесва нещо.....не ми отговори за печките от франс дето се бият за ислямистите в Сирия. Това ли са твоите миропомазани юропейци?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron
                      форум "ПЪЛНА ЛУДНИЦА"
                      Не усещат глобализацията нашите матрьошки. С толкова много ключови думи този форум отдавна е цъфнал в червено в ешелон или каквото сега там използват, но тук съвсем спокойно си застават на страна на терористи, все едно че е селска кръчма.

                      Коментар


                      • Гледайте само с тази подкрепа към чеченците да не се окаже че подкрепяте терористи - че като вземат веднъж да ви сложат в тези списъци и нещата след това стават малко сложно - ако искате да преминавате граници де

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                          Това не би посмял да го кажеш на един чеченец в очите! Уважавам те, успех!
                          Как да не смее.Равновестния е много силен в мазето зад компютъра.Много печели и много е смел.Само кога Станишев докара три рейса мангали у София се покри и ходи при доктор Маринова да му лее куршум против уплах

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                            Това не би посмял да го кажеш на един чеченец в очите! Уважавам те, успех!
                            Няма и да му го каже. След албанците, тея копелета са едни от най-ненормалните.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                              А бенефициентите на НПО-кинти могат ли да използват имена на български национални герои!...... ДА или НЕ!
                              За бенефициентите не знам (ти не беше ли правил нещо в Централноевропейския университет при бат'Шорош или греша), а иначе всеки българин, който се чувства такъв и в уместен контекст би могъл...

                              Неприемливо е да се ползват тези имена в пропутлерова пропаганда, не мислиш ли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                                Ще помоля руските подлоги да не използват имена на български национални герои!

                                Русия е една терористична държава, която от 200 години тероризира съседите си, анексира територии, подтиска чужди народи, а и собствения си... това е...

                                А за наетите главорези с брадите от Северен Кавказ мълчиш, а? Единствената въпросителна е колко е платил Янукович на Кадиров за услугите им!

                                И да същите тези страхливи главорези, които се крият зад жени и деца, убиват, грабят, рушат инфраструктура и т. н., естествено, че трябва да бъдат физически ликвидирани. И ЩЕ БЪДАТ ЛИКВИДИРАНИ! А Путя, ах лъжливия ботокс, ами нищо няма да направи... на него сега зор му е да запази Крим...
                                Който и да влезе в България с лоши помисли, ще му забуча 12 санта във врата. Щатски, Руски, Марсиански.....Ясно ли е НПОП - ко?

                                Коментар

                                Working...
                                X