IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    писа ,че си ги купил....
    да ти вярвам или не и кога да го правя....
    Стига си ми губил времето с странични факти.....
    щом ти се занимава да следиш... което е тъпо..
    Да, темата е Украйна.
    Русия има ли вина за сегашните конфликти в страната? Я да видим?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
      Ти си болен човек продал душата. Прочети още един път, аз познавам едно момче станало шампион по кикбокс на 14г, да ти кажа как се става шампион. Пет пъти седмично тренировки по час и половина нема зима нема лето, през лятото и преди състезания двуразови... Не се пропускат тренировки, даже и когато си болен при температери над 38
      А от непрекъснатото бъхтане по кратуната какъв е резултата ....

      Вземаш калашника и заедно с БРАДАТИТЕ ГЛАВОРЕЗИ ОТ СЕВЕРЕН КАВКАЗ отиваш да избиваш мирни граждани....

      Май не аз съм болен...

      Коментар


      • ЯНУКОВИЧ МУ конфискуваха 147 млн.долара и всичките му имоти и то доста разточителни В ТЕРИТОРИЯТА НА УКРАЙНА.И навън имал активи, но били тайна, ТОЧНО ТЕРОРИСТ НА ПУТЛЕР.

        БОЛНИ ЧЕРВЕНИ КХМЕРИ, НАСТЪПВА ВАШИЯТ РЕД.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
          Реших , но не купих.. Ами виж и преди него поста де, продадох на 2.385... недей избирателно така..сега е 2.18, къде гледаш?
          писа ,че си ги купил....
          да ти вярвам или не и кога да го правя....
          Стига си ми губил времето с странични факти.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            А помниш ли че реши да купуваш на 2,37 ....има го в пост и то за хим.обикн....
            А сега е 2,13/15...
            Чакам да излезнат поканите на ОСА за Продажби и Гагарин...
            този и следващия месец аз съм шефа.....
            Реших , но не купих.. Ами виж и преди него поста де, продадох на 2.385... недей избирателно така..сега е 2.18, къде гледаш?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
              За щастие огромното мнозинство от хората в Днепропетровск не са боклуци, а НОРМАЛНИ, ето например парада на 5 000 абитюренти там вчера...
              Ти си болен човек продал душата. Прочети още един път, аз познавам едно момче станало шампион по кикбокс на 14г, да ти кажа как се става шампион. Пет пъти седмично тренировки по час и половина нема зима нема лето, през лятото и преди състезания двуразови... Не се пропускат тренировки, даже и когато си болен при температери над 38

              Николай Леонов:
              - казак;
              - чемпион мира по кикбокингу;
              - чемпиона кубка мира по годзю-рю карате-до;
              - многократный победитель соревнований по РБ, боксу, кикбоксингу;
              - чтец православном храме, алтарник;
              - профессиональный тренер;
              - рэп-исполнитель;
              - житель Днепропетровска, гражданин Украины.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                Нещо не си добре. Много добре помня колко беше, тогава продадох с 30% печалба... и не се виждам някак да ти се моля да не пишеш за каквото и да било, не прекалявай Мече Цвети...Както и да е, знаем каква е темата, но ти далеч не си за нея. На какво дължим присъствието ти тук? Отработваш ли? Да не се издъните днес пред шефа...

                А помниш ли че реши да купуваш на 2,37 ....има го в пост и то за хим.обикн....
                А сега е 2,13/15...
                Чакам да излезнат поканите на ОСА за Продажби и Гагарин...
                този и следващия месец аз съм шефа.....

                Коментар


                • http://www.economywatch.com/economic...country/Chile/

                  пояснение:
                  Data Sources: IMF, World Bank, UN, OECD, CIA World Factbook, Internet World Statistics, The Heritage Foundation and Transparency International

                  второ пояснение - графиката започва точно от.... изчистването на комунистите в страната

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                    Странна работа, искаш да почерпиш форума и в частност мен с твое качествено мнение... А ми казваш, ето ти продуктите направи си сам почерпката. с дискавъри, уикепедия и национал географик доникъде без мислене

                    Сравнявам с Китай, Русия без да съм погледнал линковете и казвам печеля
                    Ааааа, Китай не ги слагай при вашите, там хората разбират от бизнес. Те правят бизнес, не го рушат. Това ги отличава от рашъните.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      В момента темата е за украйна да ти кажа....
                      А какво мислиш за мен.. не е важно ,защото излезнах прав за ралито....
                      Разбра ли остър..
                      как се молеше ,да не пиша за спад ,че няма да ти излезе играта...на теб и другите мошеници.....от групата....
                      Спомняш ли си....
                      колко беше хим на 10 януари ... будала ..но няма ли ги...лошо и за нас....
                      Нещо не си добре. Много добре помня колко беше, тогава продадох с 30% печалба... и не се виждам някак да ти се моля да не пишеш за каквото и да било, не прекалявай Мече Цвети...Както и да е, знаем каква е темата, но ти далеч не си за нея. На какво дължим присъствието ти тук? Отработваш ли? Да не се издъните днес пред шефа...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        поредния смешник..
                        Виж как и колко са гласували на президенските избори....сега...
                        Поздрав за фюрера и неграмотните му фенове зарубежом от солдат на фронта...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                          http://www.nuwireinvestor.com/articl...ets-51342.aspx

                          http://en.wikipedia.org/wiki/Economy_of_Chile

                          http://www.tradingeconomics.com/chile/gdp-growth

                          http://www.economywatch.com/economic...country/Chile/

                          Макс, можеш да си сравняваш с всяка една страна, управлявана от комунисти.
                          Странна работа, искаш да почерпиш форума и в частност мен с твое качествено мнение... А ми казваш, ето ти продуктите направи си сам почерпката. с дискавъри, уикепедия и национал географик доникъде без мислене

                          Сравнявам с Китай, Русия без да съм погледнал линковете и казвам печеля

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                            За щастие огромното мнозинство от хората в Днепропетровск не са боклуци, а НОРМАЛНИ, ето например парада на 5 000 абитюренти там вчера...





                            поредния смешник..
                            Виж как и колко са гласували на президенските избори....сега...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                              Не се оправдавам за нищо, разговора беше за ХИМ ОБ.
                              Току що ти подарих безплатна диагноза, възползвай се.
                              Практиката с дълъг и временен пакет май ти е доста чужда, смешник си ти Монти...
                              В момента темата е за украйна да ти кажа....
                              А какво мислиш за мен.. не е важно ,защото излезнах прав за ралито....
                              Разбра ли остър..
                              как се молеше ,да не пиша за спад ,че няма да ти излезе играта...на теб и другите мошеници.....от групата....
                              Спомняш ли си....
                              колко беше хим на 10 януари ... будала ..но няма ли ги...лошо и за нас....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                                Среди тел 33 погибших в Донецке ополченцев, которые были расстреляны в КАМАЗе, вывозившем раненых после боя за аэропорт, опознан Николай Леонов из Днепропетровска. Выпускник Полтавской миссионерской духовной семинарии, чтец, спортсмен, чемпион мира по кикбоксингу, казак, исполнитель своих песен. Вместе с ним погиб его друг Александр Власов. Полгода назад Николай Леонов сочинил песню "Братик мой", посвященную воину-мученику Евгению Родионову.

                                Николай Леонов:
                                - казак;
                                - чемпион мира по кикбокингу;
                                - чемпиона кубка мира по годзю-рю карате-до;
                                - многократный победитель соревнований по РБ, боксу, кикбоксингу;
                                - чтец православном храме, алтарник;
                                - профессиональный тренер;
                                - рэп-исполнитель;
                                - житель Днепропетровска, гражданин Украины.
                                За щастие огромното мнозинство от хората в Днепропетровск не са боклуци, а НОРМАЛНИ, ето например парада на 5 000 абитюренти там вчера...




                                Коментар

                                Working...
                                X