IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
    ООНе, Хаирсъзоф, от доста време НЯМА.
    Може и прав да се окажеш, не им се чува думата напоследък. Лошо.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
      ООНето е на центъро на Ню Иорк точно. Когато организацията прецени, ще се намеси. Основания вече има, не отричам. Само че вече е трудно да се определи кой кой е ...
      ООНе, Хаирсъзоф, от доста време НЯМА.
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • На няколко държави ще им се наложи да гласуват с едната си ръка против другата си ръка. Интересен прецедент.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
          А сега, Хаирсъзоф, де е ООНето ????
          ООНето е на центъро на Ню Иорк точно. Когато организацията прецени, ще се намеси. Основания вече има, не отричам. Само че вече е трудно да се определи кой кой е ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
            Ти май нещо недоразбираш. Аз ти говорим за Запада, ти за САЩ май недоволстваш.
            Въоръжено нахлуване на САЩ не е едно и също с навлизане на омиротворителна мисия на ООН. За такова официално ти говора, ама пусти и мерак за заяждане, не оставя време за четене....
            А сега, Хаирсъзоф, де е ООНето ????
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
              Какво Ви става бе ?
              Тва, в Югославия, Афганистан, Венецуела, Ирак, Хаити, Либия, официално ли е ?
              И това ли не бяха намеси ????????????
              Плюс, на практика всички лИлави, орАнжави, розови, и прочее цветни "революции"...
              ...
              Та те, след Япония, само ядрено оръжие не са използвали...
              Ти май нещо недоразбираш. Аз ти говорим за Запада, ти за САЩ май недоволстваш.
              Въоръжено нахлуване на САЩ не е едно и също с навлизане на омиротворителна мисия на ООН. За такова официално ти говора, ама пусти и мерак за заяждане, не оставя време за четене....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                Какво Ви става бе ?
                Тва, в Югославия, Афганистан, Венецуела, Ирак, Хаити, Либия, официално ли е ?
                И това ли не бяха намеси ????????????
                Плюс, на практика всички лИлави, орАнжави, розови, и прочее цветни "революции"...
                ...
                Та те, след Япония, само ядрено оръжие не са използвали...

                Барак Обама предложи един милиард долара за сигурността на Източна Европа
                3 Юни 2014 | 12:35 | Агенция "Фокус"
                Барак Обама предложи един милиард долара за сигурността на Източна ЕвропаСнимка: АФП
                Варшава. Американският президент Барак Обама днес обяви, че иска да отпусне около един милиард долара за разполагането на нови американски сухопътни, въздушни и морски части в Източна Европа заради притеснението на страните в региона във връзка с украинската криза, предаде AFP.
                Инициативата, която има за цел да успокои опасенията на Източна Европа, трябва да бъде одобрена от американския парламент.
                Планът включва още развитието на капацитета на страните, които не са членове на НАТО, като Украйна, Грузия и Молдова. По този начин тези държави ще могат да си сътрудничат със САЩ и техните западни съюзници и ще засилят собствената си отбрана, обясниха от Белия дом.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                  ОФИЦИАЛНА НЕНАМЕСА ИЛИ НЕОФИЦИАЛНА?????????????????????????????
                  Какво Ви става бе ?
                  Тва, в Югославия, Афганистан, Венецуела, Ирак, Хаити, Либия, официално ли е ?
                  И това ли не бяха намеси ????????????
                  Плюс, на практика всички лИлави, орАнжави, розови, и прочее цветни "революции"...
                  ...
                  Та те, след Япония, само ядрено оръжие не са използвали...
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Крива ,права ,фактите го показват....
                    Социализма те изучил и те е направил шапкар..сега да го плюеш...
                    Това как се нарича....
                    Всъщност съм учил през"демокрацията".
                    Имаше хора, които социализма ги е изучил, но ЗА ТОВА НЕ ТЕ МУ ДЪЛЖАТ НИЩО.
                    ТЕ СА ДАЛИ ОТ СЕБЕ СИ ДОСТАТЪЧНО НАСРЕЩА.

                    Ще го плюя, защото ми е отнел много.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                      Очевидно Америка ти е крива, твоя воля. На мен лично и най-вече пряко ми е крив социализма.
                      Крива ,права ,фактите го показват....
                      Социализма те изучил и ..сега да го плюеш...
                      Това как се нарича....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        А кой е пак там виновен за да няма решение...
                        Световния жандарм ,който крепи Израел .....
                        Очевидно Америка ти е крива, твоя воля. На мен лично и най-вече пряко ми е крив социализма.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                          Хаирсъзоф,
                          Твърдиш, че гейропейците и негрите спазват поведение да НЕНАМЕСА ?????????
                          ОФИЦИАЛНА НЕНАМЕСА ИЛИ НЕОФИЦИАЛНА?????????????????????????????

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                            Тя хубаво показва какво се случва, но дебатите са на ниво червени обвиняват сини, че са сини и сини обвиняват червени, че са червени. В пълна цигания се превърна.А самото обявяване е доста тенденциозно и от сини от червени. Всъщност Запада спазва елементарни международни договорки за ненамеса.Запада опита да изпрати наблюдатели, който да опитат да коригират проблемите, но не им се получи. Никой не иска да се занимава и забърква с конфронтиращи се страни, неспособни на елементарен диалог. В Палестина колко години трае конфликта? Без значение на каква основа е конфликта, когато няма индикации за диалог, шансовете за решаване спадат. Колкото и старателно да отразявате ставащото, никога не забравяйте , че става въпрос за човешки животи, БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ кой кого и как и защо...
                            А кой е пак там виновен за да няма решение...
                            Световния жандарм ,който крепи Израел .....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                              Ти наистина ли питаш?
                              Няма ли международни правила за навлизане в една страна, който се вземат след определени решения на определени организации?
                              Каква точно намеса искате да направи Запада?
                              Хаирсъзоф,
                              Твърдиш, че гейропейците и негрите спазват поведение да НЕНАМЕСА ?????????
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                                Ти това, сериозно ли го мислиш ???
                                Ти наистина ли питаш?
                                Няма ли международни правила за навлизане в една страна, който се вземат след определени решения на определени организации?
                                Каква точно намеса искате да направи Запада?

                                Коментар

                                Working...
                                X