IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Ти чувал ли си слобоблЮдство.....
    Ако не .. правиш го....
    Поясни, щото съм чувал за словоблудство (и всъщност примери за такова тука - бол) ама това дето си го плеснал не знам кво е...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
      Точно така, Монте, руският путлеризъм (=хитлеризъм) и рашизъм (=фашизъм) няма да успеят!

      Виж как знаеш....

      Ти чувал ли си слобоблЮдство.....
      Ако не .. правиш го....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
        Мда, прав си нормалните са милиарди, пропагандаторите (в случая путлеристите) стотици....

        И ти, и аз добре знаем кой от нас двамата е платен...

        Но пасаран, няма как да Ви мине номера...

        Ето един елементарен пример:

        Getting caught spreading false news does not seem to discourage Russian media in the ferocious information war against Ukraine, with journalists from Ukraine's 'Channel 24 News' publishing a list of 20 of the most heinous lies Russian media sources have spread.

        https://www.youtube.com/watch?v=RkHA...ature=youtu.be
        Бедни ми Кандид. ИСТИНАТА е, че не само аз и ти, НО и целия форум + всеки случайно минаващ много добре вижда, кой от двама ни получава жълтици за да цапа ефира

        Аз се чуствам чудесно в кожата си и съвестта ми е чиста. Мисли му ти, бедни ми Кандид.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          кандид ,
          Но пасаран е девиз на испанските интербригадисти ,който се мъчат да спрат военнат хунта на Франко...
          Много точен израз.....
          Няма да пинат фашистите в Украйна....
          Точно така, Монте, руският путлеризъм (=хитлеризъм) и рашизъм (=фашизъм) няма да успеят!

          Виж как знаеш....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
            Мда, прав си нормалните са милиарди, пропагандаторите (в случая путлеристите) стотици....

            И ти, и аз добре знаем кой от нас двамата е платен...

            Но пасаран, няма как да Ви мине номера...

            Ето един елементарен пример:

            Getting caught spreading false news does not seem to discourage Russian media in the ferocious information war against Ukraine, with journalists from Ukraine's 'Channel 24 News' publishing a list of 20 of the most heinous lies Russian media sources have spread.

            https://www.youtube.com/watch?v=RkHA...ature=youtu.be


            кандид ,
            Но пасаран е девиз на испанските интербригадисти ,който се мъчат да спрат военнат хунта на Франко...
            Много точен израз.....
            Няма да пинат фашистите в Украйна....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
              Забележи традиционните похвати на НПОП. Ти му казваш, че клиповете и интернет пречат на хунтата, то веднага тръгва да ти се обяснява, как ВСЪЩНОСТ това пречело на "Путлер".

              Ми за толкова им стига багажа. Това им е заложено в програмата и затова им превеждат пари.

              Личното ми мнение е, че Интернет и бързината, с която се разпространява информацията ще е основното оръжие в информационната война, която се води в момента. И НПОП ще я загубят. Защото те са стотици, на фона на милиарди
              Мда, прав си нормалните са милиарди, пропагандаторите (в случая путлеристите) стотици....

              И ти, и аз добре знаем кой от нас двамата е платен...

              Но пасаран, няма как да Ви мине номера...

              Ето един елементарен пример:

              Getting caught spreading false news does not seem to discourage Russian media in the ferocious information war against Ukraine, with journalists from Ukraine's 'Channel 24 News' publishing a list of 20 of the most heinous lies Russian media sources have spread.

              https://www.youtube.com/watch?v=RkHA...ature=youtu.be

              Коментар


              • Първоначално изпратено от thaddeus Разгледай мнение
                Не коментирам на кой му пречи клип в тубата! Разума ми казва, че е еднакъв проблем за двете страни! А случката в Луганск го потвърждава

                П.П. Да кажем, че учтиво съм молен да сваля заснето от мен видео и то от западната страна на океана! Интернет отдавна вече е проблем за всяка една власт и корпорация!
                И не гледам новини по телевизия!

                Киев твърди, че военновъздушните сили не са нанасяли удар срещу областната администрация в Луганск
                3 Юни 2014 | 13:22 | Агенция "Фокус"
                Киев твърди, че военновъздушните сили не са нанасяли удар срещу областната администрация в ЛуганскСнимка: АФП
                Галерия
                Снимка: АФП Снимка: АФП Снимка: АФП
                Киев. Главната прокуратура на Украйна днес заяви, че в понеделник военновъздушните сили не са нанасяли удар по сградата на областната администрация в Луганск, а взривът в зданието може да е станал по вина на опълченците, предаде РИА Новости.
                Според една от версиите, по които се работи във връзка с инцидента, опълченците сами са предизвикали взрива при неуспешен обстрел срещу самолет на украинските сили.
                В понеделник най-малко 13 души загинаха в Луганск при сражения в щаб на граничната служба и военни действия около сградата на областната администрация в центъра на града.

                А изненадваш ли се....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                  Я, верно били на цели 20 км.

                  Кога най-после ще се засрамите? Толкова ли не можете да си намерите свястна работа, че се унижавате да лъжете за жълти стотинки?

                  Да тролят, колега.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron
                    От 60 години само аз съм си началник
                    ОК, може би съм се заблудил - на толкова манипулации, агитация и пропаганда съм се нагледал
                    Наистина, цели 20 км са Прав си
                    Я, верно били на цели 20 км.

                    Кога най-после ще се засрамите? Толкова ли не можете да си намерите свястна работа, че се унижавате да лъжете за жълти стотинки?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от thaddeus Разгледай мнение
                      Не коментирам на кой му пречи клип в тубата! Разума ми казва, че е еднакъв проблем за двете страни! А случката в Луганск го потвърждава

                      П.П. Да кажем, че учтиво съм молен да сваля заснето от мен видео и то от западната страна на океана! Интернет отдавна вече е проблем за всяка една власт и корпорация!
                      Забележи традиционните похвати на НПОП. Ти му казваш, че клиповете и интернет пречат на хунтата, то веднага тръгва да ти се обяснява, как ВСЪЩНОСТ това пречело на "Путлер".

                      Ми за толкова им стига багажа. Това им е заложено в програмата и затова им превеждат пари.

                      Личното ми мнение е, че Интернет и бързината, с която се разпространява информацията ще е основното оръжие в информационната война, която се води в момента. И НПОП ще я загубят. Защото те са стотици, на фона на милиарди

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron
                        От 60 години само аз съм си началник
                        ОК, може би съм се заблудил - на толкова манипулации, агитация и пропаганда съм се нагледал
                        Наистина, цели 20 км са Прав си
                        И сега какво излиза, минава сушката над града (поне е заснет) отработва НАР и къде са попаденията?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Не се смей! Фашагата е напълно прав. Попадението не е от управляема авиобомба.

                          То няма как и да е. Сушката има една древна с-ма за насочване, която си сака поддръжка, плюс сериозна подготовка, в добавка и докато бъде поразена целта няма възможност за маневра, демек-лесна цел за ПЗРК...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                            Ей от това най-много я боли пропагандата на Путлер - новините отдавна не са монопол на медии, които могат да бъдат контролирани....язък за стотиците милиони, които дава за РТ-та, НТВ-та, КП-та и прочее бълвоч...

                            Виждам, че вече го идентифицирате като проблем...

                            И кво правим сега, пращаме такива като Коц на място - един вид "случайни граждани", които създават "новини"....
                            Не коментирам на кой му пречи клип в тубата! Разума ми казва, че е еднакъв проблем за двете страни! А случката в Луганск го потвърждава

                            П.П. Да кажем, че учтиво съм молен да сваля заснето от мен видео и то от западната страна на океана! Интернет отдавна вече е проблем за всяка една власт и корпорация!
                            И не гледам новини по телевизия!
                            Last edited by thaddeus; 03.06.2014, 14:25.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение


                              ахаххахахахаххахахха

                              Не се смей! Фашагата е напълно прав. Попадението не е от управляема авиобомба.
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от thaddeus Разгледай мнение
                                Ясно ми е, че ти е наредено да подкрепяш тази версия, но нека ти обясня нещо. Твоите началници трябва да са наясно, че хората разполагат със смартфони и мобилен интернет. Когато нещо се случи някъде в Украйна, то вече е качено в youtube още преди те да разберат!
                                Ей от това най-много я боли пропагандата на Путлер - новините отдавна не са монопол на медии, които могат да бъдат контролирани....язък за стотиците милиони, които дава за РТ-та, НТВ-та, КП-та и прочее бълвоч...

                                Виждам, че вече го идентифицирате като проблем...

                                И кво правим сега, пращаме такива като Коц на място - един вид "случайни граждани", които създават "новини"....

                                Коментар

                                Working...
                                X