IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
    Пак мешаш бозата Кубрате. Аз съм българин на първо място и като такъв виждам как хора като ВАС ни вкарват в поредната и ВЕРОЯТНО последната национална катастрофа. Кажи какви общи интереси имаме със Запада? Би ли обяснил на всички? С хора, които са на стотици километри от нас и дори едни визи не искат да ни пуснат.

    Обясни ми?
    Че тогава ти какво правиш в Германия

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
      Пак мешаш бозата Кубрате. Аз съм българин на първо място и като такъв виждам как хора като ВАС ни вкарват в поредната и ВЕРОЯТНО последната национална катастрофа. Кажи какви общи интереси имаме със Запада? Би ли обяснил на всички? С хора, които са на стотици километри от нас и дори едни визи не искат да ни пуснат.

      Обясни ми?
      Така е, аз например преди година две ходих в братски социалистически Лаос. Та там визите ги издават на границата, а за българи са по тарифата за братски социалистически страни - 40 доларА, а за клети капиталисти 70 доларА, та познай как се пулеха германчетата на границата като ги чарджнаха дабъл...

      Затова сосиалисмо или муерте, комарад Бонес!!!

      Коментар


      • Определено при общите ни интереси с ИЗТОКА станахме най-бедната страна в Европа.
        Всичко различно от това, за предпочитане е запада пред ориента, е добре дошло.
        Last edited by Хайърсъзов; 03.06.2014, 16:24.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
          Кокъл, ако става дума за пренадлежност вие сте объркани и то много. За всеки нормален българин принадлежността е към България, а не към Русия. Ние нямаме принадлежност към западния свят, просто имаме общи интереси. Интересно вие какво принадлежност имате към Русия, която е исторически враг на България? Най-вероятното обяснение е идеологическа от съветско време, та затова и става дума за съветски републики...
          Пак мешаш бозата Кубрате. Аз съм българин на първо място и като такъв виждам как хора като ВАС ни вкарват в поредната и ВЕРОЯТНО последната национална катастрофа. Кажи какви общи интереси имаме със Запада? Би ли обяснил на всички? С хора, които са на стотици километри от нас и дори едни визи не искат да ни пуснат.

          Обясни ми?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff
            Доброволец товарищ Боунса Петдесят Сем паставил флага на крышу киевском райхстага.............
            Ето страхотно, жестоко, фантастична! Чьорт меня возмьот.

            Об етом поводе можно я въйпить до изумление?

            П.П. Сразу Подмосковные Вечера в чест Маркова.

            http://vbox7.com/play:361eb301
            Last edited by marandi; 03.06.2014, 16:21.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
              Кокъл, ако става дума за пренадлежност вие сте объркани и то много. За всеки нормален българин принадлежността е към България, а не към Русия. Ние нямаме принадлежност към западния свят, просто имаме общи интереси. Интересно вие какво принадлежност имате към Русия, която е исторически враг на България? Най-вероятното обяснение е идеологическа от съветско време, та затова и става дума за съветски републики...
              +1111111111111111

              Коментар


              • Кокъл, ако става дума за пренадлежност вие сте объркани и то много. За всеки нормален българин принадлежността е към България, а не към Русия. Ние нямаме принадлежност към западния свят, просто имаме общи интереси. Интересно вие какво принадлежност имате към Русия, която е исторически враг на България? Най-вероятното обяснение е идеологическа от съветско време, та затова и става дума за съветски републики...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                  Дидко говореше, че всичко живо стреляло с ПЗРК като невидели. Ти за какви хеликоптери ми говориш?

                  И какви съветски републики те гонят. Годината е 2013. Излез малко от объркания си свят и осъзнай, че думи като комунизъм и капитализъм вече отдавна са извън контекст и се използват единствено за да заблуждават разни мушмули с дълбоко вкоренени комплекси за принадлежност.
                  Дидко говореше, че на улицата цивилните са си намерили боен хеликоптер с ключове на таблото.... Осъзнай буквите и думите.
                  Last edited by X_Y; 03.06.2014, 16:09.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                    Ти сериозно ли?
                    Май не загря, че за хеликоптера става дума.
                    С РПГ забравих вече кога стрелях за пръв път, преди 25 години беше. ПОМНЯ КАК СТАВА, в случай на мераци за съветска република.
                    Дидко говореше, че всичко живо стреляло с ПЗРК като невидели. Ти за какви хеликоптери ми говориш?

                    И какви съветски републики те гонят. Годината е 2014. Излез малко от объркания си свят и осъзнай, че думи като комунизъм и капитализъм вече отдавна са извън контекст и се използват единствено за да заблуждават разни мушмули с дълбоко вкоренени комплекси за принадлежност.
                    Last edited by Bones57; 03.06.2014, 16:14.

                    Коментар


                    • Още ли не сте забили байрака със сърпа и чука в Киев, бре мързели?

                      П.П. Не се вика "Уау ...", а се вика "Ой, ой, ой ..."

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                        Уау, не случайно ти давам цялата статистика, виж и другите, ще намериш примери на държави, които са и по-големи като територия и с по-малко население от Украина и/или САЩ и които произвеждат повече...уау
                        Уау. Бедни ми Кандид. Гледам и не виждам коя страна ПРЕДИ Украйна е с повече население и територия отнесено към производство. Да ти светва пак така нещо в главицата???? И що случайно я наричат "Житницата" на Европа?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
                          http://dfiles.eu/files/w32vhokw5

                          Ето. Образовай се. И имай предвид, че дори за обикновено РПГ се искат поне 20 изстрела за да кажеш, че можеш да боравиш като хората при цели на разстояния над 400 м.
                          Ти сериозно ли?
                          Май не загря, че за хеликоптера става дума.
                          С РПГ забравих вече кога стрелях за пръв път, преди 25 години беше. ПОМНЯ КАК СТАВА, в случай на мераци за съветска република.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                            За хеликоптера говорите, нали? Динев, поискай линк, искам и аз да се понауча за минута две..
                            http://dfiles.eu/files/w32vhokw5

                            Ето. Образовай се. И имай предвид, че дори за обикновено РПГ се искат поне 20 изстрела за да кажеш, че можеш да боравиш като хората при цели на разстояния над 400 м.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение


                              Да знаеш, че всички боравят на поразия с подобни "чудеса". Искаш ли да ти кача линк към наръчника за работа и експлоатация да видиш колко е лесно?
                              Засега не ни трябва, виж ако сте решили пак да се пробвате за съветска република- можеш да го качваш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение


                                Да знаеш, че всички боравят на поразия с подобни "чудеса". Искаш ли да ти кача линк към наръчника за работа и експлоатация да видиш колко е лесно?
                                За хеликоптера говорите, нали? Динев, поискай линк, искам и аз да се понауча за минута две..

                                Коментар

                                Working...
                                X