IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
    да неравна е битката, врага използва вертолети, авиация, професионални наемници, военна помощ от пиндосите. видехме какво се случва с мирни граждани в одесса
    Te същите мирни граждани в камуфлажни зельонъйе униформи.

    Е добре де, не виждаш ли че загубихте още една държава с "братски" народ?
    Е те така малко по малко, докато остане масковското княжество.
    А както казва Хайрсъзов - около него ограда.
    Чувал ли си за стената в Британия построена от римляните? Тази ограда е обозначавала края на цивилизацията. Зад нея са варварски земи.
    Та новата ограда ще показва къде свършва цивилизования свят и къде започват варварите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Несъм ти пич и не е твоя работа къде съм учил. Пък и това няма нищо общо с темата.
      Но където и да съм учил, то не са ме учили да стрелям по мирни граждани.
      Очевидно е, че в часове по "Тактическа подготовка на сухопътни войски" си нямал работа. Че не си пич, е ясно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        То руското ЦСКА докато изкара играч от ранга на Стоичков, Пенев, Бербатов ... ще стане 3500 г. сл. Христа
        -----------------------------------------------------

        Москвичите ще ги оставим, там си е тяхно - телена, бодлива ограда и всеки, който се подаде оттам - изстрел в краката да се връща
        Значи не искаш московското ЦСКА.Аз пък си мисля че ако ги вземем в нашата А група Батков нема да посмее да вземе лиценза.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          ШЗО ,
          Но има достатъчно кадри ,терористи който се прикриват зад заложници в Ирак и авганистан....
          Нали знаеш ,че автомата на гърба и сваляш унифармата и ставаш цивилен...,
          Да знам, дадох пример за тях доста преди теб.

          Случайно да ви прави впечатление, че тук действието не е статично, не е в сграда, а става на улицата.

          И защо по дявалите някой трябва ДА ИЗВЕЖДА децата.
          От кого и от къде да ги извежда.
          Терена е открит и двамцата го преминават безопасно чрез децата.
          Въоръженият конфликт не е между армията и децата, а е между армията и незнайните въоръжени пришълци.
          Децата нямат работа в ръцете на тези незнайни войни.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
            Не пиша за тях, а за изброените от Макс. Виж, ако оправдаваш ударите с НУРС-ове в градове, както и избиването на хора в болници, това е друго нещо.
            Ти първо му виж източниците на тоя Макс - някакви любителски руски сайтове, в които не е ясно откъде се черпи информация и пр. Пълно безумие е изобщо да се четат подобни сайтове, то нашите жълти сайтове са видимо по-достоверни от тия примитивни истории...

            Дават снимка на болница и пишат - 25 болни от пневмония убити от киевската хунта Макса ги цитира, а гигата в Шумен вече е пред разпад, нерви не му останаха да брои цивилните жертви...

            Извинявай, но за мен това е меко казано много съмнителен източник на информация. Меко казано. И изобщо няма да си правя труда да коментирам. Хич

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
              Има само едно ЦСКА и то е в София.
              Мисля че отговора е еднозначен.
              Е това е отговор.Хареса ми

              Коментар


              • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                Много симпатични цивилни граждани, очевидно работници в местен завод, помагат на децата в свободното си време.

                ех, гига, гигаААА, да не те срещат подобни цивилки в Шумен, че ще станеш за резил на стари години
                Дидо Додоооо,
                къде съм казал, че тези двамата на снимката са цивилни граждани?
                Ако погледнеш пак, ще видиш че съм ги нарекъл бойци.
                Чукча май само писател.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                  Ами какво да гледа, абазревател?
                  То където и да гледаш виждаш едни мирни граждани въоръжени до зъби се бият срещу армия.
                  А най-вероятно са бивши военни, които за една бутилка руска водка и майка си ше заколят.
                  Те такива са тия мирни граждани.
                  да неравна е битката, врага използва вертолети, авиация, професионални наемници, военна помощ от пиндосите. видехме какво се случва с мирни граждани в одесса

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                    Гигоу, ти къде си учил бе пич, в кое училище военно?
                    Несъм ти пич и не е твоя работа къде съм учил. Пък и това няма нищо общо с темата.
                    Но където и да съм учил, то не са ме учили да стрелям по мирни граждани.
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                      Нищо подобно няма да е направил, така е уязвим и бавен.
                      В никакъв случай няма да е настрани, защото пак ще е бавен.

                      А ти в кое военно училище учи?
                      ШЗО ,
                      Но има достатъчно кадри ,терористи който се прикриват зад заложници в Ирак и авганистан....
                      Нали знаеш ,че автомата на гърба и сваляш унифармата и ставаш цивилен...,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                        ного е гледал дискавъри-то, там предварително се знай кои са добрите, кои лошите и Удри уйне
                        Ами какво да гледа, абазревател?
                        То където и да гледаш виждаш едни мирни граждани въоръжени до зъби се бият срещу армия.
                        А най-вероятно са бивши военни, които за една бутилка руска водка и майка си ше заколят.
                        Те такива са тия мирни граждани.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                          Ако тия на снимката са цивилни жители, гигата е трамвай

                          Не пиша за тях, а за изброените от Макс. Виж, ако оправдаваш ударите с НУРС-ове в градове, както и избиването на хора в болници, това е друго нещо.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                            дай линк към признанието бе празни моАбети
                            е ся, дай ми пет минути и ще ти пусна, важен си ми много.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                              гига, изборите минаха преди една седмица и дори твоя вожд и учител ги призна. Всичко си е законно, не се притеснявай.
                              дай линк към признанието бе празни моАбети

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                                Вярно е, но това не оправдава избиването на цивилни жители.
                                Ако тия на снимката са цивилни жители, гигата е трамвай

                                Коментар

                                Working...
                                X