IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    АК, Макаров и ТТ ( на офицерите патлаците дет' ми даваха по 1-2 пълнителя ). Те горките не можеха хич да стрелят.

    Друго нямаха там.

    П.П. Иначе съм стрелял и с други.
    За 50 - те метра и десетките питам защото ми стана интересно .

    Няма как да е с пистолет , остава АК . А те не са простреляни .
    Отбелязвам го защото бенчреста и лова са ми хобита .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
      С какво оръжие си стрелял в казармата ?!
      АК, Макаров и ТТ ( на офицерите патлаците дет' ми даваха по 1-2 пълнителя ). Те горките не можеха хич да стрелят.

      Друго нямаха там.

      П.П. Иначе съм стрелял и с други.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
        Дълбоко се съмнявам че може да мелнеш каквото и да е пич..... честно.

        Ти тук раздаваш само някакви пози и големи приказки непокрити от нищо....
        Тоя образ направо полудява, когато някой форумец напише нещо умно , аргументирано и точно...( като на Гигов вметката за снимката.)
        Веднага иска да покаже нещо повече, но определено става за смях.....
        Какво са за него 3млн км изминати с кола или 52 км бягане, 100 лицеви опори и 1000 коремни преси.......на ден !!!
        Стрелба с каквото и да е оръжие от 200м в "тиквата" от право положение...( в което единствено се съмнявам, просто защото пие и по кило водка на ден....)

        пп Щеше да е много смешно ако не е трагично....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Ми мен редовно си ми даваха награди за точна стрелба за разлика от теб .....но тук не е тема за самохвалство пък го обърнахме на това.

          Въпросът беше че тия деца на снимката в никакъв случай не ги ползват за жив щит и е поредния нескопосан опит за пропаганда .....ако не беше жалка щеше да е смешна....
          За цялата казарма ( Сини каски - НАТО - Карлово ) са ни водили 1 път на стрелба, бре.

          И 1 път в учебния център - 2 пъти съм стрелял само с каквото ми дадат - само 10-ки.

          П.П. Те самите шапкари тогава викаха, че който ни хване ще ни сгъне - такава пародия сме на армия вече.

          Даже и сърбите дет' се биха 10 години - викат и те ще ни смачкат. Ама, си вземаха заплатите и да чакат пенсия като Шапката от Шумен и поне не се правеха на "умни" като него с лафчета от типа: "Виждал съм как се стреля."

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            За да си спестим празните приказки, може да ме пробваш на бирени капачки от 30 метра, положение прав, с 5.5 калибър

            П.П. В казармата така и не ми дадоха наградата от 5 дни отпуска, понеже на мишени от 50 метра им набих 5 десятки.

            И тъпият шапкар каза, ама ти си стрелял и преди. Викам - да - и какво от това?

            И си купи свестен патлак - с тоя Макаров няма да можеш да ме уцелиш от 10 метра, бре.

            Вземи си Фактор примерно - малко са скъпички, ама затова Мосад ги ползват, щото имаш патлак, а не пушкало да плаши гаргите
            С какво оръжие си стрелял в казармата ?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              За да си спестим празните приказки, може да ме пробваш на бирени капачки от 30 метра, положение прав, с 5.5 калибър

              П.П. В казармата така и не ми дадоха наградата от 5 дни отпуска, понеже на мишени от 50 метра им набих 5 десятки.

              И тъпият шапкар каза, ама ти си стрелял и преди. Викам - да - и какво от това?
              Ми мен редовно си ми даваха награди за точна стрелба за разлика от теб .....но тук не е тема за самохвалство пък го обърнахме на това.

              Въпросът беше че тия деца на снимката в никакъв случай не ги ползват за жив щит и е поредния нескопосан опит за пропаганда .....ако не беше жалка щеше да е смешна....
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                Дълбоко се съмнявам че може да мелнеш каквото и да е пич..... честно.

                Ти тук раздаваш само някакви пози и големи приказки непокрити от нищо....
                За да си спестим празните приказки, може да ме пробваш на бирени капачки от 30 метра, положение прав, с 5.5 калибър

                П.П. В казармата така и не ми дадоха наградата от 5 дни отпуска, понеже на мишени от 50 метра им набих 5 десятки.

                И тъпият шапкар каза, ама ти си стрелял и преди. Викам - да - и какво от това?

                И си купи свестен патлак - с тоя Макаров няма да можеш да ме уцелиш от 10 метра, бре.

                Вземи си Фактор примерно - малко са скъпички, ама затова Мосад ги ползват, щото имаш патлак, а не пушкало да плаши гаргите
                Last edited by marandi; 04.06.2014, 19:23.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  То да бастисваш боеприпаси всеки може.

                  Тоя както е даден на снимката - ще ти го мелна в кофата от 200м с АК и то от право положение - води се най-трудната стрелба. Само ще искам 3-4 изстрела да видя как стреля пушкалото, понеже не съм го прострелвал.

                  Зайко
                  Дълбоко се съмнявам че може да мелнеш каквото и да е пич..... честно.

                  Ти тук раздаваш само някакви пози и големи приказки непокрити от нищо....
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                    Стреля съм достатъчно с АК и двете модификации калибър 7,62 и 5,45 , стрелял съм и с картечниците АК с калибър 7,62 и 5,45 , стрелял съм с РПГ 7 , стрелял съм със Стрела 2М , стрелял съм и с куполната картечницата на БТР с калибър 14,5 също така и с Какаров. Общо взето 2 години в ШЗО само това правехме бях в батальона на мотострелковите и общо взето ежедневието беше единия ден тактика, втория ден огнева и така до безкраиност.
                    Та от 150 метра куршума ще мине през тялото на детето и ще засегне и тоя зад него бе умник без проблем стига да не е с изместен център на тежестта щото тогава често се отклонява при първото попадение но за сметка на това прави страхотни рани на изхода........

                    Но явно ти само се чел за тези неща в Укипедията.... пак се изказваш силно неподготвен.
                    То да бастисваш боеприпаси всеки може.

                    Тоя както е даден на снимката - ще ти го мелна в кофата от 200м с АК и то от право положение - води се най-трудната стрелба. Само ще искам 3-4 изстрела да видя как стреля пушкалото, понеже не съм го прострелвал.

                    Зайко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      Гледам че някакъв платен американски манипулатор е публикувал една снимка и естествено лъже, та се къса.

                      Видиш ли, терористите се криели зад децата.
                      Това ако не е долна американска манипулация, здраве му кажи.

                      ОЧЕВАДНО е че заплаха СРЕЩУ бойците няма. Видно е от снимката. Те се движат напред без да са приготвили оръжие, децата очевидно също не са притеснени да отиват напред. Защото вероятно заплахата е ЗАД гърба им.
                      По позата на бойците се вижда, че те очевидно искат да изведат децата от опасна зона, а не да ги вкарат в опасна зона.
                      Впрочем момчето си е бръкнало в джоба твърде нехайно (прави се на мъж), пък и момичето не изглежда никак притеснено. Вероятно ЗАД тях е имало или стрелба или удар на авиацията. Ама в никакъв случай заплахата не е отпред, за да говорим идиотии за "жив щит".
                      Ама тролската пропаганда си продължава усилено.
                      +1111 военния си е с точен поглед по въпроса
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Маркуфф ... ти стрелял ли си някога през живота си с дългоцевно оръжие, бря?

                        Май не си - иначе нямаше да ръсиш простотии в момента.

                        Над 150 метра подобен изстрел ще ме затрудни и мИня даже - дет' стрелям доста добре и има риск, ако мръдне дете половин крачка нанякъде
                        Стреля съм достатъчно с АК и двете модификации калибър 7,62 и 5,45 , стрелял съм и с картечниците АК с калибър 7,62 и 5,45 , стрелял съм с РПГ 7 , стрелял съм със Стрела 2М , стрелял съм и с куполната картечницата на БТР с калибър 14,5 също така и с Макаров. Общо взето 2 години в ШЗО само това правехме бях в батальона на мотострелковите и общо взето ежедневието беше единия ден тактика, втория ден огнева и така до безкраиност.
                        Та от 150 метра куршума ще мине през тялото на детето и ще засегне и тоя зад него бе умник без проблем стига да не е с изместен център на тежестта щото тогава често се отклонява при първото попадение но за сметка на това прави страхотни рани на изхода........

                        Но явно ти само се чел за тези неща в Укипедията.... пак се изказваш силно неподготвен.
                        Last edited by markov; 04.06.2014, 19:16.
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                          хане обесни, ЩО избрахме за КАН Рошко Колорадото, дали оти он е най-достойниот или матряло е калпав
                          Обръщение в началото на изречението се пише с главна буква и запетайката се поставя след обръщението.

                          Обясни се пише = ( освен, ако за теб обесване не е същото по значение ). За по-насетне ще поспра, че трябва да пиша цял чаршаф как в едно изречение се правят над 40-50 грешки.

                          П.П. Шапката бил военен в пенсия, а цял живот не научил, че не се пише авиЯция.

                          Иначе нямаше да дрънка басни, че при заплаха отзад, 4-ри души гледат напред. Демек, като започнат да го стрелят него - той се обръща на другата страна. Не е ли забавен?
                          ------------------------------------------------------------

                          Та, Максов - мислиш ли, че има какво да си кажем предвид феноменалната неграмотност, която се наблюдава?

                          Следващия път като говориш за "мат'риал" не е зле първо да отидеш до Огледалото
                          Last edited by marandi; 04.06.2014, 19:04.

                          Коментар


                          • Вече в Ютуб се трие публикуваната информация за фешистките престъпления, А след година две нищо няма да се знае за зверствата на Хунтата, Както се почисти тубата от зверствата и престъпленията на МАТО във войната срещу Сърбия преди 15г, за осакатените деца и мирни граждани... Победителите ще разказват на бъдещите поколения истината

                            За тези, които се интересуват от прецизна информация за събитията в Украйна от правна гледна точка... Предполагам че скоро ще излезе Бяла книга и за периода април-май, има много документи.

                            Президенту представлен доклад о нарушении прав человека на Украине
                            http://news.kremlin.ru/news/20901

                            Владимиру Путину представлена подготовленная Министерством иностранных дел России «Белая книга», в которой обобщены многочисленные факты нарушений прав человека на Украине за период с конца ноября 2013 года по конец марта 2014 года.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                              Либералния калъп ще унищожи нашия народ, вероятно ще бъде запазена някаква част в някакви анклави в нашата територия


                              ПусиРиот, БорисНемцов, ГариКаспаров, АнатолийЧубайс, ГригорииЯвлински са нормалните, Това е руския РеформаторскиБлок, останалите над 80% одобряват ВВП
                              Забравил си Навални, той е главния реформатор...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                                Естествено, че е калпав материала, то след толкова съветска обработка оставаше и да не е... Мен лично ме е срам, че този ми е президент, предполагам и че нормалните руснаци ги е срам от Путин, макар и по други причини.
                                Либералния калъп ще унищожи нашия народ, вероятно ще бъде запазена някаква част в някакви анклави в нашата територия


                                ПусиРиот, БорисНемцов, ГариКаспаров, АнатолийЧубайс, ГригорииЯвлински са нормалните, Това е руския РеформаторскиБлок, останалите над 80% одобряват ВВП

                                Коментар

                                Working...
                                X