IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (4) презареждане

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Слепоков,

    я раздуй БГ матрьошката версия да се посмеем. Какво са пробвали китайците?
    Потърси и почети ...
    това поне можеш да направиш ...
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
      Както и да го смяташ историята на Русия започва втората половина на 16 век....
      И преди съм го казвал - най-големият враг на БГ Империя е т.нар. Русия.

      П.П. Нормало е за пинчери, които си ги учил да четат и пишат и да им дадеш вяра - после да те лаят.

      Противоречи на "измисляшката" им идеология за Трети Рим и Православие. Тоест всички преди тях са им кръвни врагове и ще гледат да ги затрият.
      --------------------------------------------------------------------

      Ако го питаш момчето Форчо защо няма руска църква в Константинопол или защо Ванчо Грозни се титулува Цар на Българи и руси ...

      руси в края и той не може да ти каже

      Та, още от Ванката Грозника политиката на Русия спрямо БГ Империя е ясна - клане, прекръстване и геноцид.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Както и да го смяташ, ако не бе Русия, +500-годишното лапане на рязани турски пишки в БГ щеше да продължава и досега!
        Ти откъде си сигурен, че така е щяло да стане?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
          Е ти си специалист по ДЕЗА, аз нищо не съм казал... Можеш да обясниш технологично, КАК се прави
          Аааа, моля ти се, съчиненията по картинка, са си руски патент...

          Даже ми се е запечатало в съзнанието едно време по руски език за трети клас имаше едно такова упражнение - преразказ по картината "Альонушка" на Репин....

          Само дето руската пропаганда там си е останала - руски език за трети клас...

          * грешка - Васнецов...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
            Бавен си, това колегите ти заграница го завъртяха преди седмица...и естествено ПОРЕДЕН ФЕЙК...
            Е ти си специалист по ДЕЗА, аз нищо не съм казал... Можеш да обясниш технологично, КАК се прави

            Коментар


            • Бойният дух на редовната армия пада с всеки изминал ден..
              Бунтовниците, са превзели без бой още едно военно поделение...
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                Както и да го смяташ, ако не бе Русия, +500-годишното лапане на рязани турски пишки в БГ щеше да продължава и досега!
                Ако не беше обективният факт на съвпадане на определени руски външнополитически интереси с българския национален интерес, нямаше как да се случи освобождението...

                Всякакво допълнително емоционално натоварване на този факт е неоправдано и което е по-важно определено противопоказно в много от последвалите исторически моменти, включително днес...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                  Както и да го смяташ историята на Русия започва втората половина на 16 век....
                  Както и да го смяташ, ако не бе Русия, +500-годишното лапане на рязани турски пишки в БГ щеше да продължава и досега!
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                    Малко на сафари

                    Елена пидгрушная, Олимпийская чемпионка 2014 по биатлону
                    http://media.cackle.me/0bad78ba8ae56...e3fdc8b375.jpg
                    http://media.cackle.me/4570cc1f8e150...3e0a035be7.jpg
                    Бавен си, това колегите ти заграница го завъртяха преди седмица...и естествено ПОРЕДЕН ФЕЙК...

                    Фейк: украинская биатлонистка Елена Пидгрушная убивает детей в Славянске
                    http://www.stopfake.org/fejk-ukrains...-v-slavyanske/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                      Очаквам тези, които 500 години са лапали рязани турски пишки да не лъжат толкова и да са по-добре подготвени като се изказват!
                      Както и да го смяташ историята на Русия започва втората половина на 16 век....

                      Коментар


                      • Малко на сафари

                        Елена пидгрушная, Олимпийская чемпионка 2014 по биатлону
                        http://media.cackle.me/0bad78ba8ae56...e3fdc8b375.jpg
                        http://media.cackle.me/4570cc1f8e150...3e0a035be7.jpg

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          За държава като Русия, която е само на 300 години История и преди това 250 години са лапали монголски пишки като роби - какво очакваш?
                          Очаквам тези, които 500 години са лапали рязани турски пишки да не лъжат толкова и да са по-добре подготвени като се изказват!
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • markov

                            Какви са доходите на китайците там не знаеш, просто предполагаш че са далеч по ниски.Русия е много изостанала държава в сравнение с Китай вече, разликата е десетилетия ако руснаците тръгнат да я топят..но те се развиват на спецназ и бандитизъм така че това няма изгледи да стане.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                              Като те чета стигнах до същия извод
                              Ти си особен случай мислиш си, че разбираш неща, от които си нямаш никакво понятие

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Очевидно дипломата не прави човека умен
                                Като те чета стигнах до същия извод
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X